Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Скандалът.....  
Автор The Fifth Element (indigo blue)
Публикувано11.05.13 19:19



от днес!
Мнения? Предположения? Коментари ?

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Аз имам.нови [re: The Fifth Element]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано11.05.13 19:56



Настоявам бързо, направо експедитивно да се променят всички закони, които имат отношение относно провеждането на изборите.
Да се промени на първо време всеки текст, който касае купуването и продаването на гласове.
Настоявам всяка партия, за която е доказано, че е упражнявала купуване на гласове да бъде изхвърлена от листите. Ако някой гласува за нея да бъде непризнат глас.
Всеки гражданин, който продава гласа си да бъде глобяван с от 20 до 50 лева. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

След като първо се направят тези промени, които да влязат незабавно в сила, да се проведат проверки и проконтрол на всички изборни секции.

След провеждането на избори и избирането на Народно събрание да се промени изборния кодекс и всички нормативни актове по въпроса за изборите. Да се промени самият начин. НЕ с бюлетини, а със компютърна система, свързана с интернет, където в реално време да се отразяват гласовете на избирателите.
Това да се поправи първо на документно ниво и после на реално.
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

И това трябва някой да го предложи на ЦИК и Министерството на Правосъдието. Но няма да съм аз. Не желая да се въвличам в политиката, но смятам, че тази идея е много добра.



Тема Re: Аз имам.нови [re: Mpъни]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано11.05.13 19:59



То вече няма време. При това положение единствения изход да се вкарат предложените от мене мерки и да се отразят положително на изборите е касиране на настоящите.


Абе, въобще положението е страшно, защото страната върви към жестока дестабилизация, която се задълбочава преспективно.
Това може да доведе до крайна ескалация и жестоки последици.
Когато предупреждавах при протестите само ми се смяха.
Но времето минава и нещата вървят натам, накъдето се опасявах преди 2-3 месеца.



Тема глупости [re: Mpъни]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано11.05.13 21:15



Предизборните обещания, също са форма на купуване
За това просто ср въвеждат официални търгове, където партиите наддават за гласа ти



Тема Re: Скандалът..... [re: The Fifth Element]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано11.05.13 22:01



Поредният кьорфишек в стремежа на бсп да отложат изборите или да не ги признаят.



Тема Re: Скандалът..... [re: The Fifth Element]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано11.05.13 23:04



На всички комунисти да се сложат електронни гривни като тези, дето в щатите ги слагат на хора под домашен арест, с GPS и тнт. екстри дето. И да са проектирани така, че на всеки половин час да им пуска силен ток.

Това на първо време, но после да се направи анализ на резултатите и ако се налага да се вземат по- сериозни мерки.



Тема Re: Скандалът..... [re: Kaлoмaин]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано12.05.13 07:58



Поредният кьорфишек в стремежа на бсп да отложат изборите или да не ги признаят.


Съгласна съм, само че за съжаление този път май няма да е КЬОР...

Тази предизборна кампания протече под два лозунга - "Стократното повтаряне на една лъжа се превръща в истина" и "Иди доказвай после, че нямаш сестра".....





... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Аз имам. [re: Mpъни]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано12.05.13 08:01



Настоявам всяка партия, за която е доказано, че е упражнявала купуване на гласове да бъде изхвърлена от листите.

Мръни, нали знаеш, че група цигани могат да "докажат", че ВСЯКА партия е купувала гласове...Ако горното ти предложение има за цел да изхвърли АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ партии от листите - да, тогава е ефективно.



То ако беше толкова просто...



... СПОРЕД МЕН!!


Тема Сапунен мехур ... [re: The Fifth Element]  
Автор dragon OO7 (Змей горянин)
Публикувано12.05.13 08:01



който скоро ще се пукне

Поздрави




Тема ""Иди доказвай после, че нямаш сестра"" [re: УниKaлнaтa]  
Автор Ежко (Бодлидрешко)
Публикувано12.05.13 10:50



Никой не отбеляза нещо твърде съществено: че сделката е приключила на 8-ми май. Защо, аджеба, сигналът се подава едва на 3-я ден - на 11-ти, Денят за размисъл, денят преди изборите - ако не, опит поредната клевета да се внуши, че е истина. Защото съгласете се, че никой няма право да обвинява някой в нещо, без да има ясни, конкретни доказателства. А в такива стиуации това е дело на прокуратурата.

Наличието на 350000 бюлетинии след 8-ми май съвсем не е доказателство за опит за фалшифициране, за манипулиране на изборните резултати. Клеветниците умишлено не казват, как точно на практика би се извършила тази фалшификация, при положение, че ЦИК излезе с ясното становище, че това няма как да се случи на практика.

В отговор на:

Тази предизборна кампания протече под два лозунга - "Стократното повтаряне на една лъжа се превръща в истина" и "Иди доказвай после, че нямаш сестра"



Именно.

. . .


Редактирано от Ежко на 12.05.13 10:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.