Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: прогнози за либия?нови [re: zaphod]  
Автор irini ()
Публикувано24.03.11 18:40



Аз я викам "бегала" тази война, защото дори няма да можем да я наблюдаваме за да учим стратегията за съответни военни движения... Тя ще се превърне в поредната война на САЩ /с неговите избрани европейски партньори/ за придобиването на нови петролни кладенци....
Независимо от това, което се случва по цял свят - Фукошима, икономическа
нестабилност и т.н.
Понякога се чудя - до къде си мислят притежателите на капитала, че ще може да достигне влиянието им? То, вярно, че този който плаща поръчва музиката, ама...
Сърцето ми е натежало от съобщения за убити майки и деца, за сринати университети, за сринати училища и детски ясли....НЕ ПОДКРЕПЯМ толкова КРЪВОЖАДНОСТ в името на НИЩО! Защото всеки човешки идеал е НИЩО, когато не СЪЩЕСТВУВА ЧОВЕКА за да го защитава.



Тема Re: прогнози за либия?нови [re: AGLER]  
Автор irini ()
Публикувано24.03.11 19:06



Арабите могат да бъдат управлявани единствено чрез диктатура, без значение дали е светска, религиозна, монархична, военна или гражданска.

Това ще го пусна във ФЕЙС / в превод на английски, немски, френски, германски, турски, китайски, испански, пуртугалски, руски, украински, гръцки и още къкъвто намеря за да ме разберат приятелите ми, които знаят и други езици и да го преведат на този, който знаята / за да го коментират хората от Арабските държави и наоколо
Ще ти пусна отговорите им без редакция на лична бележка - за да не се почувстваш зле от общественото публикуване . Пък после, можеш просто да се оплачеш, че някой ти бил писал лична бележка.... Киро би те подкрепил - с присъщата му лекота да обосновава всичко като лека ГЛУПОСТ НА РУСА ЖЕНА...Бирата би бил клакьор - само за това става, по моя преценка. Предварително се извинявам,за катигоризацията ако ТИ И ТОЙ СТЕ ЕДНА И СЪЩА ВИРТУАЛНА ЛИЧНОСТ.
Пожелавам Лека вечер и добавям и това, което не си направи труда да прочетеш преди в превод. Твоя си работа да го намериш КАКВО ОЗНАЧАВА:
/Да те светна: никога не бих навредила друг потребител тук чрез използването на "заразени сайтове" - това е тема на чест - нещо, което ти е най-вероято непознато, по моята преценка на твоите мнения тук/.



Редактирано от irini на 24.03.11 19:15.



Тема Re: прогнози за либия?нови [re: irini]  
Автор AGLER ()
Публикувано24.03.11 19:20



Да те светна: никога не бих навредила друг потребител тук чрез използването на "заразени сайтове

Ти си комунярка и в червата.
От най долните и от най подлите.
От изроди като теб не бих се доверил да изпия и чаша вода, дори да видя с очите си, че я наливаш от чешмата.



Тема Re: iriniнови [re: irini]  
Автор AGLER ()
Публикувано24.03.11 19:27



Сърцето ми е натежало от съобщения за убити майки и деца, за сринати университети, за сринати училища и детски ясли....НЕ ПОДКРЕПЯМ толкова КРЪВОЖАДНОСТ в името на НИЩО! Защото всеки човешки идеал е НИЩО, когато не СЪЩЕСТВУВА ЧОВЕКА за да го защитава.




А сърцето ти не е ли натежало за
- 20- те милиона комунистически жертви през Голодомора в украйна
- милионите невинни жертви на комунярските главорези през октомврийската
- милионите жертви на комунярските режими след ВСВ
- за онези отишли за храна на свинете в Белене
Мога да изброявам до утре но не си струва за такъв жалък наглец като теб.

Мръсно долно нагло създание, при това лицемерно.
Съдбата обаче си е знаела работата с това на което те е обрекла.
Едно безрадостно съществувание и самотни старини.



