Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ГЕРБ до момента:нови  
Автор koмитa (български)
Публикувано11.08.09 20:21



1.Кокошкарство.
2.Кръчмарски език.
3.Опит за изземване функциите на съд и прокуратура.
4.Заявка за спиране на важни държавни проекти.
5.Липса на визия за справяне с кризата.



Тема Re: ГЕРБ до момента:нови [re: koмитa]  
Автор kalev2c ()
Публикувано11.08.09 20:40



В отговор на:

ГЕРБ до момента:



- Каква е приликата между престъпниците Симеон Фердинандов и Красимир Каракачанов?

- Това, че и двамата си присвоиха чужди имоти.

вo имѧ ҃῾оца и ҃сна и стааго ҃дха аминъ


Тема Re: ГЕРБ до момента:нови [re: koмитa]  
Автор Lenor (Прасето)
Публикувано11.08.09 20:40




Че ти какво си очаквал?Да стане чудо ли?



Тема Re: ГЕРБ до момента:нови [re: koмитa]  
Автор AGLER ()
Публикувано11.08.09 21:17



1.Кокошкарство. е да гепиш наеми от имотите на ВМРО и да си продадеш задника на Ковачки за жълти стотинки!

2.Кръчмарски език. - хем кръчмарски език, хем къчмарска визия!



3.Опит за изземване функциите на съд и прокуратура. - това само болен мозък би констатирал! Да са разстреляли или заключили накого. Все пак
правителството не са ВМРО дето са раздавали "правосъдие" с чифтето по
софийските улици като едни среднощни бандюги.

4.Заявка за спиране на важни държавни проекти. - в полза на една друга държава дето създаде "мачедонската нация" и накара десетки хиляди българи да се пишат в паспортите си "мачедонци"! Или вие от ВМРО-то сте доволни от това, че оправдавате безмисленото си съществуване.

5.Липса на визия за справяне с кризата. - е, вашият любимец серГЕЯ имаше много ефективна визия за справяне с кризата!



Тема Re: ГЕРБ до момента:нови [re: koмитa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.09 21:38



1. Спря картаджиите в Парламента.
2. Депутатите се появяват и в Парламента.
3. Разни шушумиги се превърнаха в извънпарламентарни партии.

Bеer? Mоre?




Тема Re: ГЕРБ до момента:нови [re: bira_more]  
Автор koмитa (български)
Публикувано11.08.09 22:31



, това ще реши ли държавните проблеми? А сеира тепърва започва.



Тема Re: ГЕРБ до момента:нови [re: AGLER]  
Автор koмитa (български)
Публикувано11.08.09 22:32



Както и очаквах: "А вий що биете негрите"

. Ако никнейма ми не беше комита, а кактуса, какво щеше да ми напишеш по темата?



Тема Re: ГЕРБ до момента:нови [re: koмитa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.09 22:36



Ми няма да ги реши, ама е условие без което не може. Тоест едва сега можем да очакваме възможност за решаване на проблемите.
А бе аз съм на кяр. До момента - определено моите избранници изпълниха каквото очаквах от тях.


Те - толкова години, толкова правителства - а Парламента пустееше - само призраците на депутатите гласуваха...

Bеer? Mоre?



Тема Re: ГЕРБ до момента:нови [re: Lenor]  
Автор koмитa (български)
Публикувано11.08.09 22:38



Ами например първата пресконференция на председателката на Народното Събрание Цецка Цачева, да не е затова колко стрували асансьорите на парламента, а какви законопроекти се предвиждат за гласуване.
Очаквах Б.Б. да не ходи по села с 45 души население, щото някъв земетръс им бутнал 2 комина, а да води публични разисквания за справяне с лавинообразната безработица.
Очаквах Б.Б да не ми говори как до 2011г. щяло да има построена спортна зала/не че няма нужда от спортна зала/, а каква външна политика ще има България.
Очаквам не чудо, а ясна управленска програма, по възможност да не ми обясняват кой бивш министър за какво бил виновен, защото дори избесването на всички бивши министри, няма да реши проблемите с икономическата криза и всичките и производни.
Очаквах малко повече скромност, а не ежедневното високомерно държане, защото това не му е игрището на Бацова махала, където са отнесли някой селски отбор с 12:0 и после са седнали да ядат кебапчета.
Очаквам поведение, което малко от малко да прилича на поведението на Стефан Стамболов, Стоян Данев, Константин Стоилов, Александър Ляпчев и т.н., а не поведение приличащо на Сталин от младежкия му период.
Те такива, елементарни работи очаквам.



Тема Re: ГЕРБ до момента:нови [re: bira_more]  
Автор koмитa (български)
Публикувано11.08.09 22:39



можем да очакваме възможност за решаване на проблемите

Това е единственото което ме интересува.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.