Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 13.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Путин вън! Нямаме нужда от теб!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Cтapинap (пристрастен)
Публикувано17.01.08 20:04



Значи така ти Барбарелке си от ......"Ние, хората дето работим със закони и пари не слушаме празни приказки."

Хем работиш с закони,хем пишеш "дрЪжава"



Коя година ти писаха в досието ,че си завършила "рабфак" и след това те направиха вишистка ?

Това е обяснението за малоумията ти !



Тема Re:нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.01.08 20:21



Не ми е много ясно към кого да адресирам, искам да го кажа на всички, а теб те познавам от ГЗС.


Искам да кажа на всички в тая тема, докато слушам новините по БНТ.


Путин идва у нас не просто така, това не се е случвало от години, абе не знам статистиката, но той иска нещо.


Аз бихсе пазарила, и бих искала нещо в замяна, и бих правила пазарлък.


Мисля, че Путин иска България за заложник в ЕС.


Аз вече се сблъсках с руски апетити по въпроса за европейско гражданство и видях какво правят руснаци в Холандия.


Руснаците купуват с маса пари (не мога да си обясня по друг начин....) присъствие в ЕС, и по-специално в Г8.

Не е възможно да видиш руснак в Германия и Холандия, който да не пръска пари и да няма протекции. Не мога да ви кажа откъде идват протекциите. Руснаците купуват внимание.


Мисля, че Путин е дошък в България, за да ни подкупи с енергия и да търгува с нефт и газ за политическо влияние.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re:нови [re: Roxana]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано17.01.08 22:23



Естествено, че иска. България е единственият клиент на "Атомстройекспорт" на Сергей Шматко.



Тема Re: Путин вън! Нямаме нужда от теб!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Пивo (куче)
Публикувано17.01.08 23:37



Да! Няма я икономиката!
Целокупния народ е в гладна стачка за трети мандат на Путин.
Ще нижем тютюна и ще преработваме руско железо. Рай на Земята!

... с по един вид от всяка стока... от време на време... и здраво затворени усти.

Ad astra per aspera


Тема Re: Путин вън! Нямаме нужда от теб!нови [re: Cтapинap]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано18.01.08 11:50



тц... не съм завършила рабфак - учих 5 години малкия редовно и съм с отличен успех . в отговор на мен се откажи от плоските номерца, тъй като не минават. по-добре да обърна местата на буквите, отколкото да направя голямата грешка да гласувам за некадърника Костов , който разби съвсем икономиката с ония РМД-та с подставените му лица в повечето , разграбиха хората му кой какво може и създаде корупцията в България в тия невиждани размери и подаде гъз на НАТО . не знаеш че е така. ми отде ще знаеш .

дребнави хора , вторачени в яслата като кон с капаци - това сте . такива хора нямат ни акъл, ни виждането за правилна политика.

чета ва тук фанали сте се за дреболии и сте от рода на триците скъп на брашното евтин. ей зат'ва ша ревете все политиците ще са виновни за всичко. не ми се занимава да ровя за онзи клип с оная грамотна мома дето се изказА че комунистите са виновни за всичко. че и ваш-та работа такава .



от времето на Костов за доволни хората, които не плащаха данъци, лешпериха , които крадат и които са на принципа 'мой човек'.

ти какво бачкаш бе. я кжи да си направя преценката колко ти е акъла за да разбереш това, което пиша.

И в любовта и в разни други неща без конкуренция

Тема Re: леко със Сатаната без гняв!нови [re: Putin go HOME]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.01.08 13:38



Путин е най-мрачната фигура в съвременната политика

ФСБ направи атентатите срещу Блоковете за да имат повод да нападнат Чечня!





България няма нужда от него. Ние сме свободна и независима страна.


Точно така!И затова тази гадна петролна тръба не трябва да се строи!Защото като се разлее ще изгони туристите ни и ще удари икономиката ни на най-силното ни място!...









Путин върви си в къщи! 45 години на нас ни стигат


Още не сте се отървали от злото в Русия!



Което в момента е петрол(черно злато-смърт!), газ, оръжие(смърт) и власт(с оръжие, нали-като в Чечня!)









Тема Re: Трябава да си голям олигофреннови [re: NikB]  
Автор BornToRaiseHell (NapalmDeath)
Публикувано18.01.08 15:36



Да си чул американския президент да е бил в тоталитарен репресивен апарат?

Питай някой скоро ходил до америка, какво е цензура, ровене в личния живот, или репресии





Тема Re: Путин вън! Нямаме нужда от теб!нови [re: Putin go HOME]  
Автор BornToRaiseHell (NapalmDeath)
Публикувано18.01.08 15:42



А от кой имаме нужда
От Буш и ЕС които ни затвориха АЕЦ-а, и сега се очаква да минеме на режим на тока ли.
Малко крайно възприемате посещението на Путин в България. Цяла Европа го кани, и внимава как се държи с него. Тук няколко малоумника начело с
Иван Костов/red]
Едвин Сугарев
Правят клоунади. На хорото им за мое най голямо учудване и изненада се хвана и Пламен Юруков.

Абе кои са тия въшлюфци които искат да задраскат най голямия пазар, дето дори и САЩ не си го позволяват. Кои са тия които си мислят, че могат да минат без суровините на Русия.

А ако правиме паралел между Путин и недоразумението Буш, май последния определено няма да е печеливш





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор BornToRaiseHell (NapalmDeath)
Публикувано18.01.08 15:46



Май има, заради едните се набутахме в Блатото Ирак, и в наркодепото Афганистан.
От другите чакаме да ни построят АЕЦ. При това на най ниска цена и с най ниска себестойност на тока.

Смешници като Костов, и улигофренда Сугарев могат да си траят. Политиката иска и малко лицемерие.

Искренно неприятно ми е , че и Юруков им се води по акъла.
Цял ЕС не си позволява да прави такива глупости, а тия смешници се правят на клоуни за рейтинг



Тема Re: Ха, ха [re: NikB]  
Автор BornToRaiseHell (NapalmDeath)
Публикувано18.01.08 15:47



Ха, ха

Антидепресанти, а не водка, нали?

Знаеш ли процента на руското население, което живее в калта, без пътища?
Повече е от населението на големите градове.


А знаеш ли процента, на хамериканците живеещи в каравани.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.