Тема Re: iriniнови [re: AGLER]  
Автор irini ()
Публикувано24.03.11 19:42



И за всичко, което изброяваш ти ми е натежало сърцето.
Това го казвам на всички които четат тук - не на теб - защото ти си това, което никой човек не би искал да бъде и не заслужаваш отговор, СМИСЪЛЪТ е че трябва да се борим да ЗАПАЗИМ ЧОВЕШКОТО ЛИЦЕ НА НАШИТЕ ЧОВЕШКИ ОБЩНОСТТИ - ВСИЧКИ НИЕ.
По другата тема - относно " съдбата си знае работата "и т.н. Съгласна съм. Моята съдба, за щастие, нещо знае по въпроса за "задълженията" на съдбата.. Твоята СЪДБА ИЗВЕСТЕНА ЛИ Е ПО ТОЗИ ПОВОД?


Бих ти изпратила снимки на моята "бъдеща" съдба, но се страхувам, че ще ми я урочасаш ... с твоя зъл поГЛед и за това не я коментирам и много - ОСОБЕНО ТУК - в дирските клубове. smeq se]
Хайде, сто кало/ на добър път, и дано все пак накрая се съвземеш и се превърнеш в ЧОВЕК. ПОЖЕЛАВАМ ТИ ГО НАЙ-ИСКРЕННО. Струва си.

Редактирано от irini на 25.03.11 01:28.



Тема ПАК коментира не това, което трябванови [re: AGLER]  
Автор irini ()
Публикувано24.03.11 20:00



Ама, какво да ти кажа.... ТИ СИ ПРОСТО АГЛЕР и правиш това, което прави АГЛЕР... Надявам се, поне да имаш ИКОНОМИЧЕСКИ интерес за действията ти. За читателите: НАЛИ СИ СПОМНЯТЕ "FRIENDS" и репликата: Аз СЪМ Джои....И правя, каквото прави Джои....Голям кеф е тази реплика - с нея можеш да обясниш един куп неща, които са без обяснение...



Тема Re: iriniнови [re: irini]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано25.03.11 09:04



вие хуманистите и пацифистите сте се сграбчили като удавник за сламка в идеята че децата и майките биват убивани заради някакви "интереси", и че ако преодолеем човешката алчност никой никого няма да убива. е, найш колко пъти съм виждал лелки, до една пацифистки и хуманистки споделящи на 100% твоите възгледи, да си дерат очите и да се млатят с дамските си чанти. как така насилието се поражда и сред вас, то не беше ли бурен дето вирее само в алчните среди?
преди до към 50 години много интелигентни хора са имали леви възгледи (макар не с тая тъпа окраска като сега) но днес, като изключим 70 годишните динозаври, които не могат да си променят мирогледа, няма умен човек с леви възгледи. последните 100 години натрупаха емпиричен материал който може да бъде игнориран само от не много умни хора. това е положението, свиквай. ако ти се къса сърцето от убити дечица, гледай да умреш в близките 20 години, че после ще видиш доста неприятни неща.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: iriniнови [re: zaphod]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.03.11 09:19



Щеше ми се да си прав, но за съжаление в по-бедните страни, а и сред интелектуалците има доста хора, завладени от лявата инфекция.



Тема Re: И с какво тази война е по-различна от предишнитенови [re: Vendome]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано25.03.11 09:34



концесиите са единствено доказателство за моята теза - че САЩ тихо се изнася от района с единствена цел да не е много видимо, че отстъпва.



Тема Re: zaphodнови [re: zaphod]  
Автор AGLER ()
Публикувано25.03.11 09:36



вие хуманистите и пацифистите



Това същество не е нито хуманист, нито пацифист, про простата причина, че Е УБЕДЕНА НАСЛЕДСТВЕНА КОМУНИСТКА, ПОТОМКА НА ГРЪЦКИ КОМУНИСТИЧЕСКИ ГЛАВОРЕЗИ.

Комунизъм от една страна и хуманизъм и пацифизъм от друга, са абсолютно несъвместими понятия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.