Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Фен съм на Украйнанови  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано14.01.09 19:33



Крайно време е олигарсите да останат без зъбки и не може силовия подход на русия да се толерира,а тази държава трябва да се обгради със санитарен кордон





Тема Re: Фен съм на Украйнанови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.01.09 19:35



Интересно ми е следното - когато след месец два - Украина загуби част от суверинитета върху част от териториите си, а аз ти припомня какво си писал - как ли ще почнеш да се репчиш?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Фен съм на Украйнанови [re: bira_more]  
Автор AGLER ()
Публикувано14.01.09 22:11



Украйна е прекалено "европейска" за да мине номера с
Южна Осетия и абхазия!
Нема да стане!



Тема Re: Фен съм на Украйнанови [re: bira_more]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано15.01.09 00:56



А на мен ми е интересно след като нито до месец,два нито до година две нито докато си жив Украйна не загуби суверенитета си с кви очи ще раздаваш пророчества?





Тема Re: Фен съм на Украйнанови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано15.01.09 01:02



Ми определено част от прогнозите ми няма да се сбъднат, щото са прогнози а не пророчества.
Та - ще ги раздавам прогнозите с моите си очи - не дей бери грижи.

Bеer? Mоre?




Тема аз също се кефянови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано15.01.09 01:03



Газпром губи по $150 млн. на ден. А това са доста пари дори за компания като Газпром. Готов съм да потърпя още малко студ само и само да видя тия агресори как фалират... или как Путин тичка в Киев, готов на каква да е сделка.



"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема Re: Фен съм на Украйнанови [re: bira_more]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано15.01.09 01:06



Интересно ми е дали ще ти намалее категоричността?





Тема Re: аз също се кефянови [re: Dakota]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано15.01.09 01:09



Ти си по-голям фен от мен щом и студуваш мен газз изобщо не ме бърка но Путенкин требе да разбере ,че силовия подход може и да е валиден за Чечня и Грузия но нба Европа и САЩ тия не минават.То един друг руски кретен от украински произход навремето под сурдинка си прибра миризливите ракевти от Куба преди острова на свободата да стане остров на смъртта



Редактирано от Meмeнтoмopи на 15.01.09 01:10.



Тема Re: Фен съм на Украйнанови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано15.01.09 01:17



Зависи на кого какво отговарям - вЕрвай ми



Bеer? Mоre?



Тема Re: аз също се кефянови [re: Dakota]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано15.01.09 01:18



А бе бая ще трябва да почакаш, пък после имам гадното усещане че пак ще си го отнесем ние.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.