Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Митре, гледам световните СМИнови [re: Aлaдин]  
Автор lrini_ ()
Публикувано12.06.10 22:16



Политически, икономически и културен анализ на съвременен Китай. Документална е. Издателите ми и за това я отлагат малко ( за сега с 5 месеца) - за сериозна литература няма и особен пазар тук за момента. Намекнаха ми, че ако беше роман или се постарая да я преработя в роман няма проблем с издаването веднага. Но това са бели кахъри. Така ще имам повече време за редакция - нещо, което не ми върви и особено добре и е мъчително, но нужно.



Тема Я кАжи как да ти го напиша МАнови [re: lrini_]  
Автор MитpeШoпa (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано12.06.10 22:17



партайгеносинке ирини, та да разбереш: Нареждания от рода Що просто не си затвориш устата! ще даваш на децата си, ако имаш такива, или на подчинените си, ако имаш такива! Разбрали ме МА партайгеносинке?

ТУК (този форум) не е комсомолско събрание да ми даваш нареждания от този род. Има модератори, има администратор който чете и пише тук, ТЕ И САМО ТЕ ще ми затворят устата, не....ай' да се въздържа ТОЗИ път (ама САМО този път) да ти припомня що за....(САМОЦЕНЗУРИРАНО) си ти.

Достатъч1но ясен ли съм този път МА?!?

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.


Тема Re: Митре, гледам световните СМИнови [re: bira_more]  
Автор lrini_ ()
Публикувано12.06.10 22:19



А защо продължаваш да ме четеш? Игнорирай ме. Аз така правя с хората, дето не ми харесват! Да предположа, че от тук на сетне няма да чета твои отзиви по темите ми или по мненията ми, защото си ме игнорирал?! Какво щастие!



Тема Re: Добре денови [re: lrini_]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.06.10 22:24



Що да се сещам бе Ирини, като мога просто да го разбера.


Та аз на руски чета почти толкова бързо колкото и на български, а това е много бързо.
А аз съм подчинен на Киро точно колкото си подчинена и ти.
То е ясно че не си на заплата към ДИР. В дира няма толкова малоумни та да плащат на комунист хеле пък като теб.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Тая хуманитарна помощнови [re: lrini_]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.06.10 22:26



Че как да не ти харесват екстремистите, като си комунистка? Какво по екстремно от комунизма?
Какво по екстремно и качествено решение от газенето на тълпите с танковете?

Bеer? Mоre?




Тема Бе ( в ответ на МА),нови [re: MитpeШoпa]  
Автор lrini_ ()
Публикувано12.06.10 22:29



СЪВЕТ беше, не заповед. Казах ти и преди, но май не е достигнало до съзнанието ти - никога и на никого не заповядвам нищо. Кой ли може да ни заповядва днес, в това време на независимост на всяка нация ( ама наистина ли?) ( освен акон не сме Израел, а нашият бащица не е САЩ, или освен ако не сме..... допълнете вие, четящите.....)



Тема Re: Толкоз ли ти се иска МА?!?нови [re: lrini_]  
Автор MитpeШoпa (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано12.06.10 22:30



Игнорирай ме.

Пак ли да ти припомня ли кому да даваш нареждания МА? На децата си (ако имаш такива) и на подчинените си (ПАК ако имаш такива). Другите в обкръжението ти предполагам имат някакви свободи и не са длъжни да ти се подчиняват.

Лично аз ще чета тук каквото искам и ще пиша каквото искам, адресирано до комуто искам, съобразявайки се с клубните правила. Това включва и теб. И двамата знаем че няма да ти е много приятно ама това е положението.



THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от MитpeШoпa на 12.06.10 22:33.



Тема Re: Тая хуманитарна помощнови [re: bira_more]  
Автор lrini_ ()
Публикувано12.06.10 22:31



Магданоз, сега на работа ли си и изпълняваш служебните си задължения или просто няма какво друго да правиш освен да се вреш в чужди разговори?!



Тема ТИ АГЛЕР ЛИ СИ, БЕ?!нови [re: MитpeШoпa]  
Автор lrini_ ()
Публикувано12.06.10 22:33



ЧЕ ОТГОВАРЯШ ЗА НЕГОВА СМЕТКА? Значи наистина си..... Беше ми трудно да повярвам на мои приятели, но сега вече съм уверена.



Тема Ти държиш ли да демонстрираш тъпотияти си МАнови [re: lrini_]  
Автор MитpeШoпa (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано12.06.10 22:39



Що за пост е това: ТИ АГЛЕР ЛИ СИ, БЕ?!

ЧЕ ОТГОВАРЯШ ЗА НЕГОВА СМЕТКА?


Или трябва да ти рапортувам кат провинил се коНсомелец пред дружинната как написах този пост (копи от изтрит погрешка)?

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.