Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 04.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Има ли някой в Българиянови  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано10.09.11 13:54





който след всичко това, след цялата полицейщина , която се изля, след пълните локали и места с гологлави дебеловрати тип бойко борисовски мъжаги

след това противно охлювско лице на този мазник и мръсен американско еврейски близач на задници


ще гласува за ГЕРБ, герберите?

хора опомнете се...

Редактирано от dymo на 10.09.11 13:54.



Тема Re: Има ли някой в Българиянови [re: dymo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.09.11 15:36



Има, поне докато има шанс да се върне на власт тройната рязана проституция. Избирам с чоп за някоя от другите с шанс и гласувам за тях. Тъй че може да се падне и батБойко - че е скапаняк няма спор, но в сравнение с твоя гейчо е светец.



Орална и анална любов са гнусна содимия и водят към ада, дори и за женени с църковен брак!

Тема Re: Има ли някой в Българиянови [re: Kиpo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано10.09.11 22:02



..."но в сравнение с твоя гейчо е светец""

ако разбираш под гейчо Станишев не съм привърженичка, на мен ми допат политиците с топки, истински интелигентни и умни мъже...от типа на Ангела Меркел например , НО в мъжки вид, за жалост в България няма или по скоро не останаха такива представители на една иситнска политическа класа, има само някакви селяни, които вчера са садили картофи по нивите или пък като Дянков дини по бостаните, а днес разбират от икономика и политика, т.е не става така, но...дано да се появи някой наистина достоен с ум в главата,
достойните..измряха...



Тема Re: Има ли някой в Българиянови [re: dymo]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано10.09.11 23:09



Кхах, сори, не знаех, че си дама... Конфузна ситуация става с топкаджийки като меркел и мъжки никове на дами... Ама както и да е: фатката е, да живее интересното...

Ако мислиш, че меркел може да оправи бг политиката ако я топнат в нашите условия, значи мноо ама мноо и надценяваш яйчниците... сичките местни картофаджии и диняджии ще си я... таковат... на закуска, както и отдето си щат... и ще я остаят сао да си оглежда палците на краката... в дълбок размисъл отде да ги заапе, че да изсмуче няква идея за икономика при отсъствие на такава...

И обратното... дори и Бай Пейо от село дълбоко картофово може да покаже чудеса от политически умения ако го топнат начело на джърманската политика... И тва е щот една политическа сила, за да успее са и необходими две релси на които да стъпи, за да може да се търкаля напред... едната е яка политическа инфраструктура, а другата е яка финансова сила, която да плаща на тая партийна инфраструктура, за да я държи под контрол... всичко друго, което се иска тогава от могъщия топков или яйчников политик е като в холивуд да си учи правилните реплики суфлирани от 500 и не нам колко си съветника както да речем е при обамата...

Та в тая светлина, не че политиците ни са ритнали камбаната ами работата куца с директорите на шоу-продукцията наречена демократична политика... просто няа достатъчно навити крупни купувачи, които да знаят кво майната си искат, че да го купят... до появата на такива, българската политика ще си се търкаля в опаковачната хартия на хаоса...



Тема Re: Има ли някой в Българиянови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор пoeтичнa (ентусиаст)
Публикувано11.09.11 11:11







Тема Re: Има ли някой в Българиянови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано11.09.11 11:17



съгласна съм с теб за шоу спектакъла, който иде от към отвъд океана, да и да ти кажа точно юесейската политика ...не ми е много любима тема, тъй като не ми харесва как една шепа тамошни евреи , които държат банките и тръстовете раздават правосъдие над целият свят по формата на: "защита правата на човека" и тем подобни глупости

след разпадането на СССР набезите им станаха много, не бе Куба, не бе Либия, Косово, Сърбия, сега разбуниха и арабските страни: Сирия, Египет
с една дума докато не им се покаже на тези, къде зимуват раците едва ли ще се успокоят...
по скоро съм привърженик на стойностни идеи и цености в политиката, които ги няма...всичко са пари, ПР спектакъли и т.н.няма я честта, няма привързаност и патриотизъм, има само някакви псевдо напъни, например един Москов лека му пръст ми допада доста повече отколкото ББ...в този смисъл бе мнението ми...



Тема Re: Има ли някой в Българиянови [re: dymo]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано11.09.11 15:09



