Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 31.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Тема off top почивка  
Автор jericho941f ()
Публикувано24.02.13 19:41



Нещо много сериозни станаха темите



Някои може би са гледали това :



по младите може и да не са , щото е някъде от 80-те години на миналия век , а историята се развива в 30-те .....

И много се радвам , че световната промяна тръгва от България. Тук ще се роди нещо нераждано до момента и НАРОДА ще е ШЕФ
хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи


SI VIS PACEM PARA BELLUM

Тема Re: off top почивканови [re: jericho941f]  
Автор FilerO99 (NSDAP)
Публикувано24.02.13 21:23



Гаранция, че народа ще издуха супата жестоко.
Бензина вече скочи с 20 стотинки.
Всичко ще поскъпне. Доходите няма да растат защото никой инвеститор няма
да рискува да инвестира в България.



Тема Re: off top почивканови [re: FilerO99]  
Автор jericho941f ()
Публикувано24.02.13 21:45



Филере ,
ти си един от съфорумниците които считам за опоненти , но .... личното ми мнение е същото.
Лично и неангажиращо.
Щото тоя мач съм го гледал 5 пъти до момента :

1. ..........................."За републиката родна крепнем в градове села , крепнем в градове села , сееелааааа ... А над нас властта НАРОДНА е разперила крила , е разперила крила , крилааааа ....Да се учим , да работим , да строим живота НОВ , гордо знаме ни Ботев , пръв учител Димитров" .............

2. ............. "Аз, гражданин на НРБ, като встъпвам в редовете на въоръжените сили, тържествено се заклевам да бъда честен, храбър, дисциплиниран и бдителен воин, да пазя строго военната и държавната тайна, безпрекословно да изпълнявам законите, военните устави и заповедите* на своите командири и началници. Заклевам се добросъвестно да изучавам военното дело. С всички сили и средства да пазя военното и народното имущество и до последния си дъх да бъда предан на своя народ, на своята социалистическа родина и на Народното правителство.
Готов съм винаги по заповед на Народното правителство да защитя своята родина НРБ и като воин от въоръжените сили се заклевам да защитавам родината си мъжествено, умело, с достойнство и чест, без да щадя кръвта си, дори живота си, за постигане на пълна победа над враговете.
Ако наруша тази моя тържествена клетва нека ме постигне суровото наказание на закона на НРБ и всеобщата омраза и презрение на трудещите се."
..........

Участвах във факелни шествия като някой тамплиер , целувах бойните знамена и се клех като маймуна да защитавам един прогнил и деспотичен строй..... както и да е , дойде 10-ти ...

3. 10-ти Ноември 89-та , през 90-та подписахме новите клетви (поне не целувахме знамена вече)

4. 92-ра танцувах "Последния валс"

5. 97-ма вече мъдро гледах отстрани как за ПОСЛЕДЕН път забиха пирон в ковчега на миналото и "Кой не скача е червен"

През този период успях да мина кариерно през званията :

- младши сержант от Варшавския Договор
- старшина от Времето на промените
- ОР офицер от НАТО

Сега - Мерси
Много Тенкю
Данке Шьойн
Спасибо

Много ми е кеф да гледам и даже да знам как ще завърши всичко това.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: off top почивканови [re: jericho941f]  
Автор FilerO99 (NSDAP)
Публикувано24.02.13 21:55



А знаеш ли ако въпреки трите ми диагнози Параноидна шизофрения
които си издействах през последните 15 години ме викнат в армията какво
ще направя. При първия удобен случай обръщам автомата към народа.
И му ебавам майката!



Тема Re: off top почивканови [re: FilerO99]  
Автор jericho941f ()
Публикувано24.02.13 22:17



Първо ,
не разбирам същността на репликата ...

Второ ,
технически не можеш да го направиш , щото в зависимост от обстоятелствата ще те опънат като прани гащи още преди да си пуснал целия пълнител.
т.е. има лек за такива с твоите диагнози и за отрицателно време ще ти излекуват шизофренията , уверявам те

А смисъла на моя пост е , че не виждам ползата от файдата в събитията в момента , доколкото България е колониална територия и в момента стоят и ни гледат сеира какво ще измислим и като как ще излезем от ситуацията щото същите проблеми като тука ги има по цяла Европа.
Но в момента в който почувстват че интересите на демократичния свят са застрашени , много бързо ще ни върнат в действителността.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: off top почивканови [re: jericho941f]  
Автор FilerO99 (NSDAP)
Публикувано24.02.13 22:44



Те нека само се опитат да ме вземат в омразната българска армия и ще съм ги започнал още преди да ме приберат. Имам доста пари и мафията е зад гърбът ми.

Само още един път да се опитате да докарате народна власт и ще видите какво ще стане!

А България е много хубава страна и в нея няма място за такива овце като българите...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.