Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 08.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Комуникация, Общност, Информация!нови [re: Gerilin]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано19.04.09 00:56



Понякога ми е трудно да разбера каква точно е целта на мнението ти, но мисля, че в основата му стоят сериозни въпроси, които ми се иска да разбуля, а не просто отклоня.

Предполагам ме питаш каква е моята отговорност, при тази комуникация, за някой, на който не му издържат нервите. Нямам представа, това са негови решения как да действа. Защо се опитваш да ми намираш погрешна съвест, или ти имаш такава, като някоя сервилна прослойка, както е казал Маркс. Ти се самоподтискаш защото някой е направил нещо. Ти знаеш ли какво ще се случи, ако телетата разберат по какъв начин ги гледа човекът? Важно е истината да излезне наяве и да се разпространи. Другото не е моя отговорност, а равносметка и договаряне между телетата и този който ги държи като такива. Аз не давам команди, а само знание, информация, и някои идеи за гражданска активизация и солидаризация. Аз съм против индивидуални акции, когато се търси медиен ефект. Всяка акция трябва да показва общността, и да засилва общностните идеи.

Саботирайте луксозните стоки. Издраскайте и заливайте с боя мерцедесите!


Тема Re: Комуникация, Общност, Информация!нови [re: faliak]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.04.09 02:21



Та ти изкарваш на яве само и единствено своите шизоидни интерпретации.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Комуникация, Общност, Информация!нови [re: bira_more]  
Автор Gerilin ()
Публикувано19.04.09 11:08



човекът се стреми да бъде оригинален,което означава ,че сериозно
куца самочувствието



Фаляче,прочети си пак целия ни диалог и Ще схванеШ цялостната ми мисъл ..за разлика от теб ,аз съм се учила от РЕАЛНИЯ живот и натруфени идеологични фрази не ме впечатляват

поздрави по случай празника



Тема Re: Комуникация, Общност, Информация!нови [re: Gerilin]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.04.09 16:56



То лошо няма, ама да се стремиш да си оргинален само за да си оргинален е тъпо. А при него е така.
Мързи го да направи нещо, и търси на хляба мекото. И най-вече да оправдае собствената си безполезност.

Bеer? Mоre?




Тема Re: На вниманието на Iiini Di - Лагеритенови [re: AGLER]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано20.04.09 20:52



Само връщането на лагерите може да оправи нещата в България.



Тема "Преминали през съда данни"нови [re: lrini Di]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано23.04.09 00:21



Няма нужда спомените да са разказани пред съд, за да са верни. Мира и разсеяният най-добре знаят колко много се лъже пред съда.



Не казвам, че спомените за лагерите - а такива има наистина публикувани с купища, на най-различни хора - ням анищо невярно и пресилено. Може и да има. Човек, който е пристрастен (а миналите през лагерите определено имат оправдание за пристрастията си), е склонен да преувеличава или да представя фактите избирателно.
Ама някак си не може всички да лъжат за всичко. Само щото не било пред съд, ами пред твой колега журналист. А основните неща в спомените се повтарят.

Вече и аз започнах да имам чувството, че за да не паднеш по гръб (или не знам и аз защо), се правиш на паднала от небето.

Хубаво е да си сложа нещо зеленичко за сигнатура.

Тема Re: "Преминали през съда данни"нови [re: Mиpa_M]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.04.09 00:25



А бе гадното е че не просто се прави на паднала от източен марс, а се гаври с нас.
Защо видиш ли жертвите на режима не го критикували та да се подобри. Такава гавра и от комунист не съм очаквал. Ама - те одъртях а все още има какво да науча за комунистите.

Bеer? Mоre?




Тема каторгата е хубаво нещо, [re: AGLER]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано23.04.09 14:21



трябва да я има. разбира се затворили са ги, понеже социализма е хуманистичен по природа и лидерите са се поддали на мекушавостта, както е нормално.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Григор Божилов - "срещу течението"нови [re: AGLER]  
Автор Pyмeн77 ()
Публикувано13.01.13 16:01



Интересна книга -





Тема Re: На вниманието на Iiini Di - Лагеритенови [re: AGLER]  
Автор The Fifth Element (indigo blue)
Публикувано13.01.13 17:25



Благодаря че 'изровихте' тема на Аглер. Да си спомним за него.

Преди близо 4 години той имаше мнение относно случващото се у нас и предстоящо да се случва. Не се съгласих тогава с него, но сега искам да пиша че е прав. Жалко че няма как да го прочете.

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.