Да си призная, тоя москов не го знам кой бил... и да съм го видял или чул, не съм счел за нужно да го запомня... В демократичната политика версията и: сам войнът е войн... просто не бачка... На времето при демократизацията имаше едно хлапе: Амбициозно, отракано, реагираше на опонентите си още преди да са си отворили зурлите, сякаш четеше в главите им кво могат да смотолевят...
Тогава си казах: Ей тва пишлеме е точния политик, който ни трябва и трябва да е бос на БГ и ще изринем всяка конкуренция... Да ама не... затвориха му устата... Ама не с куршум както очаквах... Просто го пратиха да учи политология в сащ и си разчистиха бг терена от него, за да си редят картите по ликвидационните разпродажби на гътнатата бг икономика... След петилетка и кусур, хлапето се върна и тогава си помислих: Баф му маата, ся ще ги разпердушини и за нула време ще зъмне властта... настаних се пред тв-то да му чуя първите реплики и бях изумен, как за една петилетка политическа юесей школовка, обещаващия перфектен български политик се бе снабдил с добре... грухтяща зурличка подобна на всички мекерета из партийните ложи... Та тва бившо хлапе и настоящ свински отпадък се казваше емил кошлуков... пфу, жалко за таланта ама формат политдиск ц си е формат политдиск-ц... веч за нищо не става и най-лошото е че и той го знае и го е приел...
Друг пример е нашумелия циркаджия... жоржи ганчев... докато си я караше циркаджийската, заплашваше да гътне всичко общоприето и да грабне властта поне проформа... да ама не... В един момент го завлякоха да се плюнчи и грухти по същия начин кат опонентите си и от там загуби инерцията... и стана като тях... Само с едно: Здраейте българи и идиотска усмивка не бе достатъчно да го направи различен... доказа го и разпадането на БеБе партията му... тоест няма нещо което да я държи в юмрук... В тоя смисъл който и ентусиаст да заеме демократичната власт без обединяващ финансов пълнеж целия му антураж ще се разбяга...

Сегашното БеБе БиБи или БъБъ... може и да не е по-добър и от най-добрата алтернатива като москов, обама, путин меркел или брад пит, но не е и по-лош... Като лице, което да обира всеобщите псувни или... овации...



Тема Re: Има ли някой в Българиянови [re: dymo]  
Автор ursa minor (dangerous)
Публикувано11.09.11 16:18



Що не си гледаш чужбинския кенеф и не се кахъриш за собствената си държава? От бивши българи акъл не искаме. Айде път.

КОГАТО СЕ ПРЕНЕБРЕГВАТ ФАКТИТЕ, НЕ СЕ ПРОМЕНЯТ ОБСТОЯТЕЛСТВАТА, А СЕ ЗАДЪЛБОЧАВАТ ПОСЛЕДСТВИЯТА.


Тема Re: Има ли някой в Българиянови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано11.09.11 22:17



"""""""""Атанас Московот Уикипедия, свободната енциклопедия
Атанас Москов
български политик

Роден: 28 август 1903
Севлиево, България
Починал: 28 януари 1995

Народен представител в:

VI ВНС XXIV ОНС

Атанас Симеонов Москов е български политик. Той е един от водачите на Българската работническа социалдемократическа партия (БРСДП) през 1930-те и 1940-те години, а след 1989 година е председател и почетен председател на Българската социалдемократическа партия (БСДП).

Биография [редактиране]Атанас Москов е роден през 1903 г. в Севлиево. През 1927 година завършва право в Софийския университет „Свети Климент Охридски“. По това време се включва в Младежкия социалистически съюз, като става негов секретар и редактор на вестник „Социалистическа младеж“.[1]

През 1927 година заминава за Белгия, където завършва дипломатически науки в Брюкселския свободен университет, а през 1936 година защитава докторат по международно право на тема „Международната гаранция в малцинственото право“. През същата година се жени за белгийката Рене Вилме. В Белгия Москов взима участие в дейността на местните социалистически организации. През 1928 година е упълномощен от БРСДП да я представлява на конгреса на Социалистическия интернационал. През 1929 година става член на неговия Изпълнителен комитет, като остава на този пост до 1937 година.[1]

През 1937 година Атанас Москов се завръща в София, където става един от водачите на функциониращата нелегално след Деветнадесетомайския преврат БРСДП. През 1938 година е избран за народен представител. След Деветосептемврийския преврат от 1944 година е член на Централния комитет на БРСДП и редактор на вестник „Свободен народ“.[1] През 1946 година печели изборите за народен представител, като негов противник в избирателния район е лидерът на Българската комунистическа партия Георги Димитров, но по-късно изборът е касиран от прокомунистическото мнозинство. Москов е отстранен и от преподавателското си място по международно право в Софийския университет.

При окончателното унищожаване на опозицията през 1949 година Атанас Москов е затворен за две години без присъда. През 1951 година е изселен в Севлиево, а малко по-късно е изпратен в концлагера Белене, където остава четири години. На 26 ноември 1989 година Атанас Москов и шестима други дейци на БРСДП възстановяват БСДП, като Москов става председател, а по-късно почетен председател на партията.[1]

Атанас Москов умира през 1995 г.[1]""""""""""""""

ето виж, може и да ти е интересно





Тема Re: Има ли някой в Българиянови [re: ursa minor]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано11.09.11 22:20



а, аз от зли лузери и малко пишковци мнение и изказване не съм искала, аман от прости хора....ето това е другото , което ме дразни когато съм си в България : тоталното изпростяване, тоталното подивяване, тоталният мързел на някои, дивата им злоба към всеки , който е успял....айде у лЕво умнико






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.