Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 29.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 150 години от раждането на Цар Фердинанднови  
Автор cimbal (разсеян)
Публикувано28.02.11 04:11



На 26 февруари се навършиха 150 години от раждането на Цар Фердинанд.
Отбелязвам датата като историк, а не като монархист.
Нашенските медии забравиха за честването 150 годишнината на български монарх и ни предложиха друго събитие - ПОЛИЦЕЙСКОТО НАСИЛИЕ НАД ФЕНОВЕ НА ЦСКА.

Какво бъдеще има една нация, която не помни историята си и не защитава децата си, когато полицаите ги ритат в главата с кубинки, налагат ги с палки, разгонват ги с водни струи и сълзотворен газ, атакуват ги с конна полициия и жандармерия...

P.S. Мисля си ако феновете на ЦСКА беха от ромския етнос и вандалстваха - как щеха да реагират органите на реда??? Може би трябва да дадем съвет на младите хора - ВИНАГИ КОГАТО ОТИВАТЕ НА МАЧ ВОДЕТЕ СЪС СЕБЕ СИ ТУМБИ РОМИ ИЛИ ЧУЖДЕНЦИ, за да сте сигурни, че нема да ви мачкат като животни!!!




Тема "Футболните фенове изкъртили тавана на автобус" [re: cimbal]  
Автор nnnlo (epic)
Публикувано28.02.11 06:13



Лично съм виждал, как "фьеновити" къртят врата на автобус в София, без намеса на полиция. За подобно деяние трябват минимум 3 години затвор. Защото автобусите са плащани от кроткият данъкоплатец, а не от "фьеновити".

"That means math, and that means science" - Obama

Редактирано от nnnlo на 28.02.11 06:20.



Тема Re: 150 години от раждането на Цар Фердинанднови [re: cimbal]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.02.11 10:05



P.S. Мисля си ако феновете на ЦСКА беха от ромския етнос и вандалстваха - как щеха да реагират органите на реда??? Може би трябва да дадем съвет на младите хора - ВИНАГИ КОГАТО ОТИВАТЕ НА МАЧ ВОДЕТЕ СЪС СЕБЕ СИ ТУМБИ РОМИ ИЛИ ЧУЖДЕНЦИ, за да сте сигурни, че нема да ви мачкат като животни!!!

Жалко е не това, че полицията действа решително спрямо футболните ненормалници, а че не действа по същият начин и спрямо циганската паплач!

Ако живеехме в нормална държава, поне година двата футболни отбора щяха да играят пред празни стадиони. Само, че това не може да се случи у нас, където премиера ходатайства за такива "дето ритат с него".



Тема Re: 150 години от раждането на Цар Фердинанднови [re: cimbal]  
Автор Пич Бoжи (приятелче)
Публикувано28.02.11 13:35



Да го духа тоя парцал.

Както и внука му.

Виж, Цар Борис III е бил друга бира. Аз съм му фен, макар и да съм републиканец по убеждение.



---


Тема Re: 150 години от раждането на Цар Фердинанднови [re: AGLER]  
Автор Щиpлиц(щaндapтeнфюpepSS) (прогресор)
Публикувано28.02.11 15:19



друже, и на мен това винаги ми е правило голямо впечатление
с каква решителност полицията смазва всякакви форми на протест когато е от българска страна
а когато циганите вършеха погроми тия кордони буквално ги пропускаха да вилнеят в онзи квартал.забравих му името...Припомни ми ако обичаш



Тема Re: 150 години от раждането на Цар Фердинанднови [re: Щиpлиц(щaндapтeнфюpe]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано28.02.11 15:50



Е то циганина като го счупиш се огъва.

Брус Лии - Би лайк вотър май френд.



Тема Re: 150 години от раждането на Цар Фердинанднови [re: Щиpлиц(щaндapтeнфюpe]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.02.11 18:23



.Припомни ми ако обичаш



Тази паплач къде ли не е вилняла,
то не беше Видин, то не беше Самоков, то не беше Ихтиман, в София като тръгнаха с ножове и вили във виетнамските в Красно село - същата история.



Тема Re: 150 години от раждането на Цар Фердинанднови [re: Пич Бoжи]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.02.11 18:30



Виж, Цар Борис III е бил друга бира. Аз съм му фен, макар и да съм републиканец по убеждение.





Аз бях монархист по убеждение и по възпитание.
Синът на Борис III обаче ме направи заклет републиканец, което ми е единствената файда от министър-председателството му.



Тема Re: 150 години от раждането на Цар Фердинанднови [re: AGLER]  
Автор Пич Бoжи (приятелче)
Публикувано28.02.11 19:20





Ти си неква енигма.






Пичага е Борката.

---


Тема Re: 150 години от раждането на Цар Фердинанднови [re: cimbal]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Aedile N.R.)
Публикувано28.02.11 19:20



Фердинанд не струва като владетел. Не виждам защо трябва да честваме рождения ден на човек, който ни вкарва в две национални катастрофи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.