Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 19.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Тест за политическа грамостностнови [re: Ray of Light]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.11.08 20:59



В момента демокрация няма, тоест дори по твоята логика изборите за решение на проблемите не са приложими.
Мисля че дори ти няма да тръгнеш да твърдиш че в България има демокрация.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ray of Lightнови [re: Ray of Light]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.11.08 21:03



Точно съшото важеше и за времето между 45 и 90та години.
Каквито си ги направиш.
Та и сега така.
Между другото на последните избори (комунистически) поне в някои райони имаше повече от един кандидат.
Явно още тогава са ни тренирали за сега.

Bеer? Mоre?




Тема Ама трябваше и да му обяснишнови [re: AGLER]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.11.08 21:09



че на този пазар има много строг олигопол и външни фирми се допускат само ако и тяхната боза отговаря на споменатите (от теб) критерии за качество.
Евентуално хората дори са готови да помогнат да новата фирма да приведе бозата си в подходящ вид.
Много добри и услужливи хора да знаеш. Вдигат гюрултия срещу конкуренцията, ама иначе помагат.

Трябва да се обяснява по подробничко на някои наши заблудени съклубари.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ray of Lightнови [re: AGLER]  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано30.11.08 21:58



Когато нямаш избор, сам си го създаваш, това е да си Божие Творение



100 символа не стигат!

Тема Re: Ама трябваше и да му обяснишнови [re: bira_more]  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано30.11.08 22:00



Това го описваш от позицията на зрител и именно в това е проблема на демокрацията и гражданското общество у нас - всички се смятаме само за техни зрители, а не главни актьори

100 символа не стигат!



Тема Re: Ама трябваше и да му обяснишнови [re: Ray of Light]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.11.08 22:10



Ми аз бях актьор 1997. Е с третостепенна роля, ама актьор. А в далечната 1990 - дори за много кратко взех и второстепенна роля. Та 1990 - се оказа че съм допуснал голяма грешка. Бързо го разбрах.
А 1997 - направих дори опит за второстепенна роля. Е хората не се интересуваха от менеподобните. През 1999 - 2000 - загубих желание да участвам - ЗОК е добър ликвидатор на желания. И от тогава не виждам никаква читава трупа за да се присъединя към нея. А аз не смятам че мога сам да организирам трупа.

Bеer? Mоre?




Тема всички се смятаме само за техни зрители, ......нови [re: Ray of Light]  
Автор AGLER ()
Публикувано30.11.08 22:33



................... а не главни актьори.




Дори ми е неприятно да гледам отстрани тази бездарна,
самодейна халтура като зрител, та камо ли и да играя в нея!

За съжаление тя е толкова шумна и креслива, че
няма начин да не я видиш и чуе..................




Редактирано от AGLER на 30.11.08 22:35.



Тема Re: Ray of Lightнови [re: Ray of Light]  
Автор AGLER ()
Публикувано30.11.08 22:40



Когато нямаш избор, сам си го създаваш, това е да си Божие Творение


И избора е да си гледаш собствените интереси
след като не можеш с магическа пръчка да въздействаш
на мисленето на "всесилната и всеобхватна" простотия!
А дори и да можеш, дали си заслужава?
Вече не съм убеден!

ПРОСТОТИЯТА Е НЕПОБЕДИМА!



Тема Re: Ray of Lightнови [re: AGLER]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.11.08 23:17



А бе да се влага малко енергия - бива. Колкото влагаме по форумите. С цел да убедим заблудените в безнадеждността на клаузата им.

Bеer? Mоre?




Тема Re: По ненормално нещо не съм чел до момента...нови [re: AGLER]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано01.12.08 01:34



В отговор на:

Разходи се до клуб християнство или православие
и ще видиш за какво става дума!
Оставаш с впечатление, че си в психиатричен диспансер.




А, да , ама иначе ми е кеф понякога да ги чета, като вземат да спорят научно . Нещо от рода:

- Да ама Джусес казва в чл.... ал.... от Светото писание ето така! И това е истината!
- Не е вярно! Моузес още в пустинята е казал в чл.... ал..... от Стария завет как трябва да е!

И все такива нАучни нещица. Винаги съм се чудил какво толкова интересно има в тези приказки, но... разни хора.
навремето като студент, имах колеги "запалени" от евангелистите. И на тях им се чудих... отиват на изпит, ама вместо да попрехвърлят туй онуй, на това което ще ги изпитват, отворили дебелият бестселър и четат нещо по него... То барем да имаше нещо общо с тематиката, пък то нищо... Вярно, че Сейнт Питър е бил бирник, но в исторически най-продаваната книжка нищо не пише по въпроса преди забаламосването му

... ей сега вече си изпросих анатемата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.