Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 28.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Нечестит осми мартнови  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано08.03.11 17:00



Заради пагубните последствия на феминизацията, и заради неясния произход на този празник и на крайните му цели. Суспендирам празнуването на секуларни празници по инерция. Оставям на вас безплодна Европа с разбитие й семейства.



Тема Re: Нечестит осми мартнови [re: Yuppi]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано08.03.11 17:26



Да живее 8ми март, ден на трудещите се жени!





Тема Re: Нечестит осми мартнови [re: croesus]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано08.03.11 17:26



Нормалните общества имат ден на майката. Поробените индиански общесва имат такива изгъзици.



Тема Re: Нечестит осми мартнови [re: Yuppi]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано08.03.11 17:58



И заради лицемерното поведение на хора ( и мъже и жени ) , които си мислят че фалшивия поздрав един ден в годината е голяма работа.

Днес вали сняг, и ще вали защото съм сърдита. Зарадва ме поздрава на момичетата в кварталния магазин , които ще са на работа до 22 часа вечерта и няма да си тръгнат като администрацията в 16 .

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re: Нечестит осми мартнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано08.03.11 18:14



Нямам добро отношение към този празник. Особено все едно съм длъжен да оказвам почит на майка ми по административен ред за нейните постижения. Да си гледат работата всички, които са го измислили. В уикипедия пише, че в други общества има 2 празника - ден на влюбение и ден на майката, не празник за професионалните успехи на жените.



Тема Re: Нечестит осми мартнови [re: Yuppi]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано08.03.11 18:19



Днес честитих празника поне на 10 жени и всички зарадваха от поздрава ми. Щом им харесва, защо да не ги поздравяваме?

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.


Тема Re: Нечестит осми мартнови [re: Aлaдин]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано08.03.11 18:22



Те и манифестациите се харесваха на повечето хора. Когато се въвежда празник, и когато се обмисля точно какво се поздравява и какво се поощрява, трябва да се мисли малко по-напред.



Тема Re: Нечестит осми мартнови [re: Yuppi]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано08.03.11 18:31



Когато искаш да поздравиш майка си, жена си или която и да е жена не ти е нужен определен ден за това. Правиш го защото искаш да я зарадваш , да й покажеш какво означава за теб.

Поначало, когато искаш да поздравиш и зарадваш друг човек не ти е нужен повод Можеш да го направиш когато решиш .

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re: Нечестит осми мартнови [re: Aлaдин]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано08.03.11 18:34



А какво ти пречи да ги поздравяваш всеки ден ?

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re: Нечестит осми мартнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано08.03.11 18:38



Има една японска поговорка "Много сладко започва да горчи" ...

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.