Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 18.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За първи път в САЩ белите бебета са малцинство...  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано20.05.12 15:47



През 2011 за първи път в истояита на САЩ новородените бели бебета са малцинство. Това е крайъгълен камък в демографската история на САЩ, която ще трансформира нацията. Процентът на не-белите новородени е нараснал до 50,4% от децата на възраст до една година от април 2010 до юли 2011 г., докато белите новородени вече са паднали до 49,6 процента от новородените.

Това ще доведе, но доста промени в САЩ в бъдещите години. Явно не само Европа се бори с подобни проблеми. Но това е бъдещето, няма начин да се върви срещу глобализацията. В този ред на мисли Ви преповъчвам една книга The World Is Flat: A Brief History of the Twenty-First Century
Линк:



На журналиста по международна политика на Ню Йорк Таймс Томас Фрийдман.
Линк:

Книгата може да се намери като ebook из нета.

Линк:



Тема Re: За първи път в САЩ белите бебета са малцинство... [re: ya2011]  
Автор Ceтит Бaгaин ()
Публикувано20.05.12 16:42



Интересното е че за небели бебета се водят не само тези от негроидната и монголоидната раса ами и тези от латинска америка, както и от славянски произход. изглежда под бели се разбира по-скоро англо-саксонски, отколкото индоевропеидни. В тази връзка да вземеш да се омъжиш за германски ариец, че децата ти да се водят поне наполовина бели.





Тема Re: За първи път в САЩ белите бебета са малцинство... [re: Ceтит Бaгaин]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано20.05.12 16:58



Ако беше прочел статията, щеше да разбереш, че небели се водят, афроамериканците, азиатците и хиспаниците (hispanic race). В САЩ бели се водят caucasian race,



А тъй като аз съм със светла коса и очи, съвесм определено се водя бяла. Айде сега приятна неделя, защото аз излизам с приятели.



Тема Re: За първи път в САЩ белите бебета са малцинство... [re: ya2011]  
Автор Ceтит Бaгaин ()
Публикувано20.05.12 17:08



А ако ти беше прочела повече статии по въпроса, щеше да станеш свидетел на още по-смайващи определения и мерни единици от футове, паундове испански и славянски раси.



Италианците и гърците досущ си приличат на испанците, а и испанците не са с бозава кожа, а с бяла. Светлите ти очи са нищо в мерния американски хаос ако ти лепнат етикета "от славянски произход". Радвай се, че си все още в европа преди да си грабнала билета за Уолстрийт.



Тема Re: За първи път в САЩ белите бебета са малцинство [re: Ceтит Бaгaин]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано20.05.12 19:27



испанците ги броят за бели, но не и латиносите, те са смес от бели и индианци.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: За първи път в САЩ белите бебета са малцинство [re: zaphod]  
Автор Ceтит Бaгaин ()
Публикувано21.05.12 01:27



Да, Фидел Кастро и Чегевара са индианци. Как ли не съм забелязал до сега





Тема Re: За първи път в САЩ белите бебета са малцинство [re: Ceтит Бaгaин]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано21.05.12 09:43



не знам фидел кастро дали има индианска кръв, някои жители налатинска америка нямат, пазили са се. но повечето не са се пазили (за разлика от англоговорящите в северна америка) и са смеска, например този:






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: За първи път в САЩ белите бебета са малцинство... [re: Ceтит Бaгaин]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано22.05.12 15:14



Интересното е че за небели бебета се водят не само тези от негроидната и монголоидната раса ами и тези от латинска америка, както и от славянски произход.
...........................

Не е верно това. Къде я прочете тая глупост?
Не бели са неевропеидите. Славяните са бели.

Most Germans own a second property.
It is called Greece.


Тема Re: За първи път в САЩ белите бебета са малцинство... [re: ya2011]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано22.05.12 15:15



А тъй като аз съм със светла коса и очи, съвесм определено се водя бяла
.....................................

White Pride World Wide.



Most Germans own a second property.
It is called Greece.


Тема Re: За първи път в САЩ белите бебета са малцинство [re: zaphod]  
Автор Ceтит Бaгaин ()
Публикувано23.05.12 16:09



Като гледам Обама. Американците не могат да си опазят дори президентския пост за бял, а какво останало да опазят цялата раса. А за мелезите си има понятия като метиси и мулати.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.