Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 19.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Писна ми да сме една прецакана странанови  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.09.09 11:28



наистина ми писна... незнам вия как сте , ама на мен ми писна

не стига , че вече има няма 10 г. обяснявам , че България не е била 15 или 16 република на СССР

не стига че хамериканците не ни бръснат за слива тъй като няма много петрол у нас

а сега като влезнахме в Европейският съюз....то почна още всичко в началото..заря и фойерверки целият свят видя ама от Букурещ Румъния, от Софиа и ЗА София, България никой нищо не разбра...

Сега по всякакви реклами чета : опознайте Румъния, страната на вампирите, опознайте Дракула, Букурещ незнам какво си...за България никъде нищо, влизам в някоя агенция за туризъм, ами то морето черно море де е известно само в Румъния моля ти се за България никой , ама нищо не знае...

ей писна ми наистина
чашата преля и ми кипнаха наистина лайната извинете за вулгарността когато забелязах че един билет лоу кост до Букурещ струва в две посоки некви си миризливи 50 Еуро, а до родината до София 118 Еуро, айде бе писна ми ама наистина този път ми писна





Български политици, PR, рекламни агенции, бранд мениджъри, супер рекламни гилдии, Бехаровци и незнам кви си корифеи КЪДЕ сте бе????
Къде сте да разбере светът най накрая или поне Европа да разбере че я има тази БЪЛГАРИЯ бе....????????

само гадни и отрицателни новини за нас, е айде писна ми наистина

Редактирано от dymo на 03.09.09 11:32.



Тема Re: Писна ми да сме една прецакана странанови [re: dymo]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано03.09.09 11:42



Аве к'во ти пука! налей си едно шуменско и немаш повече ядове





Тема Re: Писна ми да сме една прецакана странанови [re: Kpaличa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.09.09 11:49



абе да то хубаво наливай, наливай пийвай ама писва бе



то не бе гадна пропаганда , не бе тъпизъм, не бе измислица, разгониха ни фамилията на готината страна направо , ами да се стегнат тези политици, рекламни корифеи и незнам кви си, стига са ни опъвали изодзад, стига бе не им ли писна на българите бе хора?????

не ви ли е яд поне малко, не остана ли някакво чувство на патриотъзъм бе, на достойнство?????

всякакви лайна мятат по нас, един една добра дума не казва и тея си траят и се дупят егати....


хайде малко понапънете се, ама не като им влиза в д....то, ами понаправете малко имидж на тази страна, айде сега няма да развивам лекции, щот те се плащат на час, ай наздраве, шуменското ме кефи



Тема Re: Писна ми да сме една прецакана странанови [re: dymo]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано03.09.09 12:00



Ако направят пътищата и разгонят мангалските гета няма да имаме нужда от реклама.Имаме прекрасна страна но нямаме пътища и чужденците ги е страх от кражби и се гнусят от мангалската мръсотия



Тема Re: Писна ми да сме една прецакана странанови [re: Kpaличa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.09.09 12:57



А това е другият въпрос да. Не може едно разстояние от 500 км. до Варна от София да се взима в 21 век с 7,8 ч път с влак например , не може не е нормално сменете тези линии бе хора, направете влак високи скорости едно такова разстояние се взима за 4 ч най много , така и работни места се създават, две магистрали ама наистина магистрали ни трябват бе хора, айде три едната до Варна, другата с отклонение до Бургас и една напряко нещо като Петрич към Силистра, Русе, сложете там две каси да се плаща там всеки който мине, сложете една задължителна лепенка за всички чужди автомобили които минават през бЪлгария нещо като 30 Еуро както е в швейцария например , сложете там две лукови глави на границата най вече с Турция да ги контролират тези неща... и наистина малко хигиена бе малко да се изрине боклука и от София и от всеки град и паланка, малко катуните да ги разбунят наистина да ги сложат тези роми в панелки да мирясат и те да им създадат работа: да чистят бе, да режат храсти, да метат улици, зимата да чистят сняг егати толкова работа има в България, Европа си внася емигранти да им вършат кофтите , черни работи по паланки и фабрики, а ние си имаме родни цигани и не може да ги употребим, ами то България ще лъсне бе хора, и те доволни със заплати и няма да крадат и ние доволни....ебати що ли не станах един политик, толкова идеи имам



Да забранят турският език в България, стига претопяване на нацията, къде го има това по света бе, къде?????????

