Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 28.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ПИР по време на ЧУМАнови  
Автор jericho_941_f ()
Публикувано03.01.12 21:47



Може би , уважаеми съфорумци , сте гледали този клип .....

Клипа е сниман на 14.12.1996 г. , точно в разгара на т.н. "Виденова зима".
По младите от този форум може и да не помнят това време , но скоро ще го изпитат на гърба си ... за съжаление



Няма да го коментирам, предлагам го на вниманието на този който не го е гледал

SI VIS PACEM PARA BELLUM

Тема Re: ПИР по време на ЧУМАнови [re: jericho_941_f]  
Автор The Fifth Element (air)
Публикувано03.01.12 23:56



Какво да гледам. Много добре я помня тази зима. И ми се искаше да не стигаме отново до подобна , затова писах, писах какво ли не писах с години....и все още си мисля че няма да стигнем до там .

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re: ПИР по време на ЧУМАнови [re: jericho_941_f]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано04.01.12 09:54



евала на веждито, повечето художници са смотани интелектуалци, но той явно не е.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: ПИР по време на ЧУМАнови [re: zaphod]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано04.01.12 15:38



Да, прав си - той не е интелектуалец. Винаги е бил и ще си остане тъп фес!





Тема Re: ПИР по време на ЧУМАнови [re: The Fifth Element]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано05.01.12 09:35



Всички сме благодарни за писането ти - само заради него няма да стигнем. : ))

Ин витро си е прелюбодейство!! Това е смъртен грях.Щом не може да имате деца се покайте пред Бога!


Тема Re: ПИР по време на ЧУМАнови [re: zaphod]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано05.01.12 09:40



Значи, аз не съм инвестирал парите си в пътуване и едноседмично ядене/сране на Хаваите, Бора-Бора или НЕПРЕМЕННО най-новата кола или телефон(?!), а в неща, носещи ежегоден доход (какъвто-такъв, но част от него буквално може да нахрани(ама съвсем буквално!

) и напие няколко десетки човека.
Оттук насетне, не ме интересува кой миазмен малоумник ще ме сочи с пръст, че съм сложил едно печено прасе и две кокошки(или 5 прасета и 20 кокошки, макар, че тоя вариант вече наистина е излишество, но излишество - мое излишество!) на рождения си ден на масата, когато другите гладували.
СЪВСЕМ друг е въпросът, че не бих поканил никаква снобарска гмеж на въпросното пиршество. Но и ТОВА е въпрос на личен избор.

Ин витро си е прелюбодейство!! Това е смъртен грях.Щом не може да имате деца се покайте пред Бога!

Тема Re: ПИР по време на ЧУМАнови [re: Kиpo]  
Автор jericho_941_f ()
Публикувано05.01.12 12:04



Кире , по принцип лично за мен акцента в клипчето не е точно в печеното прасе ..... (въпреки , че и то изглежда пошло на фона на зяпачите от витрината).
Наградата която връчиха на Веждито (Мултак на годината) и пригласянията на Първия Демократично Избран Президент на РБ (съкратено ПДИПРБ) показва , че всички сме в кюпа . Един дол дренки.
Сега Веждито е Министър в правителството което приключи ПРЕХОДА.
Не може тия хора , едни и същи и преди и сега да ни учат как да живеем и да ни управляват ....

Всъщност може !!! Щото го правят !!!

Но в такъв случай и аз съм в правото си да предприемам действия каквито сметна за необходимо за да оцелявам.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: ПИР по време на ЧУМА [re: jericho_941_f]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано06.01.12 05:45



Веждю е питш:





Тема Re: ПИР по време на ЧУМАнови [re: Mиpa_M]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано06.01.12 07:54



Рашидов е прост фес. Значи, това интервю било от преди 12 г. Тогава бил на 40 г. Сега празнувал 60-годишнина. Губи му се елементарното смятане, нали (уж) е човек на изкуството.





Тема Re: ПИР по време на ЧУМАнови [re: Sargonlll]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано06.01.12 09:51



Е, то докато не направиш 50, все си около 40.

Важи явно и за мъжете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.