Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 28.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Тема Честит празник!нови  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано03.03.08 10:49







Тема Re:нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано03.03.08 12:32



Честит, Честит ... и по-малко слънчасали люспи по ширините на форума



Ако си фризьор с добър английски и искаш да работиш в чужбина - имам оферта за теб!

Тема Re: Честит празник!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Cидиyc (запознат)
Публикувано03.03.08 16:31



За какво честитиш празник?Не се разбра.Да нямаш рожден ден?
Ако е така,честит празник.Ако е за друго,недей да честитиш.Днес българин е срамна дума.



Тема Re: Честит празник! [re: Cидиyc]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано03.03.08 17:36



Ами мен не ме е срам.
Съжалявам, че са те довели до такъв негативизъм.

Извинявай.



Тема Re: Честит празник!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Cидиyc (запознат)
Публикувано03.03.08 18:10



Мен не са.

Срамът идва от друго място.Това е третия форум в който попадам и си честитим празника без да го назоваваме с истинското му име.Пък какво си честитим....честита ни бамия и жълти тикви.Да ни е честит новия прах Ариел и Калгона.Умерен национализъм!
Вчера тук прочетох На прощаване и понеже не го бях чел отдавна,настръхнах целия.Толкова българско,толкова истинско и пропито със силни чувства стихотворение.И то написано от иконата ни Българска - Христо Ботев.
Но беше изтрито...Нищо не казвам.Може да имат зъб на постващия,но какво ги настърви едно от най-българските стихотворение?!Хавана ме срам.Заболя ме!Това стихотворение съм го учил и учил.С това съм закърмен,това е храната ми,за това се радвам,че съм българче и обичам своето!
И какво излезе....
На юбилейната дата 130 години от Освобождението на България от ТУРСКО РОБСТВО не позволиха на Ботевото "На прощаване" да просъществува и 5 часа.Радвам се само,че е инцидент във виртуално пространство.Майната му,станалото-станало...
Честит ти празник,българино !Честита ти алуминиева дограма,честит ти нов асфалт на паркинга,честита ти скъсана пазарска чанта баш пред входа....
Да сме живи и здрави всички.Таз година 3 март,догодина два 8-ми!

Редактирано от Cидиyc на 03.03.08 20:01.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.