Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 05.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: О, ие екзай-бачай мейд ин кюрдистаннови [re: exaybachay]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано27.02.13 00:06



Аха... жена която не е раждала не е никаква жена... Теб не те знам дали си раждала... ти си знаеш...



Тема Re: Я и аз да се изкажа ...нови [re: exaybachay]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано27.02.13 00:53



И ти кога и как си пазиш интереса?!... дал си енергото или държавата под съд ли?!... или нещо друго?!...
Е аз си тупнах вятърен генератор и слънчева инсталация в основната си база... защитих си интереса и ми е през дремометъра колко струвал шибания ток в мрежата... Не че ми излиза евтино тая свобода...
Но като съм направил това..., да си вирна кучешките зъби към луната и да вия че съм патриций а другите които не могат да си го позволят са плебс, стадо, овце и какви ли не други долнопробни твари ли?! Ами хора са... И това че ги презираш само защото са по-неуспели или по-стресирани от теб... говори само що за стока си ти самото... какъвто и да е полът ти...



Тема Re: Я и аз да се изкажа ...нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор exaybachay (опустел)
Публикувано27.02.13 02:56



Па, като спрът хероина, може и да започнат да "успяват", каквото и да значи това, според изкукуригалата ти глава - ала то това сигурно пак ще им причини стрес, горкичките те: два реда сополи, крокодилски сълзи и комплексарско до агресия безсилие.

биа мъ кабела яко, а дофторете съ безпомошни


Тема Re: РипамЗаСтола, рече чилякътнови [re: Ceтит Бaгaин]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано27.02.13 08:51



Освен това е решено в ебаси якия десен! :)))

има наука която е цтапила не на две величини-матеря и енергя, а на три величини-плуц интелект


Тема Re: Я и аз да се изкажа ...нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано27.02.13 08:57



Е да де, ама гледай сега: всяка вечер, стана традиция група от 10 дебила да блокират(част от) Орлов мост. Аз оттам (редовен) път нямам, а ако имах, бих избрал друг маршрут. Но ОК- протести - протести, но това е прекалено.
В по-генерален план, нали знаеш, че нищо няма да се промени. Ще направят партия и във властта ще влязат поредните "нови лица" - гладни. Които след 4 години ще са турили по 20-30 кила отгоре - в най-прекия смисъл. Прочее, като се замисля, единствените, които не се освиниха(пряко!) бяха Виденов и Костов :)
Сергей и Бойко направо се удвоиха като ширина.



има наука която е цтапила не на две величини-матеря и енергя, а на три величини-плуц интелект

Тема Re: Я и аз да се изкажа ...нови [re: Киро]  
Автор ALONE911 (пристрастен)
Публикувано28.02.13 14:45



Смях!

"@thundererRS
Защо внасяме месо от чужбина ? Понеже говедата ни управляват, свинете са в парламента за угояване, а овцете гласуват !!!"


Поне, чувство за хумор имаме!



Тема Re: Случаят със Сталин - отворил храмоветенови [re: Ежко]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.02.13 19:46



Разбира се че се връщат - при това редовно. В смисъл клиничната смърт е добре известна. А съвременната медицина прави чудеса надминаващи многократно - Лазаре стани. Както и Хирошима и Нагазаки са много над Содом и Гомор.
А по темата - ти го отпочна с молитви за вразумяване, па взе та се изметна в посока връщане от клинична смърт.


ПП
Те - може да се помолиш да се вразумя, и ще видиш че файдата е никаква.
ППП
Може да се помолиш и за вразумяването на Киро - и съм сигурен че файдата ще е същата като в моя случай.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Фактите са засвидетелстванинови [re: Ежко]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.02.13 19:48



Да бе - фактите редовно се засвидетелстват - може да се каже ежедневно и ежечасно - в клиниките по психиатрия - факти да искаш, засвидетелствани.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Фактите са засвидетелстванинови [re: exaybachay]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.02.13 19:49



Иска явно да каже - че митрополита се е молил Сталин да се вразуми, па взел че митрополита се вразумил.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Фактите са засвидетелстванинови [re: Ежко]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.02.13 19:50



Сталин не е омекнал - просто е решил да впрегне и Яхве - и е успял да знаеш.



Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.