Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ИДИ МИ - ДОЙДИ МИнови  
Автор AGLER ()
Публикувано24.02.11 00:54



И това всичкото, за има - няма един следобед.


Ама то всичката му работа е такава.


Борисов уволни шефа на ”Техноекспортстрой”
13:01 | 23 февруари 2011






Борисов върна уволнения шеф на Техноекспортстрой
19:42 | 23 февруари 2011 | Политика






Тема Re: ИДИ МИ - ДОЙДИ МИнови [re: AGLER]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.02.11 01:34



Много подтискаща новина.
Сега верно остава ББ да назначи АП за шеф на ДАНС например.



Bеer? Mоre?



Тема Re: ИДИ МИ - ДОЙДИ МИнови [re: AGLER]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (старо куче)
Публикувано24.02.11 08:28



Поредното доказателство за пълния хаос, който цари в управлението на страната и абсолютната неадекватност на управленските решения, които се вземат от Борисов и администрацията му, които, за наше голямо съжаление, рушат не само икономиката, но и държавността.
Колкото по-бързо правителството на "диктатурата на пожарникариата" и цялата управляваща пожарникарско-милиционерска партия паднат от власт, толкова по-добре ще е за страната. Нещо повече, започвам да си мисля, че който и да дойде на тяхно място, ще се справи по-добре и ще е по-полезен за държавата и обществото.

Криво да седим, право да съдим


Тема Re: ИДИ МИ - ДОЙДИ МИнови [re: AGLER]  
Автор Пич Бoжи (приятелче)
Публикувано24.02.11 08:28



Тва си е смешно малко.



---


Тема Re: ИДИ МИ - ДОЙДИ МИнови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор Пич Бoжи (приятелче)
Публикувано24.02.11 08:32



Нещо повече, започвам да си мисля, че който и да дойде на тяхно място, ще се справи по-добре и ще е по-полезен за държавата и обществото.


Тва не е така, обаче. Ще дойде Алексейчо ти Петров + тройната проституция в обновен някакъв формат + РЗС флашки.

Тва мене лично не ме устройва като перспектива.

---



Тема Re: ИДИ МИ - ДОЙДИ МИнови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано24.02.11 09:06



рушат не само икономиката, но и държавността.

Сериозно? И кой я построи тази държавност,че аз от както се помня не съм виждал такова нещо?

Колкото по-бързо правителството на "диктатурата на пожарникариата" и цялата управляваща пожарникарско-милиционерска партия паднат от власт, толкова по-добре ще е за страната

Кой да дойде?



Тема Re: ИДИ МИ - ДОЙДИ МИнови [re: Пич Бoжи]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (старо куче)
Публикувано24.02.11 09:08



Дори и те, тройните, се справяха по-добре. Това е трагедията. Разбираш ли, наблюдавайки управлението и управленските решения на тези мутро-пожарникаро-милиционери имам чувството, че дори и да ги накарат нарочно да измислят някоя глупост, тя няма да е толкова абсурдна, като решенията, които предлагат и налагат!?
Икономиката е срината, реалните доходи и покупателната способност - също, безработицата расте, резервите са опоскани, притокът на инвестиции - секналр държавата и общините задържат с години плащанията към фирмите, изпълнили обществени поръчки, но социалния министър заплашва работодателите с прокурор за неизплатени заплати... да продължавам ли? Такава тотална разруха нямаше дори и през последните месеци на управлението на Виденов...

Криво да седим, право да съдим

Редактирано от Bл. Ульянoв (Пyтин) на 24.02.11 09:10.



Тема Re: ИДИ МИ - ДОЙДИ МИнови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор portal (ветеран)
Публикувано24.02.11 09:25



Това е така, но те са си от едно котило.... след Тройната проституция, най-логично беше да се сложи янкой, който да епо зле и от тях иначе Партията курва столетница обновена осносвно в БСП и ДПС как ще се върне на власт някога... ще вземе да почине най-накрая...

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: ИДИ МИ - ДОЙДИ МИнови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор Пич Бoжи (приятелче)
Публикувано24.02.11 09:45



Бла бла.



---


Тема Re: ИДИ МИ - ДОЙДИ МИнови [re: portal]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (старо куче)
Публикувано24.02.11 10:05



Най-логично???

Криво да седим, право да съдим



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.