Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Бай Ганьо тръгна за Япониянови  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (старо куче)
Публикувано23.01.11 18:24



На въпроса защо не е отишъл да види статуята на Буда, символ на град Камакура, Борисов отговори: „Аз много пъти съм бил в подобни храмове”.

Какво ще й гледам на Виената, град като град: хора, къщи, салтанати. И дето отидеш, все гут моргин, все пари искат ( а Дянков не дава).

Не ща, благодарим: гледайте вий. Колко съм ги гледал аз такива картини и портрети!


Разбира се всяко съвпадение на лица, събития и манталитети е случайно и непреднамерено?

П.С. От сега се чудя и мая какво ли ще е на срещата с престолонаследника? Дали няма да има някоя аналогия, разбира се "случайна и непреднамерена" с бая Ганя у Иречека... И се моля, дано в програмата няма посещение в традиционен японски театърм...

Криво да седим, право да съдим


Тема Re: Бай Ганьо тръгна за Япония [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор Щъpkoт (fyromophagos)
Публикувано23.01.11 19:29



Статуята на Буда Камакура, досието на агент Буда, много ни се събра напоследък будизъм, просто е непоносимо....


Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".


Тема Re: Бай Ганьо тръгна за Япониянови [re: Щъpkoт]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (старо куче)
Публикувано23.01.11 19:55



То там цели две статуи на Буда има... може и заради това да е. Макар че официалната версия беше "трудна аклиматизация".

Пехливанските изпълнения с министър Мирослав Найденов (преди малко ги показаха по БТВ) допълват цялостната картинка на резила.

Криво да седим, право да съдим

Поправка статуята на Буда е една, другата на богиня Канон. Ама той и фотоапарат си има, така че...

Редактирано от Bл. Ульянoв (Пyтин) на 23.01.11 21:00.



Тема Re: Бай Ганьо тръгна за Япониянови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано23.01.11 20:09



Сигурно звучало като Ганьовско, но аз днес го слушах какво каза по радиото. Едно от нещата бе - завършваме магистрала Тракия с 500 млн европейски пари. Предишните 2 правителства се чудиха 8 год на кого да я дадат на концесия.
Ето това е важното за мен. Като гледам лидерите на осталите партии - Симеон, Сергей, Доган, Яне, Волен... Първанов - пази Боже някой от тях да поеме държавата.

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.


Тема Re: Бай Ганьо тръгна за Япониянови [re: Aлaдин]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (старо куче)
Публикувано23.01.11 20:54



Ама то освен за магистралите, друго така и не можаха да го научат да говори ПиАрите му... Само дето по тези магистрали трябва да има кой да се движи...

Криво да седим, право да съдим


Тема Re: Бай Ганьо тръгна за Япониянови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано23.01.11 21:44



А забеляза ли как спортната зала в София, която преди 1 година беше от "лошото наследство" изведнъж стана гордост на ГЕРБ?





Тема Re: Бай Ганьо тръгна за Япониянови [re: Aлaдин]  
Автор Щъpkoт (fyromophagos)
Публикувано23.01.11 22:52



Ще има доста магистрали и доста работни места край тях за безработните български жени...




Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".


Тема Re: Бай Ганьо тръгна за Япониянови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор irini ()
Публикувано23.01.11 23:37



Точно тази тема за новото сътрудничество на България с Япония и на мен ми направи огромно впечатление и се готвех да пусна препратка за да си поговорим за тази "нова насока" на българските международни отношения /освен ако и тя не е явление от типа"от ден до пладне"/:



Не зная как би коментирал професор Марко Семов последното развитие на българо-японските двустранни отношения. Много съм любопитна да чуя точно неговото мнение.
Но подозирам, че би било подобно на твоето или "Бай Ганьо тръгна за Япония", понеже реши да си разшири кръгозора....



Тема Re: Бай Ганьо тръгна за Япониянови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано24.01.11 02:09



Хайде да си припомним какво тръбяха БСП преди изборите 2005 - ще вземем властта и ще изкараме наяве корупционните практики около португалската фирма.
И какво излезе - нищо не извадиха. А магистралата така си и остана. И парите щяха да си останат неусвоени.
А, щях да пропусна - БСП ни остави в наследство Цанков камък. Трябва да им благодарим , че бетонираха Родопите и наляха 430 млн. Толкова ли по-важна бе тази мощност (80МВт), а не магистралата? Да потърсим ли отговора защо предпочетоха този вариант?

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.


Тема Re: Бай Ганьо тръгна за Япониянови [re: Щъpkoт]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано24.01.11 02:11



Така е - като не е добре икономиката, каквото и да направиш няма да ти простят.

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.