Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 30.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Кога дойде кризата в Българиянови  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано19.05.09 20:34



Аз съдя по своя опит:

Кризата настъпи още в средата на 2001-ва година - стипендията ми намаля от 90 на 70 лв при все, че бях с майка инвалид и починал баща, и с отличен успех! През 2002-а замразиха докторантската стипендия на 250 лв (по закона, приет при Костов беше две и половина минимални заплати). Чак през юли 2008-а я увеличиха на 450 лв - с 200 лв по - малко от 2.5 мин заплати - ТОЧНО тогава ми свърши срока на докторантурата и дори това увеличение не получих.
От това нещо изгубих пряко няколко хиляди лева. Да не обяснявам и за научни проекти за по 200 лв НА ГОДИНА и всякакви други неща, измислени от НДСВ "Образованието НЕ Е приоритет" - лаф на техния министър (от първия им кабинет) и подържани от БСП.

Да не казвам, че моята пенсия от 18 лв скочи на 43 лв за 1 година при Костов (май 2000-на до юли 2001-а) и после за 7 години скочи до 77 лв.

Криза има, откакто ОДС и Иван Костов не са във властта!



100 символа не стигат!

Тема Re: Кога дойде кризата в Българиянови [re: Ray of Light]  
Автор AGLER ()
Публикувано19.05.09 20:48





До тук плачеш, че подаянията от държавата са ти малко.
Как пък не написа какво си успял да спечелиш ти самият.

В същото време ми претендираш, че си с десни разбирания!

Баси галимацията в тази абсурдна държава.



Тема Re: Кога дойде кризата в Българиянови [re: Ray of Light]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано19.05.09 20:50



Мисля,че вече е време за последователите на Костов,да се преместят в клуб религия.Защо не направите един паметник,за да има къде да му се кланяте?



Тема Re: Кога дойде кризата в Българиянови [re: Kpaличa]  
Автор AGLER ()
Публикувано19.05.09 20:53



Мисля,че вече е време за последователите на
Костов,да се преместят в клуб религия.




Голяма конкуренция ще имат там в лицето на
- тлъстата Джаба основател на "Алексизма" .



Тема Re: Кога дойде кризата в Българиянови [re: AGLER]  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано19.05.09 20:57



Отворко, имам материали за 3 дисертации, няколкостотин страници са общо, над 50 твърдения имам доказани вътре, мисля, че струвам МНОГО повече от скапаните 250 лв стипендия

100 символа не стигат!



Тема Re: Кога дойде кризата в Българиянови [re: Kpaличa]  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано19.05.09 20:58



Аз сложих ОДС пред Костов, ти спомена само него, кой е фанатикът се пита в задачата?

100 символа не стигат!



Тема Re: Кога дойде кризата в Българиянови [re: AGLER]  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано19.05.09 20:59



тези пари не са държавни подаяния, а заплата за прекалено добре свършена работа, заплата, която изобщо не отчита как и дали изобщо се върши работата. Не е много дясно, не мислиш ли?

100 символа не стигат!



Тема Re: Кога дойде кризата в Българиянови [re: Ray of Light]  
Автор Gerilin (A Frenger)
Публикувано19.05.09 21:01



аз пък си мисля ,че кризата никога не си е отивала от БГ..
докато траеШе комунистическия период ,доста добре си спомням липсата на основни продукти по магазини и бензиностанции
после дойде т.н период на демокрацията ,в който оЩе по смутни времена върлуваха
до 1996 /7 когато пак даваха някакви барикади,огньове и плаЩахме билетче за рейс от 100 лв,за училиЩе ми дваха 5000 лв за закуски
после дойде Костов и неЩата малко живнаха ,заговори се упорито за ЕС , медиц. сестри в Либия ,някакви досиета от ДС и суми от хиляди лева по сметки на Костова

в личен план най ядваЩият се период бе точно 2001ва до 2005та

някакси обачеслед емиграцията започнах да се окопитвам финансово и то от доходи от съвсем нормална средностатистическа работа..с една заплата мога да си позволя да си платя сметките,да си купя дрехи и да попътеШествам в съседните страни

неЩо което нямах през годините на самостоятелен и работлив живот в Бг,нямат го и сега повечето от моите връстници там..



Тема Re: Кога дойде кризата в Българиянови [re: Ray of Light]  
Автор AGLER ()
Публикувано19.05.09 21:11



Отворко, имам материали за 3 дисертации, няколкостотин страници са общо, над 50 твърдения имам доказани вътре, мисля, че струвам МНОГО повече от скапаните 250 лв стипендия



Не знам тези материали дето ги имаш, дали стават за "три дисертации".
Но тези "50 доказани твърдения" ако са
като другите ти "доказани" твърдения
от небезизвестният ти сайт:


то тогава няма да стават за "дисертации",
а по скоро ще стават за
подкрепа на психиатрична диагноза.



Тема Re: Кога дойде кризата в Българиянови [re: AGLER]  
Автор Gerilin (A Frenger)
Публикувано19.05.09 21:22



Що,на мен ми харесват мислите по "Схемата на PR-а" ,заЩото наминаваШе тук един представител на тази професия ,който напълно отговаряШе на описанието ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.