Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Парламентарни избори 2013нови [re: Silverado]  
Автор KoтeИгpaчka (ританка)
Публикувано18.06.12 09:11



Не знам дали е все едно. Не разбирам много от политика, а ако почна да гледам кой къв цвят е и откъде идва - трябва да се откажа от гласуването, защото няма смисъл да гласувам. Единственото, което гледам, е кога съм била добре и съм имала и за леб, и за кафе. Определено Боковото време не е такова и аре много моля да не ми се вади за довод "кризата".

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: Парламентарни избори 2013нови [re: Sargonlll]  
Автор KoтeИгpaчka (ританка)
Публикувано18.06.12 09:14



ВМРО и АТАКА може да имат за мото "Сите българи заедно", но нищо повече. Докато ВМРО се опитват да присъединят Македония към нас, а АТАКА - да прочистят циганите - България ще се съсипе и българите ще се изнесат към чужбина. Ползата от тези партии е нулева.

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: Парламентарни избори 2013нови [re: KoтeИгpaчka]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано18.06.12 09:28



то, може би не знаеш, ма

- свекър и рода.



Тема Re: Парламентарни избори 2013нови [re: Sargonlll]  
Автор Exhemus (овчар)
Публикувано18.06.12 10:18



.... частна, семейна, мутренска, но българска! - от всички калпави партии предпочитам такава.
А вие какво? - не схващате ли, че всички напудрени партии са креатури на разни там КГБта от земното и другите кълбета?



И най-глупавото племе може да просперира, ако се управелява само. Зер, то няма да мисли зло на себе си? Обратното - ако те управляват отвън, ще ти мислят ли доброто?

Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: Exhemus]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано18.06.12 12:25



А каква е гаранцията че ще са български кръгове, а не един клан, поставен отвън да управлява, използвайки реториката на местните. Така че няма гаранция, по-добре е да се спазва реда и законността, отколкото да се мисли за наши и ваши.



Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: ya2011]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано19.06.12 13:54



Гласуването е една изключителна глупост, особено на нашата територия: гласуването за реално непознати хора, с които нямате ама никакъв договор, освен медийни обещания и недомлъвки, и нулев 4 годишен контрол (освен ако не знаете как реално се орагнизрат( и финансират) групи за борба с полицейски части и жандармерия) граничи със съучастие в престъпление...
Оставте циганите да изкарат за някое кебапче... така поне 2-3 дена ще са кротки и ще спасите някой полицай от бой по канчето....

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: ya2011]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано19.06.12 15:17



за коя партия ще гласувате на парламентарните избори догодина
..........................

Твърдо реших, че ще гласувам за БСП. Дано само не се разколебая дотогава...

Most Germans own a second property.
It is called Greece.


Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: portal]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано19.06.12 15:31



Съгласна съм с критиките съм модерната демокрация, но никой не казва каква е алтернативата, айде няма да цитирам Чърчил, че сигурно ти е писнало да ги четеш, но все пак той е прав.



Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: ya2011]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано19.06.12 16:09



Политически решения се купуват с пари. Така работи демокрацията. Дори бай ви Тошко слеяндура от Правец в прав текст каза - като нямаш пари как ще решаваш, ще решава този, който има... все пак участиеот в театрото с бюлетините не е по моя вкус... трябваше да ни се падне янкой по-як сакс-кобург-гота да развърти камшика - тези са от най мракобесните робовладелски фамилии... да присвои властта и да реши проблема с изборите и управлението за дъдлъг период :) а той се оказа дребен крадлив шмекер, тайно се надявам че може дъртия да е стъпил задкулисно на врата на всички ида дърпа конците в една посока и рано или къснод аиам релан резултат... това какви ги вършат днес политиците се вижда как е не по фиша за заплатата днес... а след някоя друга годинка... отплеснах се леко :) айде и да не забравите като маркирате бюлетината, да не излизате от квадратчето

супер важно е

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Парламентарни избори 2013 [re: dnaunseq]  
Автор Exhemus (овчар)
Публикувано19.06.12 16:48



Има основни въпроси по които се познава:
-Например, продажбата на земя на чужденци.

Виж как реагираха различните политици по този въпрос и ще разбереш кой какъв е


...

Аз предпочитам съвет на перовете, но и кланът има резон, ако има опасност да се размие идеята. (както стана със СДС)
...

Когато законът е врата у поле, добрите го спазват, но ще някой да мине напряко Кой ще финишира първи?

Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.