Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:11 27.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Случаят "Опиц" - българската афера "Драйфус"нови [re: Polydeuces]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.09.12 17:29



Знам, и за това нямам и оръжие.


И не си обработвам земята. Така е не само при мен. Нищо, ще изчакаме или институциите да станат по адекватни, или да се промени закона.
Или да изчезнем. Което се случи първо.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Но защо...нови [re: Polydeuces]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано27.09.12 22:19



Със сигурност ще има злоупотреби. Но със сигурност боклуците и сега имат оръжие - не само незаконно. Всякакви неуравновесени пенсии от системата си носят пищовите без проблем. Съвсем законно

СЕЛИАНИ ПРОСТИ СТИГА СТЕ ПЛИУЛИ ОСТАВЕТЕ БОИКО ДА РАБОТИ ЩЕ ДОИДЕ ОНИА ПЕДАЛ ИЩЕ ВИДИТЕ ТАПАЗИ


Тема Re: Случаят "Опиц" - българската афера "Драйфус"нови [re: Polydeuces]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано27.09.12 22:29



Можеше да спреш по-горе. Когато прочете едно изречение от неадекватен толераст(не е обида, термин), все едно е прочел всичко, читетелят.
Да, една кошница череши може да струвая повече от един човешки живот - от човешкия живот на самоотлъчил се от обществения договор "човек".
Ясно е, че това(закони за ефективна защита на собствеността) най-вероятно няма да се приемат. Затова, прескачайки няколко междинни стъпки в разсъждението, тая нация и държава няма да я бъде. Нищо лично, нищо тъжно чак толкова - естествен цикъл. Ще дойдат китайци(или араби, или турци) които ще защитават по-ефективно собствеността си, защото чрез тази собственост те осигуряват бъдещето на децата си. Ни повече, ни по-малко.

СЕЛИАНИ ПРОСТИ СТИГА СТЕ ПЛИУЛИ ОСТАВЕТЕ БОИКО ДА РАБОТИ ЩЕ ДОИДЕ ОНИА ПЕДАЛ ИЩЕ ВИДИТЕ ТАПАЗИ


Тема Re: Случаят "Опиц" - българската афера "Драйфус"нови [re: bira_more]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано28.09.12 09:24



Честно , как имаш нерви



До толерастите, ето ви едно мнение за кошницата с череши... за имота спрямо живота и т.н.

ИЗКУКАЛИ пичове и пичеси... моето имущество е закупено с пари... които съм изработил честно... което е водило до отделяне на моето лично време за работа... "1 кошница с череши" = 4 часа труд (абсолючно примерно и произволно , надявам се имате поне акъл да схванете малко абстракция).

На мен кой ще ми върне тези часове то крайния ми живот, ами на хората на които им обезскотиха имоти, плод на целоживотното им до този момент спестяване и грижи - кой ще им даде още един... ами хора които не моагтда си опазаят и обработват имотите, поради липса на защита и са принудени да променят сосбтвения си жовт, защото някой искал да "бере" на готово...

Далеч съм от мисълта за откриване на безраборен огън по сенки в нощта... но и вие сте или плиткоумни, или просто тролите... защото да защитаваш другата крайна позиция на тази за уйалд-уест отсрела е практически също толкова глупаво...

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Случаят "Опиц" - българската афера "Драйфус"нови [re: portal]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано28.09.12 09:41



Ти си страшен...

sol lucet omnibus


Тема Re: Случаят "Опиц" - българската афера "Драйфус"нови [re: Polydeuces]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано28.09.12 09:50



Ново морско ракообразно, открито в началото на юли 2012 г. от учени във водите близо до Ямайка, бе кръстено на легендата на регето Боб Марли.

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Случаят "Опиц" - българската афера "Драйфус"нови [re: Киро]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано28.09.12 12:33



Пак ли тия двамата... търсили си белята, намерили си я.
Поляризацията и разправията е такава, защото така се поднася ситуацията, че да разпали емоциите.
Изобщо не мисля, че и бТВ и масата псевдо-журналя надуващи балона в нета го правят защото им пука за някой от участниците.
Но още не мога да напипам точно кой има интерес...

Има и по-нерадващо, че групата която смята настоящата ситуация за сбъркана го показва само в нета.
И изобщо не иде реч да натворим роден вариант на дивия запад.

Welcome to the real world!




Тема Re: Случаят "Опиц" - българската афера "Драйфус"нови [re: Polydeuces]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано28.09.12 13:57



викаш, ако наркоманите направят зулум, да ги лекуваме?


А жертвите им, ако се защитят, в затвора, а?
Симетрично, от дето и да го погледнеш, нали?



Тема Re: Случаят "Опиц" - българската афера "Драйфус"нови [re: bira_more]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано28.09.12 14:01



Таньо Киряков, мисля че беше, в предаване по телевизията си призна, че бил гръмнал автоапаш в задника, по време на грабеж!
И нямаше последствия!



Тема Re: Случаят "Опиц" - българската афера "Драйфус"нови [re: Silverado]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано28.09.12 14:30



В случая жертвата е наркомана. А стрелецът - убиец. Викам.

sol lucet omnibus



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.