Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 20.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор Dekaroffskye (ki-netic)
Публикувано22.08.13 22:30



Ти си зомби на някакви политико-религиозни идеи, и не ме наричай наркоман нещастнико! Марш от темата ми!

Ки, пет, и ти


Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: Dekaroffskye]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано22.08.13 22:44



Каквото и да пишеш, фактите са, че съзнанието ти е разстроено от наркотичната зависимост. Както и на останалите ревностно защитаващи "правата" си наркомани...



Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор Dekaroffskye (ki-netic)
Публикувано23.08.13 08:48



Честно казано не ме интересува какво смяташ за наркотична зависимост. Гледай си работата и не сери повече в темата ми... Каза си казилото, сега ме остави мен и бирата на мира, ок? Фашист смотан...

Ки, пет, и ти


Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.08.13 17:46



Пука ми естествено наркоманите да не си натрапват вредния ефект (цигарения дим) от тяхната наркомания на не-наркоманите.
Не, не ти пука. Ако ти пукаше, щеше да търсиш разумен подход, който да намали пушенето, и в крайна сметка да доведе до общество напълно свободно от цигарен дим. Но теб не те интересува подобно нещо, теб те интересува да им е кофти на пушачите, да можеш да си мисионерстваш.

Bеer? Mоre?




Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.08.13 17:51



Ти си мисионер. Ако не беше мисионер с мисия, щеше да защитаваш по балансирана позиция. Никой мисионер няма да си признае че е зомби. Просто защото мисионера знае ИСТИНАТА и неговата мисия е да наложи своята истина на всички - за тяхно добро. Точно с тази логика на времето са горили вещиците на кладата - за тяхно добро.
Ти си доволен че нямаш достъп до моята компания, и до компания подобна на моята. Но не и в заведение. Просто ти се кефиш от това че аз не бих могъл да наема заведение за частно парти например (до което ти така или иначе няма да имаш достъп) и да се пуши.
Разбираш ли колко е весело. Да речем - събират се 10 пушача, наемат заведение само за тяхната компания, и няма да имат право да пушат в заведението. Кеф.

Bеer? Mоre?




Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.08.13 17:53



Така е, моето съзнание е разстроено. Но твоето съзнание също е разстроено. От мисионерството ти. В края на краищата, ако не си мисионер, не би трябвало да те интересува кой какво прави, ако действията на съответния човек не те касаят теб, или не касаят останалите членове на обществото.

Bеer? Mоre?




Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.08.13 17:55



Точно така. Има наука. И колкото и да ти е странно, но аз съм доста по на вътре от теб в тази именно наука. И аз не бих си позволил (именно защото знам за разлика от теб) да ползвам термините така свободно, както ти ги ползваш.
Точно това е характерно за мисионерите. Мисионера незнае, но е убеден че знае. И налага на останалите своя мироглед.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Спорната тема не енови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.08.13 17:58



Но подобни неща просто се случват. Разбира се някой олигофренясан непушач, може да се обърка и да влезне в заведение за пушачи, защото само олигофрен (в медицинския смисъл на думата) може да се обърка.
Интересното е че в следствие на този малоумен закон, непушачите са си опушени доста добре. Защото ако няма стени, и до теб някой дими агресивно - ще си бъдеш добре опушен. По добре опушен от колкото в заведение с добра аспирация.

Bеer? Mоre?




Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано24.08.13 12:03



И в кое си по-навътре, в коя наука? Дори и някога някъде да си учил нещо, сега всичко е изфирясало. Ти си наркоман. Не заслужаваш да бъдеш вземан насериозно.



Тема Re: Спорната тема не енови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано24.08.13 12:05



Законът си е съвсем на мястото. Защитава нормалните граждани от малоумието на нарко-зависимите, понеже е ясно, че последните не са в състояние да се озаптят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.