Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:38 20.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема хе роханка и без мисъл, идеален тандемнови [re: Roxan*na]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.08.13 03:07







Тема Re: Спорната тема не енови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано18.08.13 05:10



Заведение "само за пушачи" е пълен абсурд и подобна малоумна идея може да се роди само и единствено в болен "мозък" като това, което се намира в черепната ти кутия. Заведенията не са места за пушене, а за консумация на храни и напитки. Заведение "само за пушачи" би било грубо дискриминиращо спрямо нормалните клиенти, които не са нарко-зависими... Просто няма как психически нормален собственик да реши да си направи заведението само и единствено за пушачи и по този начин да се лиши от приходите от клиенти-непушачи.

На теб какво ти пречи да отидеш в нормално заведение, в което НЕ СЕ ПУШИ и когато нарко-зависимостта ти се обади да си излезеш спокойно навън и да се напафкаш? Просто нали - ставаш си от масата, излизаш навън и... палиш цигара. Толкова ли си малоумен, че да не схванеш тази простота? А ако не ти се излиза навън за цигара... ами не отивай в заведения...

Просто законът е добре измислен - НИКАКВА ТОЛЕРАНТНОСТ КЪМ НАРКО-ЗАВИСИМИТЕ, защото те са неадекватни в преценката си и на свой ред не са толерантни към хората, които не искат да бъде задимяван около тях въздуха с цигарен дим.

П.с. Аз пък още по-малко те уважавам, щото хем си напълно малоумен, хем си и неизлечим наркоман.



Тема последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.08.13 07:10



ако АЗ искам да направя заведение само за пушачи, ЗАЩО закона трябва да ми го забранява?

за твое сведение, не пуша в ресторантите ... е освен в лас вегас понякога



Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано18.08.13 15:21



И да кажем, че си направиш такова заведение и идва някой, който не пали цигара :))), тогава - гониш го?

Щото не е извадил цигарата? Що за идиотия е това "заведение само за пушачи". Освен че е комична идиотия, е твърде вероятно това да влезе в конфликт със Закона за защита от дискриминация, защото дискриминираш потребители на базата на това че не са наркомани. Абсурд.

Като не пушиш по ресторантите, защо настояваш всеки, който не може да си контроли нарко-пристрастеността, да пуши и да трови въздуха вътре, ами излез си навън, пални си и после се върни обратно. Много просто, просто си дигаш задника за малко и излизаш на чист въздух. Така за всички е добре.



Тема Re: Спорната тема не енови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.08.13 18:51



Значи, пак бягаш по тъч линията, и нещеш да отговориш на един елементарен въпрос - какво ти пречи съществуването на заведения за пушачи? Заведения в които ти няма да влизаш, съответно няма да бъдеш опушван.
Аз, както вече споменах - уважавам онези които заслужават уважението ми. Съответно - когато такъв човек дойде на гости в къщата ми, няма да пуша, защото го уважавам. А когото неуважавам, ще го принудя или да търпи опушване и ще го опушвам активно, или ще му се наложи на съответния човек, да не комуникира с мен. Виждаш ли колко е просто?
На мен този закон не ми пречи особено, защото съм намерил начин да го заобиколя, без да го нарушавам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Спорната тема не енови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.08.13 18:53



Просто няма как психически нормален собственик
Ти си психиатър? И знаеш какво може и какво не може да реши един нормален собственик?
Даваш ли си сметка че подобни квалификации, могат да бъдат приети за обида, което е нарушение на закона от твоя страна?

Bеer? Mоre?




Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.08.13 18:54



Не, просто ако някой непушач иска да бъде опушван, е негово право.
Точно както ако влезнеш в джамия, ще трябва да спазиш ритуалите им.

Bеer? Mоre?




Тема Re: последния ми пост към тебе, убедих се, че си идиотнови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано18.08.13 19:47



Е, слава Богу, живеем в 21-ви век и няма да бъде откривана нова идиотска религия - на пушачите.

Сегашните малоумия като исляма, християнството, юдаизма и т.н. са предостатъчни и тепърва следва да се ограничават и изкореняват от съзнанието на хората.



Тема Re: Спорната тема не енови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано18.08.13 19:49



Щото съществуването на такива заведения е абсурдно и гонене на хора, заради това, че не са си извадили чинно цигарата, дори не заслужава да бъде обсъждано. И при положения, че така или иначе ще влизат и непушачи - защо пък те трябва да търпят вредните издихания на пушачите. Не трябва!



Тема Re: Спорната тема не енови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано18.08.13 19:50



Може. Всъщност айде да се изразя по-културно, човекът може и да е временно неадекватен, но така или иначе подобно действие би било абсурдно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.