Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 15.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ВИЦнови [re: ffloyd]  
Автор NikB (спокоен)
Публикувано12.12.12 13:28



Ако ги покажеш по години - ще ти се изясни вица за др. Жан Виденов (тогава министър-председател) и убиството на др. Луканов:
Спи си Жан, а жена му го буди:
- Ставай, Жан, часът е 8, трябва да ходиш в МС - Жан не става
По-късно:
- хайде, Жан - стана 9 часа, закъсняваш - пак не става;
Към 10ч:
- Жан, Жан - убили са др. Луканов!
- А, че кога стана 10 часа? - сепва се Жан



Тема Re: северна вс южнанови [re: Киро]  
Автор ffloyd (новак)
Публикувано12.12.12 13:30



Северна Корея вече стигна космоса

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5362031



Тема Основателно си е основаниетонови [re: NikB]  
Автор Ceтит Бaгaин ()
Публикувано12.12.12 13:52



О, благодаря за информацията. Разбира се че в тръбите е ключът.

Защото те очевидно са панелни, не влизат в градската инфраструктура и са вързани само и изцяло към панелките. Такава ще е цената и ако вървят в комплект с чисто нови топлоцентрали и космодрум за доставка на метан от Титан. Но дори така сто хиляди марки за гарсониера ми се вижда странно при цена на постояването на гарсониерата по-малко и от една десета от тази сума.
А, шегата ти за демократите, нещо не я разбрах; или ти се съветваш демократично с демократи как да си построиш и аранжираш собствения си дом?



Тема Re: Поезията на ffloyd ме разчувства - ГДР vs ФРГнови [re: NikB]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано12.12.12 14:04



Това ми се струва смешно надута сума. Абсурдно е. Може ли източника?

Май се досещам - либерастията в края на крайщата ще обвини Сталин за сегашната криза, щото парите отишли за ГДР.



Тема Желая ти да си построиш много апартаментинови [re: Ceтит Бaгaин]  
Автор NikB (спокоен)
Публикувано12.12.12 14:06



Желая ти да си построиш много апартаменти по 10 000 марки в Берлин!



Тема Ето една червена статия по тематанови [re: Чyryниц]  
Автор NikB (спокоен)
Публикувано12.12.12 14:09



Ето една червена статия по темата
http://www.segabg.com/article.php?sid=2012030600040000801
".... Берлин радикално трябва да промени политиката си, целяща уеднаквяване на стандартите в Западна и Източна Германия чрез наливането на милиарди евро в бедните провинции, призовават германски икономисти, цитирани от "Дойче веле". Според тях уеднаквяване на стандартите в западните и източните федерални провинции е невъзможно заради прекалено големите различия."

Впрочем, ти вероятно не си чул и не знаеш, но едно от оправданията за ЖанВиденовото управление (на комунисто-мафиотите - в многото дискусии зимата на 1997г) беше, че в Бг, за разлика от ГДР няма от къде да дойдат 1000 милиарда ДМ.

Редактирано от NikB на 12.12.12 14:10.



Тема И аз ти пожелавам да пазаруваш с германски маркинови [re: NikB]  
Автор Ceтит Бaгaин ()
Публикувано12.12.12 14:10



И аз ти пожелавам да си купиш много неща от супер маркета с германски марки

лека им пръст



Тема само предполагамнови [re: NikB]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано12.12.12 15:59



че ако не бяха вложили нищо сега разликата щеше да е много по-малка или нямаше да я има.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Поезията на ffloyd ме разчувства - ГДР vs ФРГнови [re: NikB]  
Автор FilerO99 (МАФИОТЧЕ)
Публикувано12.12.12 17:33



Няма оправия защото мисленето на хората е променено от комунизма затова. Трябва поколения да минат преди нещата да се оправят. Това важи и за Източна Германия и за България.



Тема Re: Поезията на ffloyd ме разчувства - ГДР vs ФРГнови [re: NikB]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано12.12.12 22:04



И какво ли им пречи на тези 36% да се изнесат?!... Свършили са автобусните билети за мюнхен?! Има нова бетонна стена с кпп-та и строг граничен контрол със свободен отстрел на нарушителите?! Мързи ги... или просто всичко зависи от начина на поставяне на въпроса... че ситуацията ми блъска силно на зелената анкета с осемте процента нююоркчани дето искали да водят природосъобразен живот... нейде из джунглите на папуа нова гвинея... щот при змиите, гущерите и москлитите сигур е много гот че го нямал стреса на големия град... мани, мани...
световна тенденция е населението да се урбанизира и тва няма тотал нищо общо дали е било социализъм или не... почти половината население на мексико се е нахласкало в столицата и без да ги е гонил социализъм... в германския случай просто наистина големите градове промишлени центрове са в западната част...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.