Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 26.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.13 16:47



Ако някой не е в състояние да запази себе си - тогава този човек се лишава по законен път от конкретни права. И му се назначава човек който да носи отговорност за него.
Ако не си лишен от такива права, не си болен. И не се приема нищо.
Ти си този който не е в състояние да преценява. Ти си този който реве че можело да влезне в заведение за пушачи, щото е толкова тъп че да не разбере че заведението било за пушачи - и това е по твои думи.

Bеer? Mоre?




Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.13 16:48



Фактите са си факти наистина - ти си този който реве че не може да се грижи за себе си, и за това иска допълнителни ограничения налагани на останалите.

Bеer? Mоre?




Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.13 16:49



Може, може да съм изфирясал. Всичко може. Само дето, аз съм ги учил тези неща, а ти не си. Въпреки това ти поставяш диагнози. Без да си ги учил - знаеш. Точно като мисионерите.

Bеer? Mоre?




Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.13 16:51



В същност, занимаваш се с полезна за пушачите дейност - промотираш връщането на заведения с разрешено пушене. Мисионерите не виреят из нашите ширини, и обикновено предизвикват противоположни реакции.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Спорната тема не енови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.13 16:53



Ако разума беше надделял - нямаше да има пушачи - никакви. Но пушачи има, при това никак не са малко. И да намаляват - твърде бавно. Защото мисионери като теб са в състояние да осерат всяка идея - дори и най-добрите идеи могат да бъдат прецакани от мисионери като теб.

Bеer? Mоre?




Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано26.08.13 19:54



Не, нищо не си разбрало със замъгления си от накро-зависимостта си разсъдък. Не рева за нищо. Конкретно в темата се забавлявам твърде много с вас. Вие обаче ревете против "пустата държава", дето така лошо ви "ощетила"... Ами като ви ощетила, бегайте някъде навън, няма нужда да ревете...





Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.13 20:26



Прав си, няма нужда да ревем, и не ревем. Просто ще направим разумния избор. В смисъл - едно от нещата за които се интересувам по избори, е какво е отношението на съответната партия по този въпрос.
А това беше истинския въпрос за референдум, а не АЕЦ. Но - ББ рече и отсече, и си подряза част от избирателите.
В този аспект, паметник трябва да издигнеш на ББ. Ако не беше ББ - нямаше да го има и закона. А ти си неблагодарник, вместо да си му благодарен до гроб, го хулиш.



Bеer? Mоre?



Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано26.08.13 23:36



Разумен избор не можете да направете, защото сте наркомани, а че ревете - ревете, като недоебани магарета!

Време ви е да емигрирате с ревовете си навън.



Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.08.13 13:12



Може нашия избор да не е разумен, но ти си мисионер, и въобще не можеш да преценяваш нищо. Факт е че аз подлагам на съмнение разумността на избора си, докато ти си абсолютно убеден в оценките си - демек ти си мисионер.
И няма да емигрираме. Поне не и аз. Просто ще си пуша и ще одимявам мисионери като теб. Да им е кофти.

Bеer? Mоre?




Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано28.08.13 16:35



Той не може да емигрира - нема му дават навън да пуши и да трови ората.


Нема шега - просто нещата в чужбините (особено европейските) са много затегнати в сравнение с балхарските.



Мда, ше дими с пура иле лула - и ше му тропнат съответната глоба. Нема лошо - ше мое да пуши колко си иска -с плащане на съответните глоби, разбиисе. С което ше финансира доброзорно общината и хубавите й социални начинания.....



И тека - освен цената на пушенето - ше плаща на сека глоба красотите - и пушачите доволни, и непушачите.....





Тека е решен фапроса в цели-ви-ли-зацията.....пушачите сгазат ли закона - плащат на не-пушачите и на опществото.....



Кът'са види в недоимак и заплатата му почне да не стига и да нема кфо да яде и да прави дългове и го почне полиция, агенции за издирване на длъжници и прочие - и като го почне и жена му - и там некаде иле ше се промени, иле ше влезне доброзорно в клиника за отказване от пушенето....





Кхм, виш








Сметай в страна от 65 мелиончета народец колко са пушачите....и как брзо ги отказват от мераците им....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.