Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Моля, върнете латино-американските сериали!!!нови [re: Фиш]  
Автор KoлeИзЦpниoШoплyk (пристрастен)
Публикувано07.07.09 01:29



И аз тва го искам за България. Какво има общо обаче?

ето ти доказателства









тва дет намерих, не е нищо в сравнение с тва, дет съм виждал



Тема Re: Моля, върнете латино-американските сериали!!!нови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (ентусиаст)
Публикувано07.07.09 08:56



Че то и във Франция, по-специално в Париж не се спира много-много на червен светофар и какво от това?

Криво да седим, право да съдим


Тема Re: Моля, върнете латино-американските сериали!!!нови [re: AGLER]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано07.07.09 09:01







Тема снови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано07.07.09 09:08



от един "западнобалкански турчин" поздравявам всички примати-малоумници, след като се изчете темата дотук, не виждам какво повече да се коментира!



Тема Re: Моля, върнете латино-американските сериали!!!нови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (ентусиаст)
Публикувано07.07.09 09:08



Хайде без воленсидеровски истерии, а? Все пак не си на митинг на Атака и не нахъсваш малоумни и дрогирани лумпени.

Примерът ти с Истанбул е доста неудачен. Да кажеш, че някъде из селата в населените с кюрди райони е пълна дивотия - иди дойди, но да твърдиш, че в Цариград е така е меко казано смешно. За всеки, който е бил там.


В центъра на Истанбул нямало течаща вода и я разнасяли с водоноски. Това Сидеров ли ти го каза?

Аман от промити мозъци.

Криво да седим, право да съдим


Тема Re: KoлeИзЦpниoШoплykнови [re: AGLER]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (ентусиаст)
Публикувано07.07.09 09:16



Тези са кретеноиди, подвид кретеноидус атакикус сиедериус


Де е Романа да ме поздрави за прекрасното латинско произношение?

Криво да седим, право да съдим

Тема Re: Моля, върнете латино-американските сериали!!!нови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор roum ()
Публикувано07.07.09 09:21



Момко продължавай в същия дух ... Много се смя на изкакзванията ти, развеселяваш ме.
Явно никога не си бил в Турция - личи си от всяко твое изказване.
Гърците са по-черни от тях и са по-грозни ( следствие е от по-чиста раса) В Турция както и в България са се омешали много народи което води до по-красиви хора като цало ( разбира се и при тях и при нас има изключения).
Пътищата са отлични и работят за още по-добри пътища защото имат слабо развит ЖП танспорт и всички стоки при тях се движат по пътища, това следствие от пресечения терен неподходящ за ЖП.
Относно кражбите няма да коментирам защото това което видях като организация на охраната и полицията е направо невероятно.Гарантирам че думите ти са лъжа.
Относно отношението им към Българите пък е толкова доброжелателно че незнам как да го изрзя с думи ( за разлика на политическата върхушка в БГ).

Сега искам да те накарам да прочетеш правилата на ДИР.БГ и пак да продължиш с расистките си изказвания ...




Тема Re: Моля, върнете латино-американските сериали!!!нови [re: roum]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано07.07.09 09:23



Не се гаси това, що не гасне, морско



Хубав ден на всички.И на тези, които имат време да гледат сериали, също!



Тема Re: снови [re: Kиpo]  
Автор KoлeИзЦpниoШoплyk (пристрастен)
Публикувано07.07.09 10:04



Благодаря за музикалния поздрав.

Кемал Маловчич не е турчин, ами просто босненец-мюсюлманин или както викат сърбите "он йе балия".

За разлика от българите-мюсюлмани мюсюлманите в бивша Югославия не се правят на турци.



Тема Re: Моля, върнете латино-американските сериали!!!нови [re: roum]  
Автор KoлeИзЦpниoШoплyk (пристрастен)
Публикувано07.07.09 10:08



Кога па съм казал, че пътищата са има лоши. А за кражби въобще ме съм споменавал. Кви ги дрънкаш?

Казах, че болшинството турци са от арменидната раса. А тия от сериалите са главно нордиди и че тва създава грешна представа за турците. Къв расизъм? Ти нормален ли си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.