Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 08.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Няма да го оставят  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано03.03.13 17:33



. Знаете, че не съм привърженик на конспиративни теории, но дали сините гущери, масоните или руската енергийна мафия няма да му позволи - по един или друг начин, да остане в политиката.
Според мен няма да е намеса като при Луканов(или поне е малко вероятна), но да го формулираме така: "вероятно здравословното му състояние няма да му позволи да участва много активно в политиката".

Па идеалистите нека скачат по кръстовищата за пореден път и си мислят, че може да променят нещо.

има наука която е цтапила не на две величини-матеря и енергя, а на три величини-плуц интелект

Тема ]От народното проклятие спасение няма... [re: Киро]  
Автор lYl Acпapyx (Гражданин на ЕС)
Публикувано03.03.13 18:16



В отговор на:

Премиерът в оставка Бойко Борисов е приет отново в болница „Лозенец”



Явно го достигнаха проклятията на тези българи, които цял живот са се трудили и плащали осигуровки и сега няма да доживеят до пенсиониране заради увеличените години за трудов стаж и обща възраст - 40 години стаж и 62 и по-вече години възраст от 59-ти набор натам...



От народното проклятие спасение няма!



Тема Re: ]От народното проклятие спасение няма... [re: lYl Acпapyx]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано03.03.13 18:44



Не, аллаха ти го наказва заради неверието му. Дай по-сериозно, че барабар с другия турко-психопат и без това освен флейм не сте способни да генерирате.

има наука която е цтапила не на две величини-матеря и енергя, а на три величини-плуц интелект


Тема Re: ]От народното проклятие спасение няма... [re: lYl Acпapyx]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано03.03.13 19:22



Явно тези дето се молят да не им спрат субсидиите са по малко или се молят на грешния бог



Тема Re: ]От народното проклятие спасение няма... [re: Киро]  
Автор 3292 ()
Публикувано03.03.13 19:38



Господ да даде здраве на премиера! Хората очакваха повече от него. Не го получиха и са недоволни. Нека да не се сърди, и да не си вдига сам кръвното, моля.



Тема Re: Няма да го оставят [re: Киро]  
Автор jericho941f ()
Публикувано03.03.13 20:37



Личното ми мнение е , че просто се ската да не ходи на жълтите павета тая вечер.
Един от най-големите му кусури е егото му и сигурно наистина е вдигнал кръвно като гледа как Плевнелиев приема парада и му козируват и каква маршова стъпка извади когато поздравяваше ротите


Тая ирландска пастирка верно ще се помисли за военачалник. И защо не ? Да заемеш мястото на Крума Страшний и Симеона Великий и ти ще се помислиш за такъв .....

Що се отнася до НАРОДА , още първия ден си изказах мнението , че червенокожите го използваха за да отстранят Бойко.
А народа се върза както винаги , въпроса е колко време ще държи връзването , щото идват новите сметки за ток.
Също така за пръв път виждам промяна на СИСТЕМАТА да се прави с кръгли маси ха ха ха .....
На НАРОДА му дай и революция да прави седнал около софра. А скоро и легнал ще я прави докато се препича на плажа ........

........"Един пич си вървял и гледа в една нива някакъв копае с мотика седнал. И го пита .......... Абе , защо копаеш седнал? ...... А копача отговаря ....."Щото не мога легнал......."

Доколкото съм бил свидетел на 4 подобни ситуации и пряк участник в 2 от тях и ме терзае смътното чувство , че много скоро формата на протестите ще се промени и на протестиращите ще им пораснат рогата и ще се наложи да им ги поочукат малко

SI VIS PACEM PARA BELLUM

Тема НО !!! [re: jericho941f]  
Автор jericho941f ()
Публикувано03.03.13 20:50



..... Прави ми впечателние , че ЕДИНСТВЕНИЯ политик който в момента изкарва хора и то ДОСТА хора и стои пред тях е Волен Сидеров.
ДПС не ги слагам в сметката щото и те могат , но за сега траят.

Нямам високо мнение за тоя малоумник , но в момента ще набере актив от естествената потребност на хората да се почувстват малко значими , щото има глад за патриотизъм.
Тая вечер гледах призивите му , а именно :
- Завой към Русия и Евразийския съюз
- нарича Запада педераси
- национализация
и прочее утопични неща , които отразяват и МОЯТА нагласа всъщност ..... но това е друга тема

Също така на очи се набиват и други тенденции :

- откриване на паметник на Гурко в София от вчера
- излъчването на филма "Пътят към София"
- излъчването на "Козият рог"
- вчера имаше дискусия в ТВ7 на Дилов-син с русофили и националисти по повод на приемането на Турция в ЕС.
- Иван и Андрей в "Сблъсък" от днес противопоставят "македонския въпрос"
- много показателно КОИ институции тая вечер на зарята положиха и изпратиха венци. Имам предвид посолствата ....... само Руското и Американското.
- днес Германия е изляза с декларация , че ще наложи ВЕТО на приемането на България и Румъния в Шенген - могивите са старите глупости за критериите , но причините са други по всяка вероятност

Изобщо се наблюдава обща медийна тенденция за опити да се надъха малко патриотизъм. А това се прави винаги с цел.
Ако скоро пуснат и филма "Време разделно" , работата е ясна , въпроса е КОГА



SI VIS PACEM PARA BELLUM

Редактирано от jericho941f на 03.03.13 20:57.



Тема Re: Няма да го оставят [re: jericho941f]  
Автор lYl Acпapyx (Гражданин на ЕС)
Публикувано03.03.13 21:00



В отговор на:

Личното ми мнение е , че просто се ската да не ходи на жълтите павета тая вечер.
Един от най-големите му кусури е егото му и сигурно наистина е вдигнал кръвно



Бойко от малък си има вроден депресивен синдром - страхова невроза /страх от внезапно серизно соматично заболяване - изпотяват му се дланите и получава задух и сърцебиене от прекаленото самонаблюдение.
Това състояние наричат още и паническо разтройство. То не е заболяване, а особеност на типа нервна система, така че проблема не е кардиологичен, а на нервна почва.
Тук влияние оказват и годинките. Високото кръвно в случая е компенсаторна реакция на организма спрямо ритъмното разстройство и спазмите на периферните съдове...



Редактирано от lYl Acпapyx на 03.03.13 21:33.



Тема Re: Няма да го оставят [re: lYl Acпapyx]  
Автор dnaunseq (стар клубар)
Публикувано03.03.13 21:37



Ти си бил голямо медицинско-здравно лице. Протестите първо трябва да скандират за осветляването на убийците начело на държавата (кръга убил Г.Марков) заедно с хората, които са под контрола на убийци.



Тема Re: Няма да го оставят [re: jericho941f]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано04.03.13 08:05



Йок. Тоя път не съм съгасен : )
Оня ден в парламента изглеждаше ЗЛЕ. Дали беше уплашен(щото въпреки неадекватната пропаганда на комунягите, че бил диктатор етц, според мен малодушието му идва в повече), стреснат, болен - вс еедно, но определено изглеждаше в много лоша форма. Мога да направя 90 на сто убеден, предположение, че по някакъв начин ще се откаже от играта. как ще го замаскира, изиграе, обясни - не мога да знам, но ще.

има наука която е цтапила не на две величини-матеря и енергя, а на три величини-плуц интелект



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.