бахти аз ако ида в Истанбул трябва да си покривам главата с кърпа за да влизам из джамиите им, а те тук ходят забрадени като, като....кадъни



кой ще ми даде на мен право на изучаване на родният ми език в Арабия например кой???????? а те тук искат и новини на турски, айде бе то българският език в развита Европа не се учи и ми писна и това да разказвам кой кога и как измислил кирилицата, дето нали сме член на Европа, къде виждате вие на БЪЛГАРСКИ не на руски надписи по продуктите къде????????
но на гръцки има надписи нали, я се замислете малко и се гордейте с българщината

те за турски език ще ми говорят, айде аман,

Българите е крайно време да се пробудят........................... като баските, аз съм възхитена от баските в Испания егати готиният народ са

Редактирано от dymo на 03.09.09 13:08.



Тема Re: Писна ми да сме една прецакана страна [re: dymo]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано03.09.09 14:28







Тема Re: Писна ми да сме една прецакана странанови [re: dymo]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано03.09.09 14:37



що па да са гадни новините, ето ти веселяшка новина от новинар







Тема Re: Писна ми да сме една прецакана странанови [re: dymo]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано03.09.09 14:59



Димееееееееее,
айде три едната до Варна, другата с отклонение до Бургас

Що така пак ни отряза към Бургас, мъри булка

Ами тя магистрала "Тракия" е София - Бургас по план и евентуално отклонение към Варна

Ако днес бях отишла до Ямбол щях да постна снимка на заринат с боклук до 2-рия етаж панелен блок без дограма.Не ги оправя тез хора варианта с даром- за да обичаш нещо трябва сам да си го постигнал, да си се мъчил за него!



Тема Re: Писна ми да сме една прецакана странанови [re: Фиш]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.09.09 15:26



трябва да , малко как да кажа българинът живее с някакви идеи още държава и частна собственост, ок разбрахме панелите са държавни, пространствата пред блока не са на никой, ама да се стегнат малко, малко старание само липсва , да се позачисти, да се насадят храсти,цветя...няма дай с колата през тревата та ад разтовари бурканите от село току пред входа...
разбирам те прав/а си "трябва да са се мъчили"... бих добавила и плащали тогава ще оценят

за магистралите го казах по принцип, но наитина е срамно с един пулман, рейс де да се пътува 8 ч от София до Албена, е не до морето и до столицата обратно това трябва да се взима разстояние за 2 ,3 ч с кола по хубав път , с хубави подредени бензиностанции....ех колко малко й трябва на България, по дяволите толкова сме малки а един век не можем да се оправим





Тема Re: Писна ми да сме една прецакана странанови [re: jojo-mojo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.09.09 15:31



пич новината ти не с еотваря сори, но като гледам новините в мрежата за България, ееее аман от курвенски новини, коя с кого легнала, коя каква чалга измислила, коя какви гърди си сложила, стига бееееееее, стига тъпотии


да напишат нещо истинско, смислено, някоя фирма какво е изобретила, някой какъв нов продукт е пласирал на пазара, създадоха министерство без портфейл на Българите в чужбина и не само те ами и посолства и консулства поработете малко бе създайте имидж на тая страна стига само тъпотии и жълти хроники, все едно в тази страна живеят изроди мамка му, малко подем да има, малко брошури, стратегия... не е така трудно

Редактирано от dymo на 03.09.09 15:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.