Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Шибаните "вувузели"-нови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано13.06.10 19:15



цивилизационен, личностен, или маймунски избор?
Конкретно на мен ми се отщява да гледам, заради тия маймунщини. Я да видим сега, в духа на политкоректността, трябва ли да забранят тоя гнусен нон-стоп пилещ нервите вой, или да зачетем правата на бананоядните хоминиди да си се кефят, нищо, че за ЦЕЛИЯ останал свят това е неразбираемо, дразнещо и адски досадно?
И защо(ясно, че ще има такива, които ще ме обвинят в расизъм) южноафриканските дудуци не само, че не дразнят, а и кефят и създават атмосфера, а тия ...?
И още нещо: за да ме обеините и в безродство(съвсем сериозно) ако България и Бразиу се срещнат на финал, ще изпитам истински личностен проблем за кого да викам?:) Нищо, че и ония са "маймуни". Ама на - има разлика!





Тема Re: Шибаните "вувузели"-нови [re: Kиpo]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано13.06.10 19:30



Вувузелите били част от "културните традиции" на ЮАР ...

Само дето първата вувузела е внесена там през 1990 г.





Тема НИКАКнови [re: croesus]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано13.06.10 19:38



не съм учуден





Тема Re: Шибаните "вувузели"-нови [re: Kиpo]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано13.06.10 21:33



Казаха, че може би щели да ги забранят ...

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.


Тема йеаааа:))нови [re: Aлaдин]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано13.06.10 21:39



Дойчланд юбер аллес!


1:0)))
Относно негърските простотийки - най-вероятно нмяма да стане, но всяко злоз а добро, вероятно и децата ни няма да доживеят СП в Африка, колкото и да се пъне онова говедо Кадафи:)



Тема Чудя се защо рекламодателитенови [re: Kиpo]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано13.06.10 22:40



не вземат крути мерки още. Със сигурност въртят непрексънато проучвания и знаят точно колко % са превключили канала само заради зурлите.



Тема тук ще направя едно предположение:нови [re: Phillip]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано13.06.10 22:49



до ден - два ще видим мнения в противоположната посока. Част от тях по-явно или по-завоиалирано ще ни вменят вина(ключови думи:нетолерантност, расизъм, заяждане).
За протокола: освен безумния час заради разликата, в Корея-Яп бе супер, навсякъде другаде също. Само тук тоя просто вбесяващ вой осира всичко!



Тема А какво им е на часовете?нови [re: Kиpo]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано13.06.10 23:09



Не ми пречат на съня.

Освен на следобедния, разбира се.



Тема Re: йеаааа:))нови [re: Kиpo]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано13.06.10 23:10



вече 4:0
аз още при 2:0 смятах да изключа телевизора и след като оня латинос изгони за един по-остър шпагат австралиеца ...

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.


Тема аз имам много уникални пристрастия:нови [re: Aлaдин]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано13.06.10 23:21



Бразилия, Германия( в тоя ред

)
В голяма дилема съм, като играят едни срещу друг, но все пак съм за готините "Мангали". Кефят и толкоз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.