Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 24.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Румяна Желеванови  
Автор ellina (legal alien)
Публикувано13.01.10 09:03





Толкова да съм се срамувала заради друг човек не помня. Нека да оставим английския, тя изглежда виновна и приклещена в ъгъла, толкова ли не се намери един достоен и образован човек за тази кандидатура.
Казвам да оставим английския и си спомням, че тя май-беше министър на външните работи... УЖАС!!!



Тема Re: Румяна Желеванови [re: ellina]  
Автор BG_тюфлeци (ентусиаст)
Публикувано13.01.10 09:49



Мани, а изслушването беше такава касапница, че направо се ошашави "мафиотската невеста", както я наричат по германските вестници. Аз мислех, че срама свършва след момчетата от на "всеки километър", но това вчера беше шокиращо грозно.
Мощен шамар, не стига, че я обвиниха в куп нарушения, но и индиректно я обявиха за некомпетентна.
Аз ако бях, веднага щях да и изтегля кандидатурата!
Ясно им го казаха, изчистете си комунистическите останки от партията....

Тази пък Първанова, направо изтрепа рибата и тя, въобще голям СРАМ!

.


Тема Re: Румяна Желеванови [re: BG_тюфлeци]  
Автор Уйнa Пeнa ()
Публикувано13.01.10 11:00



вземи едната - удари другата



Тема Поведениетонови [re: ellina]  
Автор Щиpлиц(щaндapтeнфюpepSS) (прогресор)
Публикувано13.01.10 11:20



на тая курва Антония Първанова за пореден път ме убеждава че съвременните тъй наречени управляващи са пълна измет и боклуци и абсолютни отродници
Това никога не се е случвало на заседание на ЕК при кандидатура на представител на една страна, друг нейн представител в такъв момент да отиде с компромат за да му подлее вода...
Дейба и поп Кръстьовщината...
И заради такива дегенерати тия евроизроди си съставят мнение за българите и България...
Приказката за Ада и казана с българите дето никой не го пази се показа в най-ярка светлина



Тема Re: Поведениетонови [re: Щиpлиц(щaндapтeнфюpe]  
Автор ursa minor (dangerous)
Публикувано13.01.10 11:50



Из "Не сме народ" на П.Р. Славейков - 1875 г.

"И не знаем, не можеме, не щеме
да работим за себе си със време.
Само знаем и можеме, и щеме
един други злобно да се ядеме..."


Че Желева е смотана е ясно, но тая другата, царелизкия боклук, дето е там само щото Кунева и беше локомотив държи палмата по мръсотия.



Тема Re: Румяна Желеванови [re: BG_тюфлeци]  
Автор Пич Бoжи (безобиден)
Публикувано13.01.10 12:04



Еми дано такъв натиск да ги накара да се филтрират занапред нашите управляващи.

Щото те западняците нема ни жалят, те си гледат техния интерес.

Все пак ми е гадно така като има българи в неприятна ситуация, нищо че са мафиотски невести.

И западняците с високомерието им са доста дразнещи, но и тука както и в много други случаи имат основание да се заяждат.



----
Гражданинът е Цар...

Тема Re: Поведениетонови [re: ursa minor]  
Автор AGLER ()
Публикувано13.01.10 12:50





Каквото и да си говорим - Желева ще стане комисар.
Друг е въпроса на какъв ресор..............

А онази провинциална придворна фльорца А.Първанова да си трае
защото фирмата й бая лекарства пробута по време на царското царуване.



Тема Re: Поведениетонови [re: AGLER]  
Автор ellina (legal alien)
Публикувано13.01.10 13:22



Каквото и да си говорим - Желева ще стане комисар.
Друг е въпроса на какъв ресор.


Какво те кара да си така уверен? Според мен е опасно да имаме еврокомисар, който не владее нито един чужд език на прилично ниво.

Ако Кунева беше удобна, защото не защитаваше достатъчно интересите на България, тази ще им е перфектна - тя няма и да разбира какво става наоколо. За каква дипломация и преговори говорим, като я гледам как се взира в устните на говорщите, белким разбере какво я питат.

Предполагам, че не говори нито един чужд език по-добре от английски, защото ако силният й език беше френски примерно, би могла да говори на него вчера, а не да ръси простотии. Нивото и е като това на Христо Стоичков :)

едит:

Редактирано от ellina на 13.01.10 13:31.



Тема Re: Поведениетонови [re: ellina]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (ентусиаст)
Публикувано13.01.10 13:35



В интерес на истината Желева, на която английският и доста куца, говори много добър немски. Завършила е немска гимназия. Което обаче, уви, съвсем не е достатъчно за да е достоен еврокомисар.

Криво да седим, право да съдим


Тема Аз пък най-много се срамувам заради агента ГОЦЕнови [re: ellina]  
Автор NikB (ентусиаст)
Публикувано13.01.10 13:38



Аз пък най-много се срамувам заради агента ГОЦЕ.
Тая кифла въобще не ме впечетли - имала фирма без дейност. Вярно, в Бг 90% от хората имат по 5 фирми без дейност, но не в нарушение на законите. Въпреки това, мисля, че комунисто-мафиотите са далеч по-голям срам за България, заедно с царчето-сержантче и Ахмед Доган.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.