Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 10.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ПРИСЪЕДИНЯВАНЕ КЪМ РУСИЯ НЕ БЕШЕ ЛИ ПО-УДАЧНО?нови  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано10.01.09 18:19



ква турция, кви пет лева

амарика ни съблазни и ни изостави

европа е изрод

аз съм крайно против България да става зависима държава, като членува в политически или икономически съюзи

но тъй като така или иначе България стана член на ес, сключи съюз с един дявол, то аз декларирам, че 100 пъти по добре би било да сме в съюз с един друг дявол - русия

това е абсолютно близко до ума за всеки трезвомислещ - ако ще избираме от няколко злини, то поне да вземем тази, която ще ни осигури енергиини ресурси

от америка видехме досега само неколко тона развалена фуражна царевица

от европа видехме един голем кукиш

нека пак кажа - крайно съм против русия, крайно съм против европа, крайно съм против юса

но ако трябва да избираме измежду тези мръсни изгнили миризливи и лигави империи, отговорът за мен е пределно ясен



Тема Re: ПРИСЪЕДИНЯВАНЕ КЪМ РУСИЯ НЕ БЕШЕ ЛИ ПО-УДАЧНО?нови [re: Ziezi]  
Автор croesus (?!?)
Публикувано10.01.09 19:01



Европа ни даде към 40 милиарда евро инвестиции. Плюс отвори границите си да пътуваме из нея. Освен това доколкото й е по силите и в границите на приличието шока канчетата на местния ни елит да се отнася по-добре към нас самите. Заради първото, второто и третото Вие г-н Ziezi, ходите на места, недостъпни по времето на комунизма и щракате с фотоапарата си, пиете и хапвате из западни кръчми и пр. Същото направиха и почти всички други от нас през последните години.



Русия поне визите да ни беше махнала щях да я уважавам малко, ама нъц - не би. Друго от нея не сме видяли освен чупки, стойки, заплахи и тропане по масата, както и грубо вмешателство във вътрешните ни работи, но не за полза на българския народ, а за нейна собствена. То и никой друг не е видял нещо друго от нея - и Лукашенко осъзна ползите от обвързване с американския долар, а не с руската рубла.

Турция няма защо да я коментирам. Хората там са ми симпатични, но и те старадат от нашата болест - тъпоумие. Нищо няма да спечелим от дружба с тях.

Поздрав.



Тема Re: ПРИСЪЕДИНЯВАНЕ КЪМ РУСИЯ НЕ БЕШЕ ЛИ ПО-УДАЧНО?нови [re: croesus]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано10.01.09 20:05



глупости

още през 1994 година съвсем свободно обиколих европа с един раздрънкан автобус и с една група пенсионери

верно - сигурно беха реститути тези пенсионери - но все пак това е истината

в 1994 година всеки можеше да посети европа съвсем спокойно
, стига да има някакви финанси

същото е и днес, какво се е променило


Редактирано от Ziezi на 10.01.09 20:06.



Тема Re: ПРИСЪЕДИНЯВАНЕ КЪМ РУСИЯ НЕ БЕШЕ ЛИ ПО-УДАЧНО? [re: Ziezi]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.01.09 20:12



Ми 1995 и аз посетих Белгия. Трябваше ми международен паспорт и виза. Миналата година посетих Гърция. С лична карта. Е така - дигнахме се в събота, свършихме каквото трябва и се върнахме.
През 1995 нямаше да мога да направя такова нещо.
И да ти кажа под секрет - в Русия работа нямам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: да бе данови [re: Ziezi]  
Автор Gerilin ()
Публикувано10.01.09 20:15



мдам,аз като карах детска градина в Питер сигур затва после не искаха да ми дадат виза за Англия.......за САЩ ми казаха въобЩе да не се пробвам

а някак си мисля много Ще ми допадне там..поне докато направя парички на уолстрийт...затва сега Ще пробвам през Скандинавия..барем стане



Тема Re: да бе данови [re: Gerilin]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.01.09 20:21



Докато отидеш, докато ги направиш - долара ще се обезцени та май няма много смисъл....



Bеer? Mоre?



Тема Re: да бе данови [re: bira_more]  
Автор Gerilin ()
Публикувано10.01.09 20:30



тюх ,мама му стара..знаех си ,че трябваШе да стана мутреса в Родината си...нямаШе да ми се налага да мия чинии толкова време в



пуста селска гордост
до кривата круШа Ще ме докара



Тема Re: ПРИСЪЕДИНЯВАНЕ КЪМ РУСИЯ НЕ БЕШЕ ЛИ ПО-УДАЧНО?нови [re: bira_more]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано10.01.09 20:31



да не искаш да кажеш, че аз пък имам някаква работа в русия

обиколил съм почти цяла европа, но в русия не съм стъпвал, и нямам намерение да стъпвам

да изпуснеш руския пазар и руските енергийни залежи, за да си другар с американците, които ти дават развалена фуражна царевица, сякаш те мислят за чифокопитно, трябва да си изключително прост седесар, или просто платен българофоб

никой не те кара да ходиш на екскурзия в русия, но поне се възползвай от русия

просто използвай русия за да си караш кефа ако щеш и в зинзибар

Редактирано от Ziezi на 10.01.09 20:32.



Тема Зузу, всичко ще си кажеш ти!нови [re: Ziezi]  
Автор AGLER ()
Публикувано10.01.09 20:40




Май русняшкият посланник ви е понапълнил
ясличката отново, че тези мангизи от СКАТ и
онези от Архонтина нещо са се попривършили!

Замина ви партийката Зузу!
Маргиналите ви зарязаха и
ще гласуват целокупно за Бандитов!
СИДЕРОВИ ЕООД отиде по дяволите!



Тема Re: Зузу, всичко ще си кажеш ти!нови [re: AGLER]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано10.01.09 20:52



някой ден ще осъзнаеш, че не си бил прав за Волен, и дано бъдеш Мъж да си го признаеш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.