Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.09.11 20:34



позволяваща употреба на оръжие при защита на частна собственост, вкл. ниви, лозя. Чух, че някой е предложил такова нещо.


Не ми пука дали е Сатана, Хасан или Йордан(стига да не е соцпедалчето, доган или пикливото царче), има гласа ми.
Толерастите не го знаят, но ТОВА ще оправи държавата. Ще дадат фира първите няколко месеца няколкостотин излишни дегенерати, все едно бели, лилави или на жълти точки и после битовата престъпност ще намалее между 5 и 10 пъти - според песимистичната ми прогноза.

BTV ДГД

Редактирано от Kиpo на 26.09.11 20:34.



Тема Re: Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови [re: Kиpo]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано26.09.11 20:39



Няма да стане. Това е в остър разрез с господстващата идеология.



Тема Re: Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.09.11 21:59




Все ще стане. Ако не ние - заселилите се на тая територия след 1-2-3 поколения араби или китайци ще го направят. Защото нямат скрупулите ни(не мои и твои, а на все още държащата властта) толерастия.

BTV ДГД

Тема Re: Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови [re: Kиpo]  
Автор Dark Templar RushМодератор (Rush №1)
Публикувано26.09.11 22:58



"заселилите се на тая територия след 1-2-3 поколения араби или китайци ще го направят" Това само морално ме топли :)

The void claims its own


Тема Re: Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови [re: Dark Templar Rush]  
Автор Иво (батко-психопат)
Публикувано26.09.11 23:05



Какво да ти кажа: просто мястото, на което живеем, е прекалено хубаво, за да остане ненаселено.


А като няма гостоприемници...сещеш се за кърлежите. Мислиш ли, че арабин или китаец би се съгласил да бъде гостоприемник на ...такива кърлежи?



Тема Re: Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови [re: Kиpo]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.09.11 23:38



е то и сега е разрешено за жилище, да не би някой да се възползва от това? страхливеца винаги ще си намери оправдание да бездейства, дори и ако трябва да си измисли закон който уж му забранява да убие в къщата си крадец.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови [re: zaphod]  
Автор Иво (батко-психопат)
Публикувано26.09.11 23:44



Отрепките в съдебната система парализират волята за действие дори в такива случаи. Не ми казвай, че не можеш да намериш сам линкове. Отрепките там са мнозинство, а частта от хората, у които парализират въпросната воля не мога да преценя колко е голяма като дял. Допускам, че и аз, и ти бихме сгрешили в евентуално предположение.



Тема Re: Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови [re: zaphod]  
Автор Иво (батко-психопат)
Публикувано26.09.11 23:46



Пример: ако няколко мангала влязат в ДВОРА ми на село, аз знам какво ще направя. А ти как мислиш, след като обезглавя(ако успея, а не те мен, шансовете зависят...от много неща) или обезвредя, няколко нападателя, дали няма да бъда изкаран от г-ца Бекурватова от Курвотиви лумпен и нацист?





Тема Re: Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови [re: Dark Templar Rush]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 23:59



За арабите не знам и ще си позволя да изкажа усъмняване...

Китайците обаче-е тея копеленца ше ебат майката на сичко живо, тва са безмилостни уроди, дето не се спират пред абсолютно нищо.

Сметай за кво иде реч-тва са хората дето са измислили работещ метод да държат шарана жив докато го пържат и след тва да мърда докато гостите го ядат,сметай за кви изродяги говориме...
Та,мъчно ми е за циганите ако ни наследят китайци,тва искам да кажа...



Тема Може, нонови [re: Kиpo]  
Автор nnnlo (epic)
Публикувано27.09.11 00:46



първо България трябва да напусне ЕС.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.