Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Евтините лумпенинови  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано27.09.11 23:05



На тях малко им трябва да се запалят. Малко време им трябва и за да угаснат.
Всички сме свидетели на нещо позабравено - протестиращи хора по улиците. Надявам се, че повечето хора вече знаят за какво точно протестират. Всъщност за повечето от тях това няма значение - важното е да става шоуто. За това се подготвят с бутилки, боксове, бухалки и пр. Други просто скандират "Циганите на сапун".
Във Варна например протестите започват и приключват по един и същи начин - "протестиращите" се събират около Катедралата. След това се опитват да стигнат до квартал Максуда (една от циганските махали на Варна). Желанието им е очевидно да пребият някой беззащитен ром.
Това е тактиката на страхливците. Да се събират в голяма група и след това да се нахвърлят върху по-малка група.
Всъщност, ако някой иска да пребие един циганин, може и спокойно да го направи през деня. Просто отива в Максуда и се нахвърля върху първия срещнат циганин. Но не би.
То, фейсбуци, то уреждане на часове, рокерски обиколки и пр.
....
На лумпените, участвали подобни "протести" искам да припомня нещо, което чух в днешния Референдум. А то е, че второто момче, което е починало в Катуница заради събитията там е било с присадено сърце. Преди години неговия живот е спасил един друг циганин, твърде различен от Цар Киро.
На проф. Чирков почти всеки ден се налага да спасява човешки живот...
....
Понеже, част от лумпените са и спортни фенове, на трезвите от тях ще припомня, че през 1960г. в същата тази Максуда, е роден и олимпийския ни шампион по бокс от Сеул - Ивайло Маринов. Да, онзи който се радваше като дете, след последния съдийски сигнал и ревеше с глас като пуснаха "Мила Родино".
Но това го помним ние ... по-старите фенове.

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.


Тема Re: Евтините лумпенинови [re: Aлaдин]  
Автор Щиpлиц(щaндapтeнфюpepSS) (прогресор)
Публикувано28.09.11 00:31



баси от толкова много мангали които са в България можеш да изредиш всичко на всичко само дори до под 10 циганина..И затова и ние българите трябва да постъпим като еврейския Бог както той постъпил със жителите на Содом и Гомор- защото мангалите са същите генетични отпадъци като ония- продукт на кръвосмешения и морални и всякакви изроди...
Обвини ме в расизъм и фашизъм , но аз предпочитам българския етнос да оцелее за сметка на циганския -паразитен етнос. И в тая държава трябва да бъде толириран титулярния български етнос пред останалите етноси



Тема Re:нови [re: Щиpлиц(щaндapтeнфюpe]  
Автор ursa minor (dangerous)
Публикувано28.09.11 02:13



Късно, е либе за, китка... както е казал нявга поета. Моментът за това е безвъзвратно изпуснат и вече не можеш и две ядни думи да кажеш срещу циганските деяния без чужди и наши да ти трабят каква расистка гад си. Ако много, много знаем пък, току виж ни спуснат омиротворители от вън да защитят правата на вечно онеправданите цигани. Сценарият е ясен.

КОГАТО СЕ ПРЕНЕБРЕГВАТ ФАКТИТЕ, НЕ СЕ ПРОМЕНЯТ ОБСТОЯТЕЛСТВАТА, А СЕ ЗАДЪЛБОЧАВАТ ПОСЛЕДСТВИЯТА.


Тема винаги съм го казвалнови [re: Aлaдин]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.09.11 07:46



че протестиращите са путки, без значение за какво протестират.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Евтините лумпенинови [re: Щиpлиц(щaндapтeнфюpe]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.09.11 07:59



абе и аз предпочитам българите да оцелеят, но поне за сега пари бих заложил на циганския етнос






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Сценарият е ясен!нови [re: ursa minor]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано28.09.11 16:27



И слава богу! Че с такива лумпени като щирлица, щяхме да сме като Северна Корея.



Редактирано от ЛAMБИ на 28.09.11 16:28.



Тема Re: Евтините лумпенинови [re: Aлaдин]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано29.09.11 00:35



Ае цагадине, пиян ли си или си изцърка душичката?! Ако те чете непосветен , може да си помисли и че мангалите са гордостта на българската нация... ама: Ако протестиращите хлапета са лумпени то ти тогава си тотален льохман:


На лумпените, участвали подобни "протести" искам да припомня нещо, което чух в днешния Референдум. А то е, че второто момче, което е починало в Катуница заради събитията там е било с присадено сърце. Преди години неговия живот е спасил един друг циганин, твърде различен от Цар Киро.
На проф. Чирков почти всеки ден се налага да спасява човешки живот..





Приказките, че произходът ми бил ромски, са пълни измислици. Нямам нищо общо с ромското, с циганското население, казва в интервю за утрешния брой на в. "Шоу" проф. Александър Чирков.

Моят дядо е изпратил синовете си (баща ми и братята му) в Германия и Австрия да учат. Единият се дипломира като лекар, другият като инженер, третият става юрист. Ние сме внасяли за цяла България трактори, вършачки, имали сме много магазини, фабриката за преработване на рибата също беше наша. След 9-ти септември ни взимат абсолютно всичко и ни принуждават да отидем в едно лозе. Единият ми чичо го вкараха в затвора като колаборатор (сътрудник на германците). Той им помагаше. На нашата къща непрекъснато пишеха: “Тук живеят врагове на народа”, продължава разказа си големият хирург.
Единият ми дядо е наполовина грък, наполовина македонец. Дядо ми откъм майчината страна е чист македонец. Прабаба ми Василиса Чиркова е била лекарка на гениалния писател граф Лев Толстой.


И тва според теб е циганин?! Мани, мани... или той лъже като циганин или ти... Ама по-клоня да приема за вероятно второто...

Що се отнася за целта на хлапетата в протестите. Коментарите ти са откровено тъпи до степен циганска наглост... за да спипаш "невинен" циганин ако ти скимне такава идея не трябва изобщо да се мъкнеш до кварталчето а да застанеш на входа на лозята при галата или дори към бунищата на аксаковския баир... или по протежение на варненското езеро... "невинните" цигани прииждат с каручките къде поединично къде на тумби да се правят че плячкосват бунищата ама с едното око и двете ръце във вилните зони...

Не пребиването на циганите като цяло е целта на протестите ама ти или не ти отърва да го вдянеш или просто не можеш...



Тема Re: винаги съм го казвалнови [re: zaphod]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано29.09.11 00:47



Аха-а, начи ако не протедстират са оФци а ако протестират са путки... Едни такива протестиращи путки, докараха ленин на власт... Други такива прецакаха иранския шах... примерите са много...



Тема Видя ли ве...нови [re: Aлaдин]  
Автор тулса ()
Публикувано29.09.11 01:55



Цагадине?


И ти не се оказа вече достатъчно патриот.



Тема Re: Евтините лумпенинови [re: zaphod]  
Автор Щиpлиц(щaндapтeнфюpepSS) (прогресор)
Публикувано29.09.11 17:58



смятай че ако сега факултето се надигне и се юрнат към центъра на софия няма кой да ги спре.
доста са по организирани и няма да им пука нито от права на човека ни от разни задръжки...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.