Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 22.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: ммммнови [re: bira_more]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано27.09.11 19:42



къв то е зора за отзоваването не ми е много ясно? професионалните шахматисти нямат право да си връщат ходове. хората са непостоянни, трябва да има блокиращи механизми срещу непостоянство, иначе става цигания.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Може, нонови [re: bira_more]  
Автор nnnlo (epic)
Публикувано27.09.11 19:45



Проблемът с циганите е голям. Избиваш в расизъм, а той няма да ти реши проблема.

п.п. Внимавай, защото има 1 до 6 години затвор за насаждане на етническа омраза. И никой няма да ти помогне да излезнеш от панделата, нито ЕС, нито ООН, нито НАТО.



Тема Re: Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови [re: Kиpo]  
Автор nnnlo (epic)
Публикувано27.09.11 19:54



Може, а ти внимавай да не ти турят катинара на Дир.бг. Има разпоредни арести за насаждане на етническа омраза. Като нищо ще те осъдят!

Редактирано от nnnlo на 27.09.11 19:55.



Тема Re: ммммнови [re: zaphod]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.09.11 21:27



иначе става цигания.
Такава каквато цари в момента ли?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Може, нонови [re: nnnlo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.09.11 21:48



Но аз не съм писал никъде за цигани. Не опитвай да ми вкараш думи които не съм ползвал.
И когато писах за подобия на човешки същества, имах предвид изроди изнасилващи и убиващи деца. Това не са човешки същества, само приличат.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови [re: nnnlo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.09.11 21:49



Само дето в щатите в които е свободно носенето на лично оръжие, престъпността е по малка.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови [re: nnnlo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.09.11 21:51



Странно ми е защо когато имаме престъпления по НК - като например секс с малолетни, етноса служи за оневиняване.
Дали е редно - как мислиш? Може ли само защото някой човек е от даден етнос законите да не важат за него? А когато възроптаеш именно заради чисто етническия характер на дадени престъпления (секс с малолетни) - си расист?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Такааа...поправка в Наказателния Кодекснови [re: bira_more]  
Автор nnnlo (epic)
Публикувано28.09.11 00:48



Може ли само защото някой човек е от даден етнос законите да не важат за него?

Разбира се, че трябва да важат, но ти оправдаваш действията на шепа българи, които в момента нарушават закона. Ако ще се спазва закона, всичките тези с бомбички, ножове, бухалки, и тръби отиват в затвора.

Не може да оправдаеш едно неспазване на закона, с друго.

Пиша ти го, като човек, който се е научил да живее в държава, където закона се спазва без изключение. Време е да се научите и вие в България да го правите.

Редактирано от nnnlo на 28.09.11 00:49.



Тема Re: Може, нонови [re: bira_more]  
Автор nnnlo (epic)
Публикувано28.09.11 01:09



Онзи, който застреля 90 души в Осло, го направи с добри намерения, и не беше циганин...



Тема Re: Може, нонови [re: nnnlo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.09.11 01:23



А ми да - няма никакво значение какви са били намеренията му, това подобие на човешко същество избива деца. Няма право да бъде причисляван към хората.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.