Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 15.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ще я има ли България?  
Автор lot1 (минаващ)
Публикувано04.01.13 10:39





по прогнози на Световната банка към 2050 година населението на света ще се увеличи с 50% - от 6 на 9 млрд. В България обаче то ще спадне с над 40% - до към 4,5 млн. души.
«На Балканите преди време всички държави сме били горе-долу на еднакво равнище - под 10 млн. граждани. Сега в Гърция от 6 са станали 9 млн., а в Румъния - от 9 - 21 млн. като се очаква да паднат до 18 милиона. Само при нас тенденцията е толкова остро надолу, като през 2030 г. ще сме под 6,5 милиона“, добави Митев

В момента можем да кажем, че в България се раждат много деца от небългарски произход. Трябва да си кажем тези неща право в очите. Толерантното говорене няма да помогне в случая, обясни той. Трябва да си казваме нещата с точните имена. Мозъците на България изтичат и всички трябва да се борим срещу това. След време ще имаме огромен проблем с необразованите деца, обясни Константинов. Ако продължаваме по този начин след 50 години няма да ни има
Ако държавата не вземе мерки, то след години ще е късно, ако вече не е станало късно. Няма да стане обаче като даваме паспорти на сульо и пульо.
Не съм националист, но според мен това е един от най- важните въпроси пред България.



Тема Re: Ще я има ли България? [re: lot1]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано05.01.13 01:26



Да прав си, важен въпрос е...

science is about doubt


Тема Re: Ще я има ли България? [re: lot1]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано05.01.13 17:30



Да.

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Ще я има ли България? [re: lot1]  
Автор Дaли (майсторът)
Публикувано06.01.13 01:09



спасението ни е да си внесем китайци или татари - като в 681 г.



Тема Re: Ще я има ли България? [re: lot1]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано06.01.13 03:23



Аз ще съм една от умрелите преди 2050. По мои изчисления ще живея до 64





Тема Re: Ще я има ли България? [re: Дaли]  
Автор lot1 (минаващ)
Публикувано06.01.13 18:17



Татарите се оказа, че не се възпроизвеждат добре

1300 год. го доказа, та може би китайци щото индийци си имаме предостатъчно



Тема Re: Ще я има ли България? [re: lot1]  
Автор lot1 (минаващ)
Публикувано06.01.13 18:25




Този пак намери начин да застане пред камерите, за да не го забравим. Ма иначе отбира от всичко. Това история, икономика, секс, ядене и пиене, да не забравя любимата му тема Македония,стандарт на живот и демографски проблеми. То затова е професор или май не беше такъв? И този ни бе министър?

Редактирано от lot1 на 06.01.13 18:28.



Тема Re: не [re: lot1]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 20:54



С такава шибана младеж България няма да я има.



Тема Що какво и е на младежта? [re: FilerO99]  
Автор lot1 (минаващ)
Публикувано06.01.13 22:35



Че ти и аз да не би да не сме били млади? И старите не ни ли гледаха с недоволство? Аз бях малък по времето на шейка, туиста и рок ен рола, а млад по времето на хипитата. Мисля, че сегашните млади са по умни и по развити он моето и твоето поколение. Не се борят с вятърни мелници и не слушат боклуци като БД или някой друг който ги убеждава, че България цъфти и народа е добре. Просто си взимат куфарчето и си намират по-добро място за живот и за децата им.



Тема Re: Що какво и е на младежта? [re: lot1]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 23:11



Ами младите жени се омъжват с чужденци заради парите им и вместо да работят за просперитета на България и да раждат български деца от български мъже, те заминават главно на запад.

Следствие на което младите мъже не могат да си намерят жени за семейства и нямат никакъв стимул да работят и да движат икономиката напред.

Точно така вземат си куфарчето и като последните изпаднали предатели напускат България и се уреждат на запад по един или друг начин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.