Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 30.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Призовавам за лустрация и забрана на БКП/БСПнови [re: Pимл@нин]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (ентусиаст)
Публикувано19.01.10 07:52



Ти направи ли си труда да погледнеш документите, които постнах в другия клон на темата? Там са фактите, към които ти, според собствените си изявления, уж се придържаш. Деклараците на г-жа Желева, в които тя не е описала участието си и ръководния пост в търговско дружество, на което е единоличен собственик, документ, който подтвъррждава ролята и в това ЕООД и правилника на ЕП, според който тя е била длъжна да спомене тези факти във въпросните декларации.
А решението на правната комисия е извод, пък тях, пак според собствените си изявления, правиш сам.
Продължавам да чакам да изтълкуваш фактите и да направиш собствените си изводи.. Публично. Не ми се иска да вярвам, че си зомби, за каквото те обявиха.

Криво да седим, право да съдим


Тема Re: Призовавам за лустрация и забрана на БКП/БСПнови [re: Pимл@нин]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (ентусиаст)
Публикувано19.01.10 07:56



Като я гледам как безогледно лъже и колко е некомпетентна почвам да си мисля, че може да не е била изобщо в Магдебург, а образованието и да се изчерпва с новозагорската прогимназия и тройките по милост (дай да го пуснем това грозничкото да завърши) от немската гимназия в Бургас.



Криво да седим, право да съдим

Тема Re: За да не говорим празни приказки.нови [re: ARlZE]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (ентусиаст)
Публикувано19.01.10 08:00



Пуснах му зомби-тест преди малко. Да видим как ще реагира.



Криво да седим, право да съдим

Тема Re: Призовавам за лустрация и забрана на БКП/БСПнови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано19.01.10 09:48



И мен дълбоко не съмнява въпросната професорска титла да е свързана изобщо с някакво преподаване, защото съм слушала български доценти да недоволстват от активността на лекции и упражнения на студентите си тук, в сравнение с тези във Франция например (задаващи много въпроси, спорещи), така че не я виждам госпожата как би се изправила убедително пред подобна бръмчаща като кошер зала... Да не говорим, че подобно звание означава способности за работа с информация, натрупване на познания, изграждане и защита на позиция. Ако изобщо титлата е професорска, естествено, понеже има и англоезични програми в някои германски университети и то с доста лек прием.

Редактирано от Roxy на 19.01.10 09:50.



Тема Re: Призовавам за лустрация и забрана на БКП/БСПнови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор Pимл@нин (а posteriori)
Публикувано19.01.10 10:37



Не. Не съм ти гледал документите.

Защо да ги гледам когато не съм юрист. Само в България е тая мания всеки да разбира от всичко включително и от европейско право. Има си експерти за тази работа.

Експертите до сега не са намерили конфликт на интереси в кандидатурата на Желева за комисар, а нали НДСВ и БСП точно за това я обвиниха при изслушването?

Сега нали разбираш, дали е компетентна или не е съвсем друга работа, нова няма връзка с компромата изфабрикуван от БСП и НДСВ.

Въпросът е, че царистите като улични клюкарки се оляха с доноси, които след това се оказа, че нямат нищо общо със ситуацията и кандидатурата за комисар.

Дали ще стане Желева комисар или не е все тая вече. Максималните щети на България са нанесени първо с неудачната кандидатура и след това с царско-червената лайнарщина. Пък после се чудете защо всеки ви подритва като крастави псета.



Тема Re: Призовавам за лустрация и забрана на БКП/БСПнови [re: Pимл@нин]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (ентусиаст)
Публикувано19.01.10 12:06



Да ги гледаш, защото те са фактите, които така почиташ. Явно тази ти почит е избирателна.
Формулировката на юристите от ЕП не е точно, че няма конфликт на интереси. Казано е нещо доста различно, което е лесно да се разбере от всеки, който е запознат с езика на дипломацията.
Мен никой не си позволява да ме подритва, ако се случва с теб, то е логично причините да се крият в самия теб.
Наистина се надявах да издържиш теста за незомбираност, но уви, напразно.
Губя интерес към дискусия с теб. Всичко по-по-най.

Криво да седим, право да съдим


Тема Румяна Желева - най-после отвод.нови [re: ellina]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (ентусиаст)
Публикувано19.01.10 12:13



Току-що съобщиха, че Румяна Желева е оттеглила кандидатурата си. Нещо, което трябваше да направи веднага след резила си на изслушването, а дори и преди нея. Но, по-добре късно, отколкото никога. Лично аз я поздравявам за този и, макар и закъснял ход, който беше най-малкото зло.
Ще бъде добре, ако се подтвърди и информацията, че тя ще подаде отставка и като външен министър.

Криво да седим, право да съдим


Тема Re: Румяна Желева - най-после отвод.нови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор AGLER ()
Публикувано19.01.10 12:41



Ще бъде добре, ако се подтвърди и информацията, че тя ще подаде отставка и като външен министър.



Ако това се случи, съмнявам се, че ще си я е подала сама.



Тема Re: Румяна Желева - най-после отвод.нови [re: AGLER]  
Автор BG_тюфлeци (ентусиаст)
Публикувано19.01.10 12:43



Е то в политиката правиш ли нещо сам?!?



.

Тема Re: Румяна Желева - най-после отвод.нови [re: BG_тюфлeци]  
Автор AGLER ()
Публикувано19.01.10 13:18



Е то в политиката правиш ли нещо сам?!?



Да,

сам си проверяваш движението по приходите в банковите сметки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.