Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 25.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Студено безреколтно лято заради Исландския Вулкан?нови  
Автор Уйнa Пeнa ()
Публикувано16.04.10 08:06



Вече се е случвало през 1783 г:



Туризмът ще е на загуба. Селското стопанство - също... Дано съм лоша врачка!.. Но застудяването напоследък... Вчера говорих с приятели от Израел - до оня ден там било 40 градуса, а от вчера трябвало да се ходи "по дълъг ръкав"... вятърът духа откъм Исландия и носи...



Тема Re: Студено безреколтно лято заради Исландския Вулкан?нови [re: Уйнa Пeнa]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано16.04.10 09:08



Няма страшно, уйне, глобалното затопляне ще компенсира нещата. Виж, за глобалното замърсяване не знам.





Тема Re: Студено безреколтно лято заради Исландския Вулкан?нови [re: Mиpa_M]  
Автор roum ()
Публикувано16.04.10 09:54



Сега Исландия трябва да купува емисии, Бойко да се възползва






Тема Re: Студено безреколтно лято заради Исландския Вулкан?нови [re: Уйнa Пeнa]  
Автор MитpeШoпa (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано16.04.10 11:36



Съдейки по част от написаното (тук и в друга тема) хич те няма по фактологията за близките събития. Ако много държиш мога и да се аргументирам.

Само 'дето не знам дали това е индикация що за врачка си.

Виж, относно по далечните събития си прав.

Вече се е случвало през 1783 г:



Имало е и по тежки случай, май, както го дискутирахме в БвЧ преди време:

П.С. Името на вулкана в Суматра е Тоба, както ми подсказаха в БвЧ.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема И аз точно за това се сетих.нови [re: Уйнa Пeнa]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано16.04.10 12:42



Но, все пак технологиите днес са силно напреднали, включително в земеделието.



Тема Кво "затопляне" те е гонило пък тебенови [re: Mиpa_M]  
Автор Analyser (пристрастен)
Публикувано16.04.10 13:50



Левандурските медии съобщават само за разтопяването на ледовете на Северния Полюс. Никой не пише, че на Южния леда бие всички съществуващи рекорди. По образуване, не по топене.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Re: Студено безреколтно лято заради Исландския Вулкан?нови [re: Уйнa Пeнa]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано16.04.10 14:37



Вчера говорих с приятели от Израел - до оня ден там било 40 градуса, а от вчера трябвало да се ходи "по дълъг ръкав"... вятърът духа откъм Исландия и носи...


Евалла!





Тема Фактологиятааа, ФАКТОЛОГИЯТААА!!!!нови [re: croesus]  
Автор MитpeШoпa (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано16.04.10 15:50



Вчера говорих с приятели от Израел - до оня ден там било 40 градуса, а от вчера трябвало да се ходи "по дълъг ръкав"... вятърът духа откъм Исландия и носи...

До оня ден температурите бяха нормални за сезона (20-23 през деня, 11-14 през нощта). С изключение на Ейлат (най на юг). И вчера беше 23 (покрай морето) днес почва затопляне, 24, очаква се да стигне до 28 към понеделник.

Да, преди 2-3 седмици имахме 35 целзиус покрай морето и към 40 във вътрешността, т.н. "хамсин" (на арабски 50) или "шарав. Арабите наричат това свръх' затопляне "хамсин" защото от край време има към 50 такива дена, предимно в началото на лятото. Без ник'ва връзка със световното затопляне или "приятелите" на Уйна Пена.



THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: Студено безреколтно лято заради Исландския Вулкан?нови [re: Уйнa Пeнa]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано16.04.10 16:20



хе хе, знаеш ли колко co2 е изхвърлил тоя вулкан в атмосферата, нали парникови газове, ала, бала, глобално затопляне



Тема Re: Студено безреколтно лято заради Исландския Вулкан?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано16.04.10 16:26



Ми да го глобят?

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.