Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ти луд ли си - за БСП!?нови [re: УйнaПeнa]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано21.06.12 11:29



Глас за БСП е единственият начин да му го начукам дълбоко на БиБи и сие.
Аз искам да му го вкарам "с ташаците", разбираш ли? Нищо по-малко не ме устройва.

Далеч съм от идеята, че БСП ще управлява следващия мандат. Но дори и 5 депутата повече да вкарат, сигурен съм, че това ще накара Боко да спи зле следващите 4 години. На мен това ми стига. Искам тоя капут да страда, както страдат повечето българи, откакто изгря неговата "звезда". Огромна безработица - 360 000 българи са безработни ОФИЦИАЛНО. Неофициално сигурно са към половин милион. Ужасна корупция - това поне не е тайна за никой. Смазан дребен и среден бизнес. Липсващо здравеопазване. И т.н. и т.н.

Most Germans own a second property.
It is called Greece.


Тема 360 000 безработни - все ченгесароагентинови [re: ARlZE]  
Автор УйнaПeнa ()
Публикувано21.06.12 11:49



От 1 милион и 300 хиляди ченгесароагенти (все българи и цигани) от времето на Румен Петков, процъфтяващи и щасливеещи по времето на Серго за сметка на осталото общество, не бе ли редно поне въпросните 360 000, че и повече, да бъдат натирени по наше време? Както виждаш, от тези 360 000 никой не е умрял от глад - т.е. бая сланинка са натрупали агентосвинете по време на предишните управници...



Тема Re: 360 000 безработни - все ченгесароагентинови [re: УйнaПeнa]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано21.06.12 12:00



Пено, дори да не е +1, поне +0.9 от мен тоя път.





Тема Re: 360 000 безработни - все ченгесароагентинови [re: УйнaПeнa]  
Автор 3292 ()
Публикувано21.06.12 19:31



А защо си мислите, че нещо се е променило с идването на власТ на ББ? Дали ББ е по-важен милиционер от Румен Петков, или напротив? Моето лично мениние е, че и двамата са ...(18)...; публичното заяждане е прах в очите.



Тема Re: костовистите са комунистинови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор 3292 ()
Публикувано21.06.12 19:38



Костов и компания са свързани с кумонистите - напълно ясно за всеки. Заблудени овце гласуват (такива като мем) и вярват. В което няма лошо, понеже понеже нашата вярата ги задължава, ... а на предателите (само да посмеят) ще им режем топките! Вече сме видяли доста паплач в публичното пространство, които заслужават да ги кастрираме нарвано с бездомноте кучета в софия (за кучетата ми е повече жал).



Тема Re: Ти луд ли си - за БСП!?нови [re: ARlZE]  
Автор lot1 (минаващ)
Публикувано21.06.12 23:52



+1111
Аз искам да му го вкарам "с ташаците", разбираш ли? Нищо по-малко не ме устройва.

Ясно....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.