Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: "като изключим недосегаемия Филчев.......нови [re: Ray of Light]  
Автор AGLER ()
Публикувано22.11.08 15:23




Нямаш никакви доказателства за наши проблеми в ДСБ, напротив, ние сме едиствените чисти -

Eдна лъжа повторена сто пъти
се превръща в истина
единствено в ушите на глупака!


Бягай търси глупци срещу кебапчета във Факултето и Столипиново!
Ако изпратиш вожда си може и да се разминете без кебапчета,
мангалите ще си го припознаят....................най малкото по цвета и
лилавите венци......................



Тема Re: "като изключим недосегаемия Филчев.......нови [re: AGLER]  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано22.11.08 16:37



Що ли не ти е*а завода за униформено мислене аз?



100 символа не стигат! http://raylight.blog.bg

Тема Пропуснал си...нови [re: Ray of Light]  
Автор минaвaщ (новак)
Публикувано22.11.08 18:43



верния отговор:
д) Не се наказват на избори.



Тема Re: Ray of Lightнови [re: Ray of Light]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.11.08 20:39



Ми мен ме интересуват резултатите. Резултата е че няма осъдени. Причините значение нямат.
Та - според теб - вие не сте осъдили никого щото сте некадърни за тази работа (добри, доверчиви). А никой не е осъдил никого от вашите - щото сте некорумпирани.
Е - за мен има 2 факта. Няма осъдени от вашите. Вие не сте осъдили никого. Заключението ми е - гарван гарвану око не вади.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ray of Lightнови [re: bira_more]  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано22.11.08 22:13



Не забравяй, че съдебната система нямаше как да се реформира без Велико народно събрание - родена си е дефектна. Плахите ни опити да променим нещо - като закона за лустрацията бяха саботирани именно от нереформиралата се съдебна система (КС). Ние за разлика от всички други уволнявахме некадърните и корумпираните, не забравяй колко министри сменихме и как се отървахме от Бисеров, Цонев и Бакърджиев. Не забравяй и още нещо - ДСБ ме най - неудобните на мафията и въпреки това никой от техните опити за очерняне не успя - Елена Костова спечели делата си за Фондация Демокрация, Иван Костов спечели за Сапио. Срещу нас нямат компромати, въпреки, че сме неудобни И НЯМАМЕ ГРЪБ



100 символа не стигат! http://raylight.blog.bg

Тема Re: Ray of Lightнови [re: Ray of Light]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.11.08 23:03



Плахите опити са обречени на провал.
Пак повтарям - няма осъдени от вас. Няма осъдени сред вас.
А да се хвалиш с броя на уволнените е глупаво. Преди да ги уволните сте ги назначили. Между другото - нямаше особено много обяснения около уволненията.
Не се оправдавай - имахте огромен гръб. Народа.
И най-важното - няма значение защо неуспяхте. Има значение неуспеха.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ray of Lightнови [re: bira_more]  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано23.11.08 00:24



Има огромно значение защо не успяхме в това направление - защото системата е създадена от комунягите при прехода така, че да не може да бъде променена с демократични средства, а ние действахме демократично. относно успехите и неуспехите - ние сме най - успешното правителство досега, като намериш алтернатива, обади се, много обичам критики без алтернатива.
Костов като създаде ЗОК например, какво направиха след него НДСВ и БСП - с какво подобриха положението, защото от тогава само се е влошило и фактът, че в БЛС се управлява при изтекъл мандат е доказателството - такава узурпация не би била възможна при нас



100 символа не стигат! http://raylight.blog.bg

Тема Re: Ray of Lightнови [re: Ray of Light]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.11.08 02:13



Няма значение. Защото не си взехте никаква поука. Щеше да има ако си бяхте взели поука.
Избирателите ви бяха виновни, ДС ви било виновно, комунистите ви били виновни.
Тройната коалиция ни вкара в НАТО и ЕС. Може вие да сте подготвили влизането, ама те ни вкараха. И БСП въведе 10 % плосък данък.
Така де - вие подготвихте и ЗОК. А тройната коалиция - прави каквото може. Същото като с НАТО и ЕС.
А ние (поне аз) ще търсим подходящи управници. Дето да могат. А не да обясняват защо не са успяли. Е може да избираме и по неудачни. Но целта не е да се избере най-малко неудачния, а да се намери удачен.
Удачния трябва да може да се справи и със системата създадена от комунистите, и с ДС.
И комунистите (и тяхната система) и ДС са си тук, както бяха и по ваше време. А вие не се справихте с тях. Защо да ви избираме пак? Вие веднъж не се справихте с тях. Избирателите между другото са същите калпави избиратели, които бяха виновни на Костов и на теб. Защо същите тези калпави избиратели дето бяха виновни на Костов да ходят да гласуват за Костов? По добре да опитват докато не се намери някой дето ще може да свърши работа.
Пък като се намери някой дето да може да разкара системата на комунистите и ДС и да обучи избирателите да разбират правилно Костов - тогава ще гласуваме за Костов.

Bеer? Mоre?




