Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 09.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Защо Холандия шутира България в тъчааа?нови  
Автор nnnlo (epic)
Публикувано22.09.11 06:45



Нали се смяхте на Виливар. На ви сега и един допълнителен финландски "шут" в балканските задници.

Така, както си дебатирах с "компетентните" за климата, България (и Румуния ъф корс) не влезна в Шенген. Както разбирам, Холандия и Финландия са буквалисти, т.е. държат България и Румъния да спазят всички изисквания, а не да се мине метър. Искам да подчетрая това "мине метър", защото в България е типично да се минава между капките, но този път това не стана.

Такааа, българският избирател обича да е "КОМПЕТЕНТЕН" по Всичкология, но както се вижда, от това дикиш НЕМА. Така излиза, че българският избирател е специалист по "тафталогия": много призказки, никъв резултат.

Точно темата за климата е особенно показателна. Какво ли не се измусква от пръстите, само и само за да набедим научните институции в конспирация. Е, ама и от това файда НЕМА. Същото важи и за споровете "За-Против" новите EV. Типичното българско разтягане на "лукуми".

Е, да. Някои ще напишат, че дори БеГе-то да не е в Шенгент, това не е от значение.

Накрая, все пак, честит празник.



Редактирано от nnnlo на 22.09.11 06:48.



Тема Re: Защо Холандия шутира България в тъчааа?нови [re: nnnlo]  
Автор The Fifth Element (air)
Публикувано22.09.11 09:50



Не е причината климата . Друга е .

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re:нови [re: nnnlo]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.09.11 10:03



Нека ми се смеят, днес чета в тукашната преса статия, която описва точно това, за което пиша и аз. Явно има журналисти и тук, които могат да видят по-далече от метър пред носа си и да съберат 2 и 2.
България (че и Румъния) категорично хем не са готови за Шенген, хем негативите ще са повече от евентуалните ползи за двете държави.

Сигурно ли е, че Холандия и Финландия са наложили вето или това са само спекулации? Май днес беше гласуването, ама едва ли е минало толкова рано (само 9ч е ... )

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Защо Холандия шутира България в тъчааа?нови [re: nnnlo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.09.11 12:20



Много си тъп. Кой ти е казал че аз искам да влизаме в Шенген? Защо мислиш че за България е добро да сме в Шенген? Какво пречи граничния контрол?
Бях ти писал - за мен сегашното положение относно Шенген е идеално. Аз мога само с лична карта и кинти да отида където си ща из Западна Европа. Повече не ми трябва.
Ако е за работа - ще отида само с предварително уредени права, така че въобще, ама въобще не ми пречат ограниченията които има в момента.
Ограниченията които има в момента пречат основно на мангалите и на една малка част от останалите граждани - търсещи я помощи, я нискоквалифицирана незаконна работа.
За останалите - проблеми НЯМА.
Толкова ли си тъп та не можеш да разбереш че проблеми за нормалните хора - НЯМА!
А Шенген ще създаде много проблеми. Ще трябва да организираме изхранване на допълнителни количества мангали.
Наистина ли си толкова тъп или само се правиш?

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.09.11 12:21



Ми а дано наложат вето.
Ще съм им благодарен много.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Защо Холандия шутира България в тъчааа? [re: nnnlo]  
Автор ursa minor (dangerous)
Публикувано22.09.11 13:03



Че не сме за Шенген е ясно, но довода с който ни се отказва достъп е неприемлив. Имало корупция и престъпност. Пък при тях няма, да? Да не припомням известни случаи. Нека честно да си кажат истинските причини. Да, но не им отърва май.

КОГАТО СЕ ПРЕНЕБРЕГВАТ ФАКТИТЕ, НЕ СЕ ПРОМЕНЯТ ОБСТОЯТЕЛСТВАТА, А СЕ ЗАДЪЛБОЧАВАТ ПОСЛЕДСТВИЯТА.


Тема Re:нови [re: ursa minor]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.09.11 14:23



Истинската причина е, че през България от Турция в Европа ще дойдат още повече .... ммм, айде да се самоцензурирам.
А Европа е сърбала вече тая попара с Гърция и Италия.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: bira_more]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.09.11 14:24



И аз ... Хайде, като излезе решението и се публикува някъде в нета, напишете тук, че следобед няма да имам много достъп до Интернет.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Защо Холандия шутира България в тъчааа?нови [re: bira_more]  
Автор Dark Templar RushМодератор (Rush №1)
Публикувано22.09.11 14:47



"Наистина ли си толкова тъп или само се правиш?" като му чета темата, въобще не се прави ..

The void claims its own


Тема Re: Защо Холандия шутира България в тъчааа?нови [re: bira_more]  
Автор nnnlo (epic)
Публикувано22.09.11 17:00



Можеш да ходиш по Европа, но май имаш лимит за престой.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.