Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 09.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ”Не бях в пленарната зала, защото не виждам смисъл  
Автор BG_тюфлeци (ентусиаст)
Публикувано17.11.09 15:40



Изказване на лидера на най-голямата опозиционна партия, а именно Сергей Станишев. Другаря Станишев не намира за нужно да ходи на работа дори, когато се гласува бюджета на държавата. Може ли този да се нарича народен избраник и да претендира за място на политическия небосклон!?

П.П. Мафиоти безподобни, по всичко изглежда, че всичко се свежда до финансова власт, политиката като че ли само подкрепя домогванията до кацата с мед.

Редактирано от BG_тюфлeци на 17.11.09 15:42.



Тема Ми новиянови [re: BG_тюфлeци]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.11.09 15:49



икономически закон в България е:
пари -> власт -> пари прим

Bеer? Mоre?




Тема Неееееенови [re: BG_тюфлeци]  
Автор portal (старо куче)
Публикувано17.11.09 18:05



просто мишока сее върнал към предишните си занимания - липса на трудов стаж :) иска да си трупа лиспа на трудов стаж :) освен това нас акто не ни кефи да ходим на работа ни уволняват, този стимул липсва при народните изедници....

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: Неееееенови [re: portal]  
Автор AGLER ()
Публикувано17.11.09 18:24



просто мишока сее върнал към предишните си занимания - липса на трудов стаж :) иска да си трупа лиспа на трудов стаж :)



Аааааааааа, не си прав.
Мишока седи на Позитано и си пази стола в председателският кабинет да не му го измъкне някой от изпод амортизираният задник!



Дупетатското кресло си му е гарантирано за следващите три и половина години така, че него няма за какво да го пази.



Тема Re: ”Не бях в пленарната зала, защото не виждам смисълнови [re: BG_тюфлeци]  
Автор re4en1 (непознат )
Публикувано17.11.09 21:19



Ми взема пример от коалиционният си партньор който вече трети мандат не стъпва в парламента.Сокола вече отдавна е пример за подражание от БГ политиците.Мишките гледат и те да са като него.





Тема Re: ”Не бях в пленарната зала, защото не виждам смисълнови [re: re4en1]  
Автор kalev2c ()
Публикувано17.11.09 21:58



В отговор на:

Ми взема пример от коалиционният си партньор който вече трети мандат не стъпва в парламента ...



И какво да прави там, след като целия
български парламент работи в полза на
турските интереси.



вo имѧ ҃῾оца и ҃сна и стааго ҃дха аминъ


Тема Re: ”Не бях в пленарната зала, защото не виждам смнови [re: kalev2c]  
Автор Жиляcko (чогун)
Публикувано17.11.09 22:24



Ейиии бургии гъзоръки поне един отвес да бяхте пуснали на паметника си насран



бахти системата


Тема Този път не е бил в прокуратуратанови [re: BG_тюфлeци]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано17.11.09 23:26



на разпит или нещо подобно.

Директно и нахално си заяви , че не вижда смисъл смисъл да ходи на заседанията на нашия Парламент.
Интересно, той май представлява варненци в Народното събрание. Ами ако избирателите от Варна решат да престанат да си плащат данъците, как ли ще реагира СС ?

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.


Тема Re:Откъде го копна тованови [re: BG_тюфлeци]  
Автор Tyлca ()
Публикувано18.11.09 01:07



изказване?
Все пак е редно да посочиш източника си на информация.
Като се поразтърсих , прочетох за оценката на левицата и на Станишев за новия бюджет и причините, които са ги накарали даже да предложат минаване на бюджета направо на второ четене.
Изглежда, че все пак Станишев е бил в НС този ден.
"....Като следя изявленията на министър-председателя, явно ще се действа по досегашната схема.
Той казва: работете, харчете си толкова, колкото ви е необходимо, а след лятото ще видим, обясни още Станишев.
По думите му гласуването на бюджета е било предрешено, след като управляващите по същество не са представили за обсъждане финансите на страната в парламентарните комисии.
При това "историческо" обсъждане ние дори се опитахме да направим процедурно предложение бюджетът да мине направо и на второ четене.
Защо да се губи време, коментира Станишев предрешеното гласуване на управляващите и пълния им отказ да говорят в парламента.
Всеки българин ще усети по парите в джоба си бюджета за следващата година.
В здравеопазването е предвидено намаление с 450 млн. лв., бюджетът за образование е намален с повече от 10%, финансирането на науката е орязано с 1/3, а българските общини няма да получат повече от 350 млн. лв. и много от тях ще изпаднат в състояние на фалити..."





Тема Нали я бутнаха тая бутафориянови [re: Жиляcko]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано18.11.09 10:22



Хм, много си прав за отвеса. Такова нещастно творение на изкуството не бях виждал. Май не трябваше да го събарят, че да има за какво да се смеят хората.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.