Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 20.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема High сиктир с тва Кеше вече бе!!  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано21.08.12 11:04



Като ще се отказват от тая супертехнология, да публикуват данните на 50 сървъра и да спрат да серат с шизоидните си простотии навсякъде! Ей, аман от шарлатани, малоумници и откачалки без работа!!!

Редактирано от Киро на 21.08.12 11:07.



Тема Понеже съм един доказан пророк, ще ви кажа [re: Киро]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано21.08.12 11:07



какво ще се случи: Евреите, американците и шейховете за пореден път ще лишат човечеството от тази "действаща технология" или поне това ще кажат тия откаченяци и досадни окултистки букоглавци, след като мине съответната дата.
След като е толкова лесно, защо досега не бяха построили няколко прототипа и да ги поразходят из големите европейски столици?



Тема Re: Понеже съм един доказан пророк, ще ви кажа [re: Киро]  
Автор Щиpлиц(щaндapтeнфюpepSS) (прогресор)
Публикувано21.08.12 11:29



пак някой си търси реклама и най вече луднали юзери да му кликат на сайта...


и като почнат тия уфолози
баси трябва на Белене да строят новата АЕЦ да ги пращаме.
Да видят те едни извънземни технологии там



Тема Re: Понеже съм един доказан пророк, ще ви кажа [re: Щиpлиц(щaндapтeнфюpe]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано21.08.12 11:50



Трябва да правите разлика, съществена разлика между сериозните уфолози и психично-болните хора които твърдо и определено вредят на науката уфология.


Колкото до извънземните технологии съм засякал само един случай на обратно проектирана извънземна технология и то в сферата на медицината. Става въпрос за преработката кръвта на едрия рогат добитък в човешка кръв. Да казвам ли точно откъде го знам?



Тема Re: Понеже съм един доказан пророк, ще ви кажа [re: Щиpлиц(щaндapтeнфюpe]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано21.08.12 11:52



И какво ще им поверите сигурността на бъдеща АЕЦ?
После защо повечето нормални хора се питат, дали няма да има драма с тая АЕЦ...

Welcome to the real world!




Тема Re: Понеже съм един доказан пророк, ще ви кажа [re: Mopфиyc]  
Автор Щиpлиц(щaндapтeнфюpepSS) (прогресор)
Публикувано21.08.12 12:09



единствено ще им се повери грубия строеж...якото копаене и наливане на бетона на основите



то на тях по може да им се има вяра от колокто на крадливи и лъжливи мангали като бай КостООфф



Тема Re: Понеже съм един доказан пророк, ще ви кажа [re: FilerO99]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано21.08.12 12:20



:)))))))))))))
Файле, кефиш! Знаеш слабостта ми към теб! ;))))



Тема Споко! Всичко е блъф. [re: Киро]  
Автор Дaли (майсторът)
Публикувано21.08.12 14:46



Гледах много внимателно филмчетата с демеонстрациите на инж. Кеше (по youtube). Знам почти перфектно английски (докато на инж. Кеше, а и на сайта на фондацията му английският е малко далеч от перфектния). Електроинженер съм и имам дори научна степен. Затова ще изкажа моето мнение относно "плазмените му генератори" на електроенергия.

Той показа две основни модификации на своите генератора:
1. Пластмасова бутилка около 300 г. като от швепс. Странично в нея бяха набодени откъм отвътре 3 медни пирона. С един полупрофесионален мултицет в режим на волтметър замерваше напрежение върху пироните. Най-напред с двете сонди пипаше върху един пирон и очкваше нещо отлично от нула да се появи на дисплея. Очевидно, нищо не можеше да се появи, защото той просто окъсяваше сондите през пирона. След това започна да пипа на два съседни пирона. Тогава започнаха да се появяват накави нестабилни показания до около 1 волт. Кеш започна сдържано да ликува. Но той не вдяваше или не искаше да знае, че за да се докаже някаква мощност на един ел. генератор (а и на батерия), трябва освен ток, да се покаже, че джаджата може да дава освен напржение и ток. Само тогава може да се твърди, че имаме мощност P=U.I и генериране на електроенергия.

2. Вторият генератор представляваше найлонова правоъгълна туристическа кутия с метални кабари и шини по капака й. Кеше започна пак да търси потенциална разлика с двете сонди върху един кабар или обща шина. Дали се усети, че само показва абсолютната си електричарска некомпетентност или му подсказаха, взе да търси по съседни шини и получаваше показания отвреме-навреме по 1 mV. Който е работил с мултичет, знае, че флуктуацията на индикацията с най-малката стойност се дължи на шум в електрониката на мултицета и в наводки в кабелите. И този шум е свързан до голяма степен с високоомността на входовете на волтметрите.

Съдейки по постановките на "експермиентите" и по некомпетентността на инж. Кеше - да не може да отличи енергия от напрежение, сматам, че работата му е пълен полудилетантски блъф.

Съжалявам, ако съм разочаровал някого в надеждите му.



Тема Re: Понеже съм един доказан пророк, ще ви кажа [re: Щиpлиц(щaндapтeнфюpe]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано22.08.12 10:46



Викаш ОфЧароффф и ко са по-малко крадливи и лъжливи, свали червените очила бре


То и бетона ако омажеш пак белята ти е в кърпа вързана, ама вие така сте свикнали, не ви пука, че освен вас има и други наоколо.

Welcome to the real world!



Тема Re: Понеже съм един доказан пророк, ще ви кажа [re: Mopфиyc]  
Автор Щиpлиц(щaндapтeнфюpepSS) (прогресор)
Публикувано24.08.12 11:09



аве прасчо, тук в една тема БАТКО ти разцепи мазния седерастки гъз с абсолютно издържани финансови и технически разчети за АЕЦ Белене ти сега като типична седерастка курва си въртиш гъза и пръскаш дрисня от безсилие






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.