Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 23.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ЗАКЛАХА ПРАСЕ НА УЛИЦАТА....!!!!!нови  
Автор Peaлиcт ()
Публикувано29.12.02 10:25



Ние не живеем в Булгаристан, а в Абсурдистан....случи се, нещо за което не съм подозирал, че е възможно. Живея в жк."Хиподрума" (не е краен квартал), където се случи нещо абсурдно:
Нощта беше огласена от зловещо предсмъртно свинско квичене, а на сутринта имаше огромна локва кръв близо до съседния вход. Оказа се, че през тази нощ са заклали прасе пред блока. Пълен абсурд - как може подобно нещо да се случи в столичен градСамо някой да не почне да ме убеждава, че Б-я не е глуха и задръстена провинция!!! Какво ще стане ако някой американец или европеец заколи прасе на улицата в столицата си...????





Тема НИЩО, ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО!!!!нови [re: Peaлиcт]  
Автор Zzloba. (ззлобен)
Публикувано29.12.02 10:41



Все пак по-добре да заколят прасе, отколкото да застрелят някого.

Aко съм на твое място, вместо да се оплаквам, ще открия злосторниците и ще ги изнудя поне за един бут.

Zzloba

Аз мисля, че свинята обича всичко с въодушевление.
Й. Радичков


Тема А ти какво направинови [re: Peaлиcт]  
Автор Areнт ()
Публикувано29.12.02 10:54



като чу квиченето? Обади ли се на полицията?
Защото, "ако някой американец или европеец заколи прасе на улицата в столицата си" за нула време един куп хора ще направят точно това.
След като си затраял и единствената ти реакция е да пълниш дир-а с постинги - седни си на задника и недей рева, че тук било Абсурдистан!



Тема Това ми напомня вица,нови [re: Zzloba.]  
Автор elektorat4e (недоволний)
Публикувано29.12.02 11:23



... за двете баби.
- Ма да наеш Гицке, отювам на пазара на Римската стина и глйедам ени моркови ма те такива дребни, спичулиясани, ша знаиш на нищо не приличат.
- Нищо Пйено нищо, може да е добър по душа.

Та така де, и тая тема е съвсем в контекста на събитията.




Тема Re: А ти какво направинови [re: Areнт]  
Автор Peaлиcт ()
Публикувано29.12.02 17:06



Дни преди това се обаждахме за някакви типове, които се събират на тавана и никой не благоволи да дойде....та за заклано прасе ли ще дойдат..хайде не се прави на луд сега и ти



Тема Да му беше поръчал едно опело баремнови [re: Peaлиcт]  
Автор Бyлraaap Бyлraaap (Царствен)
Публикувано29.12.02 17:38



Добре че е било прасе, а не поредният прокурор. То като чуе човек писъци по улиците, не знае прасе ли колят, човек ли обират или някоя квартална баба изразява мнението си царчока във връзка с поредното увеличение на пенсиите.

Наскоро писаха, че във Варна вече правят опело на домашни любимци. Ако бях на твое място и пред вратата ми се пролее свинска кръв, бих извикал свещеника от кварталната църква, за да опее животинката. Абе то на човек байгън да му стане от езически празници.



Тема Би могло и така да станенови [re: Peaлиcт]  
Автор Areнт ()
Публикувано29.12.02 17:50



Само че няма как да разбереш, защото не си опитал. М/у другото, по мое мнение, подходът "Що да опитвам, като знам че няма да стане" много ни пречи на нас абсурдистанците ...

Хайде весело посрещане на Новата



Тема В интерес на истинатанови [re: Peaлиcт]  
Автор Лили и Mими ()
Публикувано29.12.02 18:06



такова събитие се случи и в капиталистическа Америка миналата година (2001 г.). В едно от негърските гета хванаха един африканец с канадски паспорт да реже живо прасе и да му събира кръвта в паница. Помагала му една разведена, бяла жена. Веднага в защита на прасето скочиха 3-4 организации като най- активни бяха тези от " Защита на домашните прасета" и тези от "Не на вуду магиите". Колачите бяха арестувани, осъдени, глобени и вкарани в затвора. По време на разследването се оказа, че става въпрос за сатанински ритуал.
Въобще в капиталистическа Америка няма 6-5. Заколиш ли прасе без да си го питал, или пък си го питал пък то не иска, мъчиш ли го по някакъв начин, осъждат те без да се церемонят.
Но,
имайки пред вид горната информация и случилото се пред вашият блок, аналитичната ми мисъл лети към другарката Ме и нейният чернокож другар. Най- вероятно те са в София. След като не са могли да извършат пъкленото си дело по коленето на прасето в Северна Америка са решили да го сторят тук. Изводът: другарката ме иска да ти направи черна магия, да те урочаса един вид, защото ходиш да пиеш бира с Мими и Лили. Затова като минаваш, където е заколено прасето - кръстиш се три пъти, плюеш на изток и си носиш синьото мънисто.


Редактирано от Лили и Mими на 29.12.02 22:14.



Тема "Кучета може, а прасе - не!?"нови [re: Peaлиcт]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано30.12.02 00:33



Ей, култова реплика беше това, а?
На Георги Русев, а в кой точно филм - забравил съм.

And if you tolerate this
Then your children will be next


Тема Туй - политиката, отвратителна работа.нови [re: Лили и Mими]  
Автор Zzloba. (ззлобен)
Публикувано30.12.02 00:33



Нерде прасето, нерде вуду ритуала. Нерде МЕ.

АМА!

Прави са хамериканците! И аз тук бих осъдил ВСЕКИ на строг тъмничен затвор, който си поръчва БИРА С КИСЕЛО ЗЕЛЕ!!!! То е за ракията, ма!!!!

Дей РЕАЛИСТА!!!! да опише трагедията?

Zzloba

Аз мисля, че свинята обича всичко с въодушевление.
Й. Радичков



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.