Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Богатите...нови [re: jericho941f]  
Автор dnaunseq (стар клубар)
Публикувано13.02.13 18:30



Западът е едно, ползите на уредеността са друго. Аз не съм западофил, ами търся как нещата да се подобрят.

Французите са специален случай, те излъчват повече анархизъм, отколкото уредба (но това не им пречи да имат доста уредена страна).

Редактирано от dnaunseq на 13.02.13 18:33.



Тема Re: Интересно ..... №22нови [re: jericho941f]  
Автор atd112 (член)
Публикувано13.02.13 20:23



Тия круизни кораби винаги са ме ужасявали. Не ми ясно как може да се забавляваш при такава тарапана от 4000 - 5000 човека. Едно време жена ми ме навиваше да се качим на тая лудост, но като видях че има и каюти без прозорец твърдо отказах.
Големите хотели са същата простотия, чакаш асансьор като автобус.



Тема Re: Интересно ..... №23нови [re: jericho941f]  
Автор jericho941f ()
Публикувано15.02.13 12:15



Последствията от взривилия се метеорит в Челябнск

- разрушения в завода



- удара на взривната вълна


- паника в едно учреждение


- паниката продължава


- инверсионната следа на болида , последващите взривове и избитите прозорци


- любителски клипчета на появата на метеорита


- една от версиите на какво може да се дължи появата на метеорита



P.S. ....... ако изобщо е метеорит ......

Терзаят ме смътни съмнения , че някой - нещо не казва в пълна степен по повод на най-близкото приближаване на кометата довечера .....

SI VIS PACEM PARA BELLUM

Тема Re: Интересно ..... №23нови [re: jericho941f]  
Автор jericho941f ()
Публикувано15.02.13 12:23



Също така руснаците са задействали огромно количество военни ..... около 25000 души и търсят останки от МЕТЕОРИТА.

Защото освен взривната вълна има и електромагнитен импулс , който е нарушил цялата мобилна и телефонна връзка за около 20 минути.

А също и търсят радиация.



Някой дали е по компетентен , дали има радиация като паднат метеорити ?

И изобщо от любителските клипчета тия инверсии в небето дали са нормални за метеорит ?

SI VIS PACEM PARA BELLUM

Тема Re: Интересно ..... №23нови [re: jericho941f]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано16.02.13 23:07



Колкото и да изглежда странно... емп е напълно възможен... дори при изригване на вулкан...
В случая при скоростно нахлуване на обект в атмосферата се предизвиква йонизация на въздуха около обекта а тя на свой ред електромагнитен импулс...



Тема Re: Интересно ..... №23нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано17.02.13 00:31



Без никаква връзка - помниш ли как 3 Волта каза на някакъв подопечен дебил(играеше архи-лошия във филма):
-МОЛЯ, господа, НЕ СТРЕЛЯЙТЕ ПО ТЕРМОЯДРЕНОТО ОРЪЖИЕ!!!"
Много як момент и после като ЕМПто свали хеликоптера. Без връзка де.



има наука която е цтапила не на две величини-матеря и енергя, а на три величини-плуц интелект

Тема Re: Интересно ..... №23 [re: jericho941f]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано18.02.13 15:44



Честно казано, не виждам паника. Напротив, много разумно поведение при съмненията, че има някаква военна атака.



Тема Re: Интересно ..... №24 [re: jericho941f]  
Автор jericho941f ()
Публикувано19.02.13 11:00



..........."Бандити, въоръжени до зъби, задигнаха 10 кила диаманти на летището в Брюксел" .............



Апелирам незабавно българското правителство да поиска изключване на Брюксел от Шенген.

Не може в една европейска столица да стават такива работи !!!!!!!


SI VIS PACEM PARA BELLUM

Тема Re: Интересно ..... №24 [re: jericho941f]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано20.02.13 12:39



Чух че заради огромни разходи и микроскопични резултати спрели от известно време заплатите на сирииските "мирни протестиращи". А казано е - сиромах мирен протестиращ /с автомат и гранатомет/ - жив дявол. Ето и музикален поздрав... http://www.youtube.com/watch?v=8RikVva_zxs



Тема Израел ще бъде унищожен за не повече от 11 дни [re: jericho941f]  
Автор Ceтит Бaгaин ()
Публикувано21.02.13 12:28








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.