Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Моля, върнете латино-американските сериали!!!нови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано07.07.09 00:32



Западните турци са източно-средиземноморски тип, като гърците и част от българите. Източните са основно армениди, както сам си отбелязал. Ето защо с Аглер показвате различни снимки. В България също има сериозно представени два типа (доколкото помня от уроците по генетика) - източносредиземноморски и "трансдунавски".

Доминантния цвят на косите и очите е резултат на сексуален подбор в миналото. Доказано е, че сините очи са резултат от една-единствена мутация някъде в Латвия. След което в резултат на сексуален подбор синеоките са стигнали до 80% в Скандинавия.




p.s. питай джингиби, той пише в Македония и История, за детайли. Лют фен е на генетиката.

Редактирано от croesus на 07.07.09 00:34.



Тема Re: Моля, върнете латино-американските сериали!!!нови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор AGLER ()
Публикувано07.07.09 00:33



В центъра на Истанбул няма водоснабдяване, карат вода с камиони.




Тва че се ремонтирали неква си сграда и възстановили чуждо културно наследство ИЗОБЩО не е никакъв довод!











Тема Re: Моля, върнете латино-американските сериали!!!нови [re: croesus]  
Автор KoлeИзЦpниoШoплyk (пристрастен)
Публикувано07.07.09 00:51



нема кво да го питам. Аз съм наясно. Както виждам и ти. Ама както виждаш тука никой друг НЕ разбира. Ама спорят.

Западните турци са източно-средиземноморски тип, като гърците и част от българите. Източните са основно армениди, както сам си отбелязал. Ето защо с Аглер показвате различни снимки.

тоя източно-средиземноморски тип или понтиден е също с тъмна коса и очи, а бай ти АГЛЕР ми показва снимки на руси и синеоки "турци".

Така че разминаването не идва оттова, че в Турция има хем амрениди и понтиди.

Изобщо представата на българите за типичен турчин е доста неверна и тва идва според мене от факта, че всички си изграждат тая представа въз основа на външността на "българските турци".

Но проблемът е, че българските турци са потурчени българи. Така че от тях не може да се правят изводи са расовия облик на типичния анадолски турчин.



Тема Re: Моля, върнете латино-американските сериали!!!нови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано07.07.09 00:54



Съжалявам, но твоето са дрънканици


Ако си помпиш самочувствието с такива елементарни примери, това не би помогнало.На мен, като българка, ми се иска, в цялата страна да ни е като в бургаския парк- чисто, поддържано, осветено и оживено.
Иска ми се нашите университети да са в световните класации, нашите учени да са сред най-уважаваните хора в обществото, нашите храмове(за съжаление си представям само християнски) да са богати и стилни.

Няма истински турци да знаешСамо граждани на Република Турция

Не се ядосвай, ами вземи мерки "Забранена любов" да не е толкова дърварски филм:)))



Тема Re: KoлeИзЦpниoШoплykнови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор AGLER ()
Публикувано07.07.09 01:02





А, бе Коле,
тези красавци кви са?
Арменоиди ли са или "чисти българи"?























Тема Re:нови [re: croesus]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано07.07.09 01:05



Брей


А зелените очи?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: KoлeИзЦpниoШoплykнови [re: AGLER]  
Автор KoлeИзЦpниoШoплyk (пристрастен)
Публикувано07.07.09 01:12



Ставаш все по-тъп.

Казах ти да се образоваш. Кво мислиш, че постигаш, като ми показваш снимки с изключения!?

Сред българите има също малък % армениди, и монголоиди! Тва е турския примес, благодарение на турското "присъствие". Тва са най-много 5% от българите (ако може да ги наречем изобщо българи).

Или си крайно затъпял, щот досега не беше, или просто не искаш да разбереш.



Тема Re: Моля, върнете латино-американските сериали!!!нови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано07.07.09 01:14



Не мога да споря, защото антропологията ми е тъмна материя.

Гледам обаче, че има разминаване в разпределението на светли очи и светли коси. Интересно - в България тъмните очи са по-често срещани, отколкото в Турция.





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано07.07.09 01:20



Нямам представа, най-много да те излъжа нещо.





Тема Re: KoлeИзЦpниoШoплykнови [re: KoлeИзЦpниoШoплyk]  
Автор AGLER ()
Публикувано07.07.09 01:25



Казах ти да се образоваш. Кво мислиш, че постигаш, като ми показваш снимки с изключения!?



Аааааааааааа, сега разбрах!
Вие от ХАТАКА подбирате само "арменоиди",
защото съмнявам се да не си познал своите хора!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.