Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 24.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Парламентарни избори 2013  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано17.06.12 03:13



Здравейте отново,

за коя партия ще гласувате на парламентарните избори догодина, има доста време разбира се, но все пак...



Социолизите, долколкото може да им се вярва отчитат, че в новия парламент ще влезнат само ГЕРБ, БСП, ДПС и партията на Кунева.

Аз лично съм склонна да им вярвам на социолозите и отсега се чудя за кой да гласувам, най-вероятно ще избера най-малкото зло - ГЕРБ.

Няма сценарии при който бих гласувала за БСП или ДПС.



Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: ya2011]  
Автор УйнaПeнa ()
Публикувано17.06.12 09:55



Не за партии, а ЗА БАТ БОКО!!



Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: ya2011]  
Автор КотеИграчка (ританка)
Публикувано17.06.12 11:11



Най-вероятно БСП.
Кунева изглежда много интелигентно на екрана и по вестниците, но за съжаление това е крайно недостатъчно.
Бойко го видях какво направи - нищо.
БСП поддържаха един поносим стандарт в България, за което никой не може да ме убеди, че е било с цел да направят мръсно на следващите управляващи - ако е било така, значи са ползвали услугите на ясновидец.
Ако Костов излезе с нещо, ще гласувам за него... освен ако нещото не е свързано с ГЕРБ.
Каквото и да става, няма да повторя грешката да избера ГЕРБ.

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: КотеИграчка]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано17.06.12 14:00



А бе човек, за първи пъ виждам някой който се двууми между 2те крайности. Демек, не съм виждала някой който е гласувал за Костов да гласува за БСП и обратно ти си уникат.

Иначе за мен ББ е най-малкото зло, а май ДСБ са аут и не искам да ми пропада гласът...





Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: ya2011]  
Автор KoтeИгpaчka (ританка)
Публикувано17.06.12 14:47



Виж кво, Костов е аут от политиката много отдавна. Колкото и да ме кефят икономическите му теории, не мога да гласувам за някой, който не е кандидат, сеш се. При това положение БСП са най-малкото зло.

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: KoтeИгpaчka]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.06.12 17:08



ми то за Пръмова или за БСП - не е ли все едно?





Тема костовистите са комунисти [re: КотеИграчка]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано17.06.12 21:16







Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: ya2011]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано17.06.12 22:26



Социолозите у нас си разбират от работата колкото свиня от персонален компютър. Досега не е било да чуя някого от тях сравнително точно да предвиди нещо, което предстои след повече от 6 месеца. Че, за предишното управление се съсипаха да предсказват предсрочни избори, а на никой нормален човек не би му минало подобно нещо наум.

Според мен има още една партия с шансове за парламента и това е "Атака". Понеже съм българин, освен това останалите партии с потенциал отдавна ме убедиха в некадърността си да управляват, ще гласувам за нея. За пореден път.



Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: Sargonlll]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано17.06.12 22:40



За АТАКА? Стига де, АТАКА е частна фирма, на семейство Сидерови.... или по-скоро беше, преди Сидерови да се разделят. Предпочитам дори БСП пред АТАКА.



Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: ya2011]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано18.06.12 07:45



Е, всеки има право на избор! За съжаление...

"Атака" е частна фирма на някакво семейство колкото и останалите партии. ДПС е на Доган, ДСБ на Костов, НДСВ на царчока, поне беше и т. н. Дали ще е жена и син, или пък други роднини и близки приятели - няма никаква разлика. Това е нормално и така трябва да бъде. Близките и приятелите са тези, на които може да се има най-пълно доверие. Това не е производствена фирма, за да се търсят способни хора, било и без връзки. Политиката не е свързана с голямо напрягане на сивото вещество или мускулната маса, така че е съвсем резонно назначаването предимно на доверени хора, пък били и посредствени.

Аз съм инженер и разсъждавам логично. Останалите, освен "Атака" са имали пълен достъп до управлението и не са се справили добре, поне по моите критерии. Единствено ГЕРБ съвсем слабо се доближава до тях, но недостатъчно. Не мога да подкрепям некадърници, при положение, че това, което трябва да вършат, далеч не е толкова сложно. Затова, ще гласувам за "Атака", тя има шансове да влезне в парламента. Разбира се, далеч съм от мисълта, че има шансове да управлява на този етап и дори в обозримо бъдеще, но има някакъв потенциал, който ще се опитам да увелича според скромните си възможности.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.