Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 24.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Радикални будисти гръмнаха Ослонови [re: bira_more]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано23.07.11 22:02



Стига писа каквото ти дойде на ума, ами се върни и внимателно прочети какво съм написал и в каква последователност.



Тема Re: Радикални будисти гръмнаха Ослонови [re: dnaunseq]  
Автор loverrock ()
Публикувано23.07.11 22:05



Как живееш, много ми е странно?Религииите са корена на злото, защо си при злото? Като изключим Сталин, няма друг атеист, който да е направил нещо лошо на хората. Но пък всички кървави престъпления са заради вярата в Бог, нямаш ли съвест и срам да живееш така?

domino dancing


Тема Re: Радикални будисти гръмнаха Ослонови [re: loverrock]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано23.07.11 22:07



Кажи ми кой ти е бил авторитет, за да ти внуши тези позиции, които повтаряш от милион години. Дали някой твой преподавател? Някой впечатлителен човек от компанията ти? Или ти е прожектирана една значителна пропаганда срещу религията? Може би голямото желание за сексуална еманципация си го свързала с религиозния противник? Сигурно е съществувало доверие в "доктора" (атеист), който те е преглеждал и ти е разрешавал проблемите? Аз просто нямам обяснение за поведението и мисленето ти.

Редактирано от dnaunseq на 23.07.11 22:16.



Тема Re: Радикални будисти гръмнаха Ослонови [re: dnaunseq]  
Автор loverrock ()
Публикувано23.07.11 22:11



Сама стигнах до този извод, абсолютно сама. Родителите ми са християни и посещават православната църква.Вярвам в силата на човешкият разум, ние сме измислили Бог и ние ще го затрием, има време.

domino dancing


Тема Re: Радикални будисти гръмнаха Ослонови [re: loverrock]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано23.07.11 22:14



Човешкия разум, с кратък член. Надявам се че не си се хвърлила в лоното на крайния атеизъм поради комплекси от "изостаналост". Това е глупава и първа фаза на пропагандата.



Тема Re: Радикални будисти гръмнаха Ослонови [re: dnaunseq]  
Автор loverrock ()
Публикувано23.07.11 22:19



Харесва ми да си живея животът, тук и сега, не ме вълнува друго.

domino dancing


Тема Re: Радикални будисти гръмнаха Ослонови [re: loverrock]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано23.07.11 22:22



Чи живей си го, искаш поклонници на твоя начин на живеене ли?



Тема Re: Радикални будисти гръмнаха Ослонови [re: dnaunseq]  
Автор loverrock ()
Публикувано23.07.11 22:45



Не не искам, всеки сам решава, стига да не тормози другите.

domino dancing


Тема Re: Радикални будисти гръмнаха Ослонови [re: loverrock]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано23.07.11 22:45



Сталин е учил за свещеник между другото, като добре си учи уроците - създава в последствие чудовищен култ към себе си, просто замества "Бог"-а от християнството със собствения си образ.

Сталин също така, подобно на Хитлер, който получава подкрепа от Ватикана, се е ползвал от услугите на Руската православна църквата по време на Втората световна война.

Свършили са му добра работа в надъхване на масите.



Тема Re:нови [re: Пpakтиk Члeн]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано23.07.11 22:49



Както писах по-горе, и Хитлер, и Сталин, в определени моменти са се ползвали от услугите и подкрепата на църквата; общото между тях и християнството съвсем не свършва дотук - цялата им пропагандна машина е напълно изкопирала изкусните манипулаторски методи на християнските църкви. Не е изобщо случайно, че и комунизмът, и фашизмът/ национал-социализмът се зараждат в християнски държави.

Така че е напълно нелепо греховете на двете световни войни да се приписват на атеизма и едва ли не езичеството. Това са си поредните престъпления на, производни на християнската манипулаторска машина, идеологии.

Редактирано от бeз ycилиe на 23.07.11 23:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.