Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Варна заслужава отделна теманови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано23.10.11 20:15



току-що по ТВ 7 Марешки каза, че Киро го държал половин час на телефона и бил мъртвопиян.



А когато се жениш, трябва да гледаш дали жената обича Бога и Църквата.

Тема Re: Варна заслужава отделна теманови [re: Kиpo]  
Автор The Fifth Element (air)
Публикувано25.10.11 00:46



Варна естествено обра точките на тези избори. Това е най-мрънкащия, най-непредвидимия град , хората искат да правят каквото искат, но едновременно с това града да го управляват както им е угодно , но без да вложат повече мисъл как може да се постигне това и едновременно с това обичат да слушат старата песен на нов глас.

По мое мнение между четири-пет-шест партии се разпръсна вота, който можеше да отиде при Костадинов от Коалиция Варна утре или Недков от Синята коалиция и балотажа да е с Костадинов или Недков.

Днес един вид хвърчат стели по медиите между Кирил Йорданов и Марешки. И двамата си говоря за съд.

А балотажът се очертава да е битката за Варна, защото тук хората които искат нов кмет са доста.

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re: Варна заслужава отделна теманови [re: The Fifth Element]  
Автор dnaunseq (пристрастен)
Публикувано25.10.11 02:13



Този Марешки въздига ли варненската икономика? Нали е известен с аптеките.



Тема Re: Варна заслужава отделна тема [re: The Fifth Element]  
Автор roum ()
Публикувано25.10.11 05:59



Май и този път се намесиха старите вълци....За младоците като Джикв и Костадинов май неостана място....



Тема Re: Варна заслужава отделна теманови [re: Kиpo]  
Автор Щиpлиц(щaндapтeнфюpepSS) (прогресор)
Публикувано25.10.11 16:24



Варненци имат два избора
единия отвово да им е за кмет "пуделът" на ТИМ
втория - е един бандит и мошеник- Магарешкия, който изкупува тонове лекарства от страни от ЕС с изтекъл срок на годност и им лепи фалшиви етикети и печати с дата на годност...

Така че от едно лайно на друго
баси келепира на варна



Тема Re: Варна заслужава отделна теманови [re: The Fifth Element]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано25.10.11 22:32



По мое мнение между четири-пет-шест партии се разпръсна вота

Надявам се, че в тази бройка не си включила партията на твоя любимец, онова недоразумение С.Н. Най-малкото защото той остана далече зад първите 5-6.



Както виждам не е успял да събере и 500 гласа.
Е, поне не може да се говори , че е разпилял вота ...

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.

Тема Re: Варна заслужава отделна теманови [re: Kиpo]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано25.10.11 22:53



На теи избори бях застъпник. Отидох към 18:00 часа и заварих училището претъпкано. В него бяха секции от 179 до 200.
Чакайки да приключи изборния ден се заприказвах с други застъпници. Всъщност ние бяхме повече от всички останали. Една жена на около 55 год ми услужи с протоколите си за да препиша имената на партиите и кандидатите. Не бях писал на ръка толкова от студентските си години. От дума на дума става ясно че е застъпник на ГЕРБ. От 06:00 сутринта била там. Но нямала избор - работела в Областна управа Варна. Оплака ми се, че Данчо Симеонов (областния на Варна) ги събрал преди няколко дена всички служители в Областната и им казал че ги записва за застъпници. Няма не искам, няма недей.
Аз възкликвам - "брей 22 човека само в това училище".
Не, казва ми Мария, ние сме 44 - по 2 във всяка секция".

Влизаме в секцията към 20:00ч, председателя на комисията казва че заключва и никой не пуска нито да влиза, нито да излиза. Почва едно кошмарно броене. Не излизаха нито един от трите типа бюлетини - все имаше липси по 2-3.
Докато трае всичко това аз си отмятам, че в стаята има 7 члена на СИК и 21 застъпника в класната стая.
Към 22:00 една от жените изпищява, че ако не й отключат вратата ще се напикае в стаята. председателя на СИК отключва , но пропуска само еднопосочно - навън. Пушачите и тези с болни бъбреци се изнасят.
Някой от останалите отбелязва, че единствените технически средства на СИК са един чувал, малко канап и 4 чина в стаята. Последните са крайно недостатъчни да се подреждат бюлетините с дължина 1 метър. Продължиха да ги групират по земята.
Към 23:45 председателя най-сетне прочита резултатите. Как излязоха бройките, май вече на никой не му пукаше.
Попълних си протоколите и до 01:00 часа обиколих цялото училище. Имаше само една секция която беше изложила резултатите си, при това не всичките. Беше попълнила само лявата част на протокола, където са дадени броя на бюлетините, действителни и т.н. Разпределение на кандидатските листи нямаше.

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.

Редактирано от Aлaдин на 25.10.11 22:57.



Тема Re: Варна заслужава отделна теманови [re: Aлaдин]  
Автор roum ()
Публикувано26.10.11 08:36



Пак там успешно се измъкнахме към 1.30 а на входа казаха че чакат да свършат още 9 секции.... Беше кошмар при това само на по-малко от 50% гласували.



Тема Re: Варна заслужава отделна теманови [re: Kиpo]  
Автор The Fifth Element (air)
Публикувано26.10.11 18:10



За днешния дебат на двамата кандидати за кмет на Варна за втори тур сутринта по TV7 просто нямам думи.

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re: Варна заслужава отделна теманови [re: Aлaдин]  
Автор The Fifth Element (air)
Публикувано26.10.11 18:12



Чудя се защо все ти се иска да се заяждаш.... Интересно мен защо досега не сте ме оплюли.



Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.