Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 26.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Че какво има за разбиране?нови [re: Щиpлиц(щaндapтeнфюpe]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано24.03.11 13:26



Я кажи, ще пишете ли писмо до Путин да натисне Лукойл да свали цените у нас? Вярвам, че добрият и благороден вожд ще обърне внимание на страдащите у нас.



Тема Re: Нещо по същество?нови [re: Vendome]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано24.03.11 14:31



Пълни идиотщини. Кой тероризира собственото си население? Чавес? Или Кастро? Малки групи платени отвън терористи, не са "собственото население". А това е една аморфна и безсмислена фраза "тероризира собственото си население" . Напълно неизползваема. САЩ не тероризират ли бандитите? Мексиканското правителство не води ли сериозна война със своите наркокартели?

Редактирано от Чyryниц на 24.03.11 14:37.



Тема Re: Че какво има за разбиране?нови [re: Vendome]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано24.03.11 14:33



А защо да обръща внимание? Ще ни пренасочи съм САЩ -ският посланник, нали сега САЩ ни е приятел а Русия - не.



Тема Re: Нещо по същество?нови [re: Чyryниц]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.03.11 14:54



Ми Бай Тошо например тероризираше собственото си население. Нали се сещаш за какво става дума?
В смисъл аз не съм бил "платен от вън терорист".

Bеer? Mоre?




Тема Re: Че какво има за разбиране?нови [re: Чyryниц]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано24.03.11 15:28



Аз се обръщам към русофилите, на които Путин е бащица, вожд и религиозен водач едновременно.



Тема Re: Нещо по същество?нови [re: Чyryниц]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано24.03.11 15:30



Мдам Кастро например. Затова и мечтата на всеки кубинец е да избяга в Маями - ФАКТ Чавес тръгва по неговия път, ама още е голобрад ученик в сравнение с брадатия сатрап, пък и май си няма гъзоблизец-садист като онзи разбойник Гевара.



Тема А най-нетормозещ билнови [re: Vendome]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.03.11 15:33



Ким

Bеer? Mоre?




Тема Re: Нещо по същество?нови [re: bira_more]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано24.03.11 17:04



Верно, бай Тошо тероризираше спекулантите, наркопласьорите и сутеньорите. Аз нямам нищо против репресии над тези групи.



Тема Re: Нещо по същество?нови [re: Vendome]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано24.03.11 17:05



Ако тероризиране е критерият кой бяга от страната, то България в момента е от най - тероризираните. А кубинците са втори по дълголетие след японците.

Редактирано от Чyryниц на 24.03.11 17:07.



Тема Re: Че какво има за разбиране?нови [re: Vendome]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано24.03.11 17:08



Е, можеш да се обърнеш и към будистите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.