Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 20.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Избори 2011нови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано23.10.11 14:33



:

В кв. Изток - квартала на белите коси и бастуните има такива ненормални опашки от пенсионери, че не мога да гласувам. Да чакам 1 час на опашка заобиколен от кашлящи и стенещи герои на социалистическия строй, просто няма как да стане. Съжалявам, но като отида към 18:00, ако все още е така просто няма да гласувам. На нищо не прилича това - цял квартал и са отделени само 4-5 стаи. Само да спомена и дядото, който не знаеше как се отваря вратата бутайки като глиган, а то си има голяма, ярко червена хоризонтална дръжка дълга около 60см. И този човечец ни определя бъдещето, подлъган от глупавите обещания за увеличение на пенсията с 5лв и 36ст.


Аз тръгнах точно с неговата нагласа, но за радост пред нас имаше само 2 човека в секцията и то една готина полицайка и някакъв нормален тип, отне 6-7 минути общо с чакането.

А когато се жениш, трябва да гледаш дали жената обича Бога и Църквата.

Редактирано от Kиpo на 23.10.11 14:33.



Тема Re: Избори 2011нови [re: Kиpo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.10.11 15:00



Ми и аз бях учуден от голямата активност. Надявам се този път активността да елиминира поне до някъде ефекта от мъртви души.
Е имахме късмет де - пред нашата секция имаше най-малко хора.

Bеer? Mоre?




Тема до къде може да стигнат агенциите ха ха ханови [re: Kиpo]  
Автор jericho_941_f ()
Публикувано23.10.11 15:02



Много интересно проучване :

...... Към 13,00 часа днес с 38% в неделния книжен базар води книгата "Пътя на асфалта". Втората най-търсена книга е "Нека киното бъде с нас" - 32%. 12% пък е интересът към "Жената от Европа".
На четвърта позиция се нарежда изданието "Национали" - 4%, след нея е "Синьото море" с 3%, а шестата позиция е за "Законен ред" - 2%.
....




Според мен , ако тази класация е вярна и тенденцията се запази , на балотажа ще победи "Нека киното бъде с нас"

Опааааа !!!!


........"Малко преди 16,00 часа днес с 40,3% в неделния национален книжен базар води книгата "Пътя на асфалта". Втората най-търсена книга е "Нека киното бъде с нас" - 28,3%. 15,5% пък е интересът към "Жената от Европа".
На четвърта позиция се нарежда изданието "Национали" - 3,6%, след нея е "Синьото море" с 2%, а шестата позиция е за "Законен ред" - 1,9%. С по 1% на седмо място е книгата "Скакауец" с 1,5%, а едва с 0,9% е "Можем ли да скрием октопод в трактор". /БЛИЦ" .......


2-ри коридор , синя шапчица , набира преднина
муа ха ха ха ха

SI VIS PACEM PARA BELLUM

Редактирано от jericho_941_f на 23.10.11 16:09.



Тема Re: до къде може да стигнат агенциите ха ха ханови [re: jericho_941_f]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано23.10.11 17:02



Според мен , ако тази класация е вярна и тенденцията се запази , на балотажа ще победи "Нека киното бъде с нас"

Някой да се е съмнявал в това?



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Избори 2011нови [re: Kиpo]  
Автор ursa minor (dangerous)
Публикувано23.10.11 17:02



И в моята секция беше така. Към 14 часа минахме с жена ми да гласуваме, но тълпата пенсионери пред входа обещаваше дълго и изнервящо чакане. Естествено, отебахме моментално. Ще пробвам пак по-късно. Има нещо странно тук... за толкова минали досега избори не помня да е имало такова стълпотворение. Чудя се дали умишлено не са намалили местата за гласуване, за да откажат хората?

КОГАТО СЕ ПРЕНЕБРЕГВАТ ФАКТИТЕ, НЕ СЕ ПРОМЕНЯТ ОБСТОЯТЕЛСТВАТА, А СЕ ЗАДЪЛБОЧАВАТ ПОСЛЕДСТВИЯТА.


Тема Re: до къде може да стигнат агенциите ха ха ханови [re: yниKaлнa]  
Автор jericho_941_f ()
Публикувано23.10.11 17:19



Някъде прочетах , че цитирам .... "Представителите на една етническа политическа партия имат указания да не гласуват за Президент"........

Ставаше дума за Родопите и Североизточна България и Кърджали.
В смисъл , че пускат бюлетини за местна власт , а не взимат изобщо бюлетини за Президентския вот.

Имам голямото усещане , че утре сутринта Доган ще седне в събореното барбекю , ще си разкопчае дюкяна и само ще гледа кой пръв ще дотича да се наведе над него , преди да започнат да говорят за балотажа.



Пак ги прееба и от ляво и от дясно д"еба и старата лисица ха ха ха ха


SI VIS PACEM PARA BELLUM

Редактирано от jericho_941_f на 23.10.11 17:28.



Тема Re: до къде може да стигнат агенциите ха ха ханови [re: jericho_941_f]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано23.10.11 18:02



Няма изненади. И дюкян няма да има. Той си го каза още преди изборите - на балотаж ще гласува против ГЕРБ. С когото и да е балотажът.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: до къде може да стигнат агенциите ха ха ханови [re: yниKaлнa]  
Автор jericho_941_f ()
Публикувано23.10.11 18:11



Е , обещания можем да си даваме аз и ти и да се мъчим да си ги спазваме.

В техния кръг има пазарлъци.
Ако беше така те още сега щяха да гласуват. Щом държи вратичката отворена , значи всички варианти са допустими.

Според мен ще се договарят.
На това ниво политическо обещанията , гордоста за барбекюто и прочее сантименти са излишен лукс.

Също така на масата за пазарлъци ще седне и Сидеров и най-вече Кунева. Ако кунева призове за Герб и от нейните 15% поне 10 % да гласуват на балотажа , Бойко ще му е през оная работа за Доган.

Тия избори ще са най шантавите май

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: до къде може да стигнат агенциите ха ха ханови [re: jericho_941_f]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано23.10.11 18:35



Конкретно аз, ако преценя, че има такъв шанс, ще се поразходя по асфалтовата велоалея, макар с отвращение.


Оня ДГД.

А когато се жениш, трябва да гледаш дали жената обича Бога и Църквата.

Тема Re: Избори 2011нови [re: Kиpo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано23.10.11 19:55



удължиха до 21.00 :)

А когато се жениш, трябва да гледаш дали жената обича Бога и Църквата.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.