Тема ???ние сме най - успешното правителствонови [re: Ray of Light]  
Автор AGLER ()
Публикувано23.11.08 02:45




Така е, "вие" бяхте най успешните на фона на цялата тази миазма наречена български правителства!Това, че бяхте "най успешни сред неуспешните" не
ви попречи обаче да се осерете тотално по такъв начин та никога повече да не намерите подкрепа от мислещите хора.Защото се самозабравихте и в кражбите и в корупцията и в клиентелизма!

И запомни, причината да бъдете сравнително успешно правителство се дължи първо на безизходицата след Виденоният провал и второ - на валутният борд а не на способностите на кумира ти КостоФ!



Тема Re: И кое е най-малкото зло?нови [re: bira_more]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано23.11.08 03:46



Бате, много добре ти разбирам логиката

, ама и Атака не стават дееба.
Воленчо цял седесарски вестник успя да фалира и той подменя партийки.
Между другото, на последните избори, на които си направих труда да ходя, гласувах за Жорж Ганчев. Това е политика за мен.
Няма друг такъв като него - и външен вид, и осанка, и самочувствие. Това трябва да е управляващия кадър - хем да може да свири на китара, хем съвсем спокойно да се изтъпани до Обама, да го тупне по рамото, да вирне мустака и да каже "Ко стаа шефе? Как е хавата?". Друг такъв политик нямаме. Освен това е и артист човек. Снимал се е в екшън сериал в Холивуд! Това е нашият отговор на Рейгън!
Разбира се, и Стефчо Данаилов става, но него го пазя за президентските избори . Ей така се прави!








Наздраве!
Да припомня за този велик българин!

Той за другите
Не ме гледай умно, българино!
„Не се пули, българино!“
„Кадрите не се купуват от «Плод-зеленчук», кадрите се създават с много грижи, със страхотно съблюдаване на развитието им, за да бъдат качествени. В момента това, което наблюдавам, не е от първо качество според моите представи.“ — пред сп. „Тема“; 10.2006
„Малък, дребничък, наплашен, без самочувствие, физически недостоен малък мушмул, който с абсолютно изпотени кунки се докосва до големите величия.“ (за президента Желю Желев)
„Фернандел от Филипополис“ (за президента Петър Стоянов)
„На президентските избори ще кандидатстваме Сульо, Пульо, Атанас и аз.“ (за президентските избори)
„Мърльо, ще те забия като пирон в земята!“ (към свой колега депутат)
„Алчен похотлив комсомолец“ (за Красимир Премянов)
„Не ме учи, момченце!“ (към председателя на НС Йордан Соколов)
„Човек като мен, който има всичко, не е длъжен да бъде в една петокласна, разбита от вас държава.“ (към председателя на НС Йордан Соколов)
„Искам да знаете, че господин Соколов може да бъде ученик на Лаврентий Берия, но той трябва да спре да ни мародерства.“ (за председателя на НС Йордан Соколов)
„Аз съм човек с 23 процента от народния вот, а Вие сте мистър Никой от утре, ако паднете от власт…“ (към председателя на НС Йордан Соколов)
„Тъй като ако през 1991 г. комунистите си бяха оттеглили неизбираемия кандидат Велко Вълканов, в тази държава щеше да се краде толкова по-малко, колкото Вие не можете да си представите. Толкова мръсници щяха да лежат в затвора — и червени, и сини, колкото Вие никога не можете да си представите.“ (обяснява какво щеше да е положението в страната, ако беше избран за президент)
„Сладур, ти си цвят за живота ми! Цвят за живота ми!“ (към депутата от СДС Александър Йорданов)
„Някои господа от големи държави са казали на господин Костов: хвани това робско племе за гушата, един милиард годишно обратно връщайте дълга, ще си обърнем главата за демокрацията и правнуци ще плащат заемите, които ще ви даваме сега, за да ви държим на власт. Това е схемата.“
„Жорж не можете да го спрете никога, докато е жив. Трябва да го гръмнете.“
„Тихо — само на детето си, не на мен!“ (към председателя на НС Йордан Соколов, който го успокоява по време на парламентарен контрол)
„И Вие на Вашата смешна възраст, с Вашите смешни успехи в живота, младо инженерче, ще се гаврите с човек от ранга на Жорж Ганчев! Срам и позор!“ (към министъра на регионалното развитие и благоустройството Евгений Бакърджиев)
„Не ме иронизирай, момченце!“ (към министъра на регионалното развитие и благоустройството Евгений Бакърджиев)
„вашият фашизоид… лицето Женя «Бомбардировача» Бакърджиев“ (за министъра на регионалното развитие и благоустройството в правителството на Иван Костов Евгений Бакърджиев)

Другите за него

„Господин Ганчев, никой не Ви прави на луд. Аз мисля, че това е естественото Ви състояние.“ (Евгений Бакърджиев, министър на регионалното развитие и благоустройството)
„Аз ти прощавам, Жорж, за всичко ти прощавам. Нека да ти прости и Господ! Освен с високия ръст, с който те е дарил, и с който ти спекулираш, всичко друго у теб е дребно и низко с голямо «з»! Понеже от «низост» идва, брате, от «низост»!“ (Георги Дилков-Лорда, депутат от Евролевицата)
„След като изслушахме тирадите на Жорж Кихот и Яшо Панса, мисля, че е време да се залавяме със сериозна работа.“ (Цветелин Кънчев, депутат от Евролевицата)



Редактирано от Бaтe Heдeв на 23.11.08 